Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto gaminimas su Zepter

ačiū labai už skanų vištienos troškinį thumbup.gif thumbup.gif vienintelis, kuris taip skaniai gavosi 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gal norite ir bulvių paragauti (skonis ... kaip keptos lauže)

Nuskuskite vidutinio dydžio bulvių (tiek- kiek tilptų į Jūsų Zepter keptuvę), jas padalinkite į 3 dalis, tarp šių dalių įdėkite rūkytos šoninės ar lašinukų, tuomet viską gražiai , kiekvieną bulvę atskirai suvyniokite į foliją ir sudėkite į šaltą keptuvę. Truputį įpilkite į keptuvę aliejaus, nors galima ir vandens, nes iš folijos garų tikrai neatsiras lotuliukas.gif
ir uždengusios dangtį kepkite ant vidutinės ugnies gal kokias 5-7 minutes, o po to sumažinkite ugnį iki minimumo ir kaitinkite iki žalio laukelio vidurio, tuomet išjunkite ir palaikykite apie 15-20 minučių....na o tada, skanaus ...užsidėkite svieto ant bulvytės ir užsigerkite lietuvišku alučiu... lux savaitgaliui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kamilee @ 2009 01 29, 11:55)
ačiū labai už skanų vištienos troškinį  thumbup.gif  thumbup.gif  vienintelis, kuris taip skaniai gavosi  4u.gif

Gal gali iškart receptėlį įmesti, kad nereikėtų visos temos skaityt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miledi.N @ 2009 01 29, 16:51)
Gal gali iškart receptėlį įmesti, kad nereikėtų visos temos skaityt  4u.gif

Manau, kad kalba buvo apie si troskinuka smile.gif Aisku jy dar galima patobulint arba ideti darzoviu savo nuoziura.Man vistiena arba patiekalai su vistiena visada skaniai gaunasi

Sveikos Zepterietės
Vakar dariau "Vištienos troškinį" su Zepter keptuve, nors visa tai galima ir puode pasidaryti:
Įkaitinau keptuvę, sudėjau susmulkintus vištienos 2 ketvirčius (aš tik nulupau odą ir riebalus nupjoviau, kad būtų kuo mažiau cholesterolio), uždėjau dangtį, pakepinau gal 2 min., tada apverčiau ir sudėjau daržoves: 1 morką supjausčiau rieklėmis, susmulkinau 0,5 svogūnų kubeliai, sudėjau žalią 0,5 žiedinio kopūsto, šaldytų brokolių, supjaustytą česnako skiltelę ir įpyliau apie 200 ml vadens su ištirpintu vištienos sultinio kubeliu (vandens galima pilti mažiau, ką aš padarysiu kt. kartą), įdėjau savo mėgstamų priekonių (čia jau jūsų visų plati fantazija, ką mėgstate) ir troškinau ant pačios mažiausios ugnies iki žalio laukelio vidurio (na gal pridėjau kokias 5 minutes) Prieš išjungiant įpyliau grietinės - 2 šaukštus (skaniau gal būtų su grietinėle...) ir viskas, palaikiau gal kokią 20 min. išjungus viryklę ir neatidengus dangčio. Na mano šeimynai labai patiko, labai lengva ir skani vakarienė
(Receptas iš žurnalo "Mano namai" 2009m. sausio mėn. tik aš troškinau pagal ZEPTER rekomendacojas
Atsakyti
Sveikos.Ir vistienos ir bulvytes (kaip ant lauzo) super.aciu uz receptelius.Az zuvi lasisa kepiau.I salta keptuve idejau lasisos file ,brokoliu ,morku,truputi aliejaus ir ant mazos ugnies kepiau kol pakilo iki zalios linijos (10min) ir isjungiau.po pusvalandzio perdejau i lekste,kad atsaltu,nes tai mano pietus darbe.Isidejau i dezute,atskirai isidejau citrinos ir viskas.Vienu zodziu ryte kol susiruosiau i darba,pietus mano gatavi.super nei prie puodu stovet nei laiko gaist.tie Zepter -puikumelis.sia savaite 2k.lasisa,dariau ir vistiena tik be padazo. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Magira @ 2009 01 29, 17:05)
Zepter -puikumelis

O aš tais puodais nesižaviu verysad.gif ko tai man nelabai gaunasi su jais gamint unsure.gif vis pabandau, bet... pagrindę naudoju kaip paprastus puodus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Miledi.N @ 2009 01 30, 09:17)
O aš tais puodais nesižaviu  verysad.gif ko tai man nelabai gaunasi su jais gamint  unsure.gif  vis pabandau, bet... pagrindę naudoju kaip paprastus puodus  rolleyes.gif

Todel, kad jusu neismokino tinkamai jais naudotis rolleyes.gif Kur jusu konsultante?Tegu padeda jums!Aisku jeigu naudojate kaip paprastus puodus, tai stebuklo ir nebus schmoll.gif
Atsakyti
Šiandien Zepter puode kepiau lašišos kepsnius su brokoliais. Niam thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos na prigaminau as neblogu patiekalu,bet kugelis tai nepavyko lotuliukas.gif prisvilo,nors bandziau laikytis skaitytu nurodymu.pakepinus svogunus su lasinukais ir uzpylus tarkius reikejo palaukt kol termometras pakils iki zalio galo.Kadangi delse pakilt temperatura as padidinau ugni ir man zinoma viskas prisvilo ir neiskepe... doh.gif Moterys man reikejo ant silpnos ugnies laukt kol pakils temperatura ar ne?kaitinant ant silpnos ugnies juk pakyla temperatura???Po kugelio bandysiu ir koki pyraga prasikept....
geros jums dienos!!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Magira @ 2009 02 06, 07:24)
Sveikos na prigaminau as neblogu patiekalu,bet kugelis tai nepavyko lotuliukas.gif prisvilo,nors bandziau laikytis skaitytu nurodymu.pakepinus svogunus su lasinukais ir uzpylus tarkius reikejo palaukt kol termometras pakils iki zalio galo.Kadangi delse pakilt temperatura as padidinau ugni ir man zinoma viskas prisvilo ir neiskepe... doh.gif Moterys man reikejo ant silpnos ugnies laukt kol pakils temperatura ar ne?kaitinant ant silpnos ugnies juk pakyla temperatura???Po kugelio bandysiu ir koki pyraga prasikept....
geros jums dienos!!!! 4u.gif


Taip taip, ant silpnos ugnies reikejo smile.gif Žinoma, kad kaitinant ant silpnos ugnies, temperatūra pakyla puikiai, pabandyk dar, tikrai turėtų pavykti smile.gif
Atsakyti
Mielosios Zepterietės
Parašykit kokio nors paprasto pyrago receptuką, kepant su Zepter keptuve
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveikos.O as vakar gaminau tris patiekalus smile.gif Trinta darzoviu sriuba.IDejau bulviu, morku, svogunu, skiltele cesnako, briuseliu kopustu ir kubeli.Su trupuciu vandens patroskinau, tada dapyliau vandens, grietines ir su mikseriu thumbup.gif Toliau troskinukas-i ikaitinta puoda sudejau kiaulienos gabaliukus, pakepinau, tada svogunu, morku, dar pakepinau uzdengus.Ipyliau truputi vandens ir sudejau kubeliais pjaustytas bulves ir apvirtas pupeles.Viskas ant silpnos ugnies pasitroskino, idejau prieskoniu, tomato ir thumbup.gif
Ir dar gaminau kalakutiena-nedidelius gabaliukus sudejau i ikaitinta keptuve.Kai apkepe apverciau ir sudejau bulves tokiais apskritimais, morkas su skustuku sudroziau, svogunu, cesnaku skilteliu, briuselio kopusteliu ir truputi vandens.Patroskinau apie 10min ir sudejau obuolius o ant galo surio fermentinio ir krapu smile.gif Visi gyre ir valge cepsedami
Atsakyti