Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto gaminimas su Zepter

Zapterinius puodus turiu 3 metus. Pribandžiau įvairiausių receptėlių. Jei reikėtų puodus pirkti dar kartą tai padaryčiau nesusimąstydama, vienintelio ko nepirkčiau keptuvės, tą patį ką galima padaryti su ja - padarau ir puode, o kepti bulvinių blynų, taip ir neišmokau...
Atsakyti
QUOTE(AMELY @ 2009 01 07, 10:02)
Zapterinius puodus turiu 3 metus. Pribandžiau įvairiausių receptėlių. Jei reikėtų puodus pirkti dar kartą tai padaryčiau nesusimąstydama, vienintelio ko nepirkčiau keptuvės, tą patį ką galima padaryti su ja  - padarau ir puode, o kepti bulvinių blynų, taip ir neišmokau...

As irgi turiu 3 metus smile.gif O keptuve kaip tik naudoju daugiausiai.Aisku ju metalas tas pats ir gaminti galima viska taip pat tik tiek vadinama keptuve-troskintuvas zemesnis ir patogiau kepti.Darau ir gaminu absoliuciai viska nes paprasto puodo ar keptuves neturiu.
O blynai bulviniai tai skanus nerealiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2009 01 07, 12:21)
As irgi turiu 3 metus  smile.gif  O keptuve kaip tik naudoju daugiausiai.Aisku ju metalas tas pats ir gaminti galima viska taip pat tik tiek vadinama keptuve-troskintuvas zemesnis ir patogiau kepti.Darau ir gaminu absoliuciai viska nes paprasto puodo ar keptuves neturiu.
O blynai bulviniai tai skanus nerealiai  thumbup.gif


Sveika, o kaip tu tuos bulvinius blynus kepi gal galima išsamiau kepimo procesa ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Luni,2009 01 07, 12:40]
Sveika, o kaip tu tuos bulvinius blynus kepi gal galima išsamiau kepimo procesa ax.gif biggrin.gif
[/quote
Na pasidarau mase bulviniam blynam, imalu svoguna, kiausiniu dedu, prieskoniu ir BUTINAI pora saukstu miltu.Nes be miltu jie prilimpa.Keptuve gerai ikaitinu, tada ipilu aliejaus dar pakaitinu ir kepu blynus smile.gif I sita keptuve tikrai reikia daug maziau aliejaus nei i paprasta. Jeigu noriu bynu ne traskiu o tokiu minkstesniu, tai kartais apkepus dar uzdengiu dangti ir siek tiek palaikau.Kokiu pirmus tris kartus ir man nepavyko, bet dabar visada thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2009 01 07, 12:50)
Na pasidarau mase bulviniam blynam, imalu svoguna, kiausiniu dedu, prieskoniu ir BUTINAI pora saukstu miltu.Nes be miltu jie prilimpa.Keptuve gerai ikaitinu, tada ipilu aliejaus dar pakaitinu ir kepu blynus  smile.gif I sita keptuve tikrai reikia daug maziau aliejaus nei i paprasta. Jeigu noriu bynu ne traskiu o tokiu minkstesniu, tai kartais apkepus dar uzdengiu dangti ir siek tiek palaikau.Kokiu pirmus tris kartus ir man nepavyko, bet dabar visada  thumbup.gif


Na ačiū reikes kada pabandyti biggrin.gif
Atsakyti
kaip kepti kiausiniene, tai is sito forumo ir ismokau, imesiu tuoj aprasyma, turiu issisaugojus pas save mirksiukas.gif

Kiaušinienė:

Į šaltą puodą (arba keptuvę) dėdi pjaustytus svogūnus, šoninę arba šiaip virtą ,rūkytą mėsą (tik jei mėsa neriebi, reikia įpilti šiek tiek aliejaus), tada atidarytą kaitini ant vidutinės ugnies, pamaišant (kol apkeps svogūnai ir smarkiai įkais puodas). Tada sumušti kiaušinius, barstyti priskonių, uždengti puodą, ugnį sumažinti iki min, pakepinti apie 3 min., tada ugnį išjungti, palikti uždengtą dar apie 3-5 min. - ir valgyti.

tik as aliejaus nepilu visiskai, ir labai nemaisau atsistojus tu svogunu ir desrytes, nes man jie pradeda lipti prie dugno maisant.. truputi pamaisau ir viskas, kepa jie ten patys mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano puodam daugiau kaip trys metai. Su keptuve beveik susidraugavau, tik va duonos kepti joj neišeina, elementarioj tefloninėj daug paprasčiau ir aliejaus mažiau. Visa kita neblogai, plovas visai neblogas gaudavosi. Nors kai kepu daugiau nei vieną partiją paniruotų kepsnelių, būtinai pridega ir nenusikrapšto.
Dar lietiniai blynai kepa gerai, tik neišeina jų apverst išmetant į orą. Kažkoks per status kraštas šitam reikalui, jau nekalbu apie svorį biggrin.gif . O šiaip, jau seniai mečiau mokytis tais termometrais naudotis ar ką nors stebuklingo gamint unsure.gif (net temą pasiskaičia tik todėl, kad prenumeratą kažkada užsisakiau). Naudojuos kaip bet kuriais elementariais puodais. Nemėgstu maisto išmest. Va kas gerai, kad subraižyt nebaisu.
Dar vieną įdomų dalyką pastebėjau. Kai vasarą dariau girą penkialitriam puode, tai per tris dienas neišrūgo, kai plastmasiniam butely tas pats procesas įvyksta per parą. Kažkaip tikrai juose maistas ilgiau išsilaiko.
Atsakyti
QUOTE(Piktoji Fėja @ 2009 01 07, 18:27)
kaip kepti kiausiniene, tai is sito forumo ir ismokau, imesiu tuoj aprasyma, turiu issisaugojus pas save  mirksiukas.gif

Kiaušinienė:

Į šaltą puodą (arba keptuvę) dėdi pjaustytus svogūnus, šoninę arba šiaip virtą ,rūkytą mėsą (tik jei mėsa neriebi, reikia įpilti šiek tiek aliejaus), tada atidarytą kaitini ant vidutinės ugnies, pamaišant (kol apkeps svogūnai ir smarkiai įkais puodas). Tada sumušti kiaušinius, barstyti priskonių, uždengti puodą, ugnį sumažinti iki min, pakepinti apie 3 min., tada ugnį išjungti, palikti uždengtą dar apie 3-5 min. - ir valgyti.

tik as aliejaus nepilu visiskai, ir labai nemaisau atsistojus tu svogunu ir desrytes, nes man jie pradeda lipti prie dugno maisant.. truputi pamaisau ir viskas, kepa jie ten patys  mirksiukas.gif

As kazkur irgi buvau rasius kaip kepu kiausiniene.Jei turiu tai dedu dar pomidoru arba pievagrybiu ar poro, paprikos...Ko turiu saldytuve ax.gif Ir dar ant virsaus dedu surio.Esu kepus netgi su saldytom darzovem.Ant sviestuko pakepinu ir patroskinu saldytas darzoves tada supilu suplakta kiausini ir ant silpnos siek tiek pakepini.Kartais taip pat dedu surio.Tikrai mano seima labai megsta smile.gif
Atsakyti
Merginos labai ačiū už patarymus reikės imtis bandyti kepti kiaušiniene biggrin.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif ir as turiu viena puoda, bet dar neseniai... Baujer firmos. na ką galiu pasakyti, lauktas stebuklas tikrai neivyko biggrin.gif puodas kaip puodas. perskaiciau visus jusu receptukus ir maniau pasigaminsiu kanors, tad pradejau nuo plovo, viska dariau kaip kazkuri is jusu rase, rezultate ryziai liko kieti ir neisvire, gale ipyliau vandens kad nors nereiktu ismesti lauk, tai isvire seip netaip ir gavosi plovine kose biggrin.gif o va vakar bandziau pasidaryti varskes apkepa, tai gavosi varskes kose, apacia pridege, nors ant labai labai silpnos ugnies viriau... ir pats gavosi toks slapias, teko mesti lauk schmoll.gif ir seip jei noriu kazka pasigaminti tam reikia skirti kaip minimum 2 valandas ir tai neaisku ar iseis unsure.gif tad man mokytis ir mokytis verysad.gif galvoju pyraga pabandyti issikepti is jusu receptuku bet bijau kad vel kose gausis doh.gif na reikai tiketis kad kadanors ir as ismoksiu... kaip jums sekasi gaminti?
Atsakyti
Aš turiu puodą, bet naudoju jį kaip paprastą unsure.gif
Atsakyti
Vakar dariau keptuvej farso-darzoviu troskini, pafotkinau, bet galiausiai teko veiksma i puoda perkelt, nes keptuve per maza pasirode, ir pamirsau fotkit biggrin.gif

Ikaitinau puoda ant 2 (pas mane 3 padalos) padalos iki nepilnai zalio lauko, dejau farsa, uzdengiau kokiai minutei, tada atidengiau, ismaisiau, sumazinau iki 1.5 kaitima. Per ta laika susipjausciau siaudeliais morkas, paprika, kubeliais bulvius. Kai pakilo iki 2 dangcio padalelis, atidariau, sudejau preiskonius (pipirai, sojos padazas, cili padazas, svogunai, porai, cesnakai (dejau dziuvinta, nes pabaigus normaluius namie), ismaisiau ir palikau kaisti. kai vel uzkilo iki 2, sudejau darzoves visas, iskyrus kukuruzu konservus, uzpyliau vandeniu, ibarsciau sultinio kubeli ir patroskinau gal 15-20 minuciu., pamaisiau gal pora kartu. Galiausiai sudejau pom padaza, kukuruzus, palaukiau, kol uzvirs ir palikau isjungusi. 4u.gif

Kas megstat astriai, idekit butinai cili pipiro, galit ir pupeliu vietoj kukuruzu.
Atsakyti