Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto gaminimas su Zepter

QUOTE(Katu @ 2009 01 21, 14:56)
Vakar dariau keptuvej farso-darzoviu troskini, 

troškiniams Zepter`io puodai idealūs thumbup.gif Ale, tautinei virtuvei paprasti labiau pritaikyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(joreta @ 2009 01 21, 18:24)
troškiniams Zepter`io puodai idealūs  thumbup.gif Ale, tautinei virtuvei paprasti labiau pritaikyti  mirksiukas.gif


tautinei naudoju tefali tongue.gif
Atsakyti
O as vakar kepiau bulviniu blynu.Nu jau labai skanuciai.Su MB apsivalgem.Bet pasidarem per daug bulviu mases ir aisku atliko doh.gif Tai siandien sugalvojau "kugeliuka" prasikepti. 20 min ir thumbup.gif plokstainiukas.O jau kaip graziai apacia apkepe, tai kaip niekad smile.gif Cia kalbejau apie zepter keptuve ax.gif Paprastu indu nei vieno neturiu..O tradicine virtuve naudojam
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2009 01 21, 19:47)
O as vakar kepiau bulviniu blynu.Nu jau labai skanuciai.Su MB apsivalgem.Bet pasidarem per daug bulviu mases ir aisku atliko  doh.gif Tai siandien sugalvojau "kugeliuka" prasikepti. 20 min ir  thumbup.gif  plokstainiukas.O jau kaip graziai apacia apkepe, tai kaip niekad  smile.gif  Cia kalbejau apie zepter keptuve  ax.gif Paprastu indu nei vieno neturiu..O tradicine virtuve naudojam

nu man tokie pateikalai su zepteriu aukštasis pilotažas doh.gif nusibodo grandyt tą brangią petelnę doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo joreta: 22 sausio 2009 - 18:23
Labas vakaras moterys.Noriu pasigirti savo puodu ir as.As tiek tyrinejau skaiciau visa jusu foruma nuo pat pirmo puslapio.isitraukiau visus jusu patarimus ir receptus.siandien tik gavus puoda dar karta pasiskaitinejau ir puoliau virt.Gaminau idarytus jautienos kotletus su fetos suriu pasipjausciau bulviu ir tarkuotu morkikiu i keptuve...Ir neprisvilo o gavosi super skanu ka tik paragavau lotuliukas.gif .Aciu visoms uz patarimus ir receptus.Rytoj noreciau balandeliu ar kugelio issikepti g.gif bandysiu.gero vakaro.
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2009 01 21, 19:47)
O as vakar kepiau bulviniu blynu.Nu jau labai skanuciai.Su MB apsivalgem.Bet pasidarem per daug bulviu mases ir aisku atliko  doh.gif Tai siandien sugalvojau "kugeliuka" prasikepti. 20 min ir  thumbup.gif  plokstainiukas.O jau kaip graziai apacia apkepe, tai kaip niekad  smile.gif  Cia kalbejau apie zepter keptuve  ax.gif Paprastu indu nei vieno neturiu..O tradicine virtuve naudojam


Cia tema, kurioj reiketu papasakot, kaip vyksta maisto gaminimas su Zepteriu, o ne pasidalint pilnatves jausmu, kokie mes sotus ir laimingi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2009 01 22, 20:50)
Cia tema, kurioj reiketu papasakot, kaip vyksta maisto gaminimas su Zepteriu, o ne pasidalint pilnatves jausmu, kokie mes sotus ir laimingi  mirksiukas.gif



Ai, kartais ir tokiu jausmu gera pasidalint smile.gif Žmogus juk iš pirmo karto viską puikiai pagamino, o aš va kai tik puodus nusipirkau, tai pirmą mėnesį pamenu verkiau dėl tos keptuvės, kaip nieko pagamint joj neišėjo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jucy @ 2009 01 22, 21:09)
Ai, kartais ir tokiu jausmu gera pasidalint  smile.gif  Žmogus juk iš pirmo karto viską puikiai pagamino,


Nu gera gera, bet kai pries tai kokia 10 skundziasi, kad nesigauna niekaip, pagalbos saukiasi, o cia ateina, pareiskai, kad skaniausi blynai, kugeliai ir kitu keptuviu nereik ir iseina doh.gif

tai negi surasyt sunku, kiek kaitina, kada tesla pila, ar pila aliejaus, kiek apkepa, kada apvercia, ka i tesla pila ir t.t. ir pan. Man gautusi, parasyciau tikrai 4u.gif
Atsakyti
Tai kad nesinorejo kartotis,del to ir parasiau kad visus patarimus ir receptus skaitytus forume pritaikiau,o jie buvo gan paprasti ir ivairus.Gamindama stebejau tik termometra ir tiek.Kadangi neatidarinejau dangcio po pusvalandzio buvo viskas gatava.gal butu uzteke ir 20 min. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2009 01 22, 22:31)
Nu gera gera, bet kai pries tai kokia 10 skundziasi, kad nesigauna niekaip, pagalbos saukiasi, o cia ateina, pareiskai, kad skaniausi blynai, kugeliai ir kitu keptuviu nereik ir iseina  doh.gif

tai negi surasyt sunku, kiek kaitina, kada tesla pila, ar pila aliejaus, kiek apkepa, kada apvercia, ka i tesla pila ir t.t. ir pan. Man gautusi, parasyciau tikrai  4u.gif

Tikrai nesunku parasyt tik jau kelis kartus buvau rasius kaip kepu, tai nenorejau kartotis, tik norejau pasakyt, kad tikrai viskas iseina ir nenuleistu ranku tos kuriom nesigauna smile.gif Viskas gaunasi tik reikia perprasti.
O blynus kepu -ikaitinu keptuve, tada pilu aliejaus, dar pakaitinu ir kepu blynus.Kaip ir esu minejus i bulviu tesla reikia deti pora saukstu miltu kad jie neliptu.Imalu svoguna, kiausini, prieskoniai.
O kugeli kepu i salta keptuve.Ipilu aliejaus, supilu tarke ir kokias 5 min kepu ant kaitrios ugnies, po to sumazinu iki min, po kokiu 10min isjungiu, siek tiek pabuna tada vel ant silpnos ijungiu. Pakepa kokias 5min isjungiu ir palieku.Tada geriau atsoka ir lengviau pjaustyt.Aisku kepimo laikas priklauso ir nuo storio.Jeigu darysit stora tada ilgiau biski keps. As prasidengiu paraugauju gabaliuka ir aisku ar iskepes ar dar truputi pakept.Galima deti spirguciu ar sparneliu i mase.Apacia apkepa puikiai.I lekste dedam ta apkepta puse i virsu.Aisku teko pora kartu ir prikepinti, bet atsigramdom ta plutele ir suvalgom ax.gif
Jei bus klausimu mielai padesiu, as juk nezinau kas jum nesiseka gaminti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos Zepterietės
Vakar dariau "Vištienos troškinį" su Zepter keptuve, nors visa tai galima ir puode pasidaryti:
Įkaitinau keptuvę, sudėjau susmulkintus vištienos 2 ketvirčius (aš tik nulupau odą ir riebalus nupjoviau, kad būtų kuo mažiau cholesterolio), uždėjau dangtį, pakepinau gal 2 min., tada apverčiau ir sudėjau daržoves: 1 morką supjausčiau rieklėmis, susmulkinau 0,5 svogūnų kubeliai, sudėjau žalią 0,5 žiedinio kopūsto, šaldytų brokolių, supjaustytą česnako skiltelę ir įpyliau apie 200 ml vadens su ištirpintu vištienos sultinio kubeliu (vandens galima pilti mažiau, ką aš padarysiu kt. kartą), įdėjau savo mėgstamų priekonių (čia jau jūsų visų plati fantazija, ką mėgstate) ir troškinau ant pačios mažiausios ugnies iki žalio laukelio vidurio (na gal pridėjau kokias 5 minutes) Prieš išjungiant įpyliau grietinės - 2 šaukštus (skaniau gal būtų su grietinėle...) ir viskas, palaikiau gal kokią 20 min. išjungus viryklę ir neatidengus dangčio. Na mano šeimynai labai patiko, labai lengva ir skani vakarienė
(Receptas iš žurnalo "Mano namai" 2009m. sausio mėn. tik aš troškinau pagal ZEPTER rekomendacojas mirksiukas.gif )
ax.gif
Atsakyti
Sveikos, noriu ir as prie jusu prisijungti. Bamdziau gaminti su zepteriais bet kazkaip jie su manim nedraugauja ir nesuprantu kodel, skaiciau jusu tema visa nuo pradziu. kai kepiau mesyte tai dar ne taip pasvilo, bet kai kotletukus tai ir mirkaiu ir gramdziau...
Dejau i issilusia keptuve, sildziau ant mazos ugnies 4 is 9 galimu kokias 5 min. o tada idejau ir prispaudziau sakute. Bet jie man neatsoko paskui, o liko priskrude. ka as darau negerai? gal kas galite pasakyti?
Atsakyti