Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto gaminimas su Zepter

Labas na aciu visoms uz begale receptu ir pamokymus.Puodai zepter nupirkti bet dar Lietuvoj o informacijos tai jau prisiskaiciau...Aciu dar karta. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Magira @ 2009 01 03, 18:22)
Labas na aciu visoms uz begale receptu ir pamokymus.Puodai zepter nupirkti bet dar Lietuvoj o informacijos tai jau prisiskaiciau...Aciu dar karta. biggrin.gif  biggrin.gif



Laba jau suintrigavai su šia žinute smile.gif Kur pati gyveni? Negi Lietuvoj labiau apsimoka pirkti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jucy @ 2009 01 04, 00:01)
Laba jau suintrigavai su šia žinute  smile.gif  Kur pati gyveni? Negi Lietuvoj labiau apsimoka pirkti?  smile.gif

manau netgi labai` apsimoka,ir man paciai pasiule komplekta:puoda,garini puoda ir keptuve ir dar dovanu padekla uz akcijine kaina 1500,kai drauge uz keptuve mokejo 1200 mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(kamiliuke @ 2008 11 12, 03:49)
Noreciau ir as zepter puoduku verysad.gif

galiu perleist tuos puodukus,uz akcijine kaina 1500,gali moket dalimis ax.gif nes keptuve turiu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gutute: 04 sausio 2009 - 11:39
QUOTE(gutute @ 2009 01 04, 11:44)
manau netgi labai` apsimoka,ir man paciai pasiule komplekta:puoda,garini puoda ir keptuve ir dar dovanu padekla uz akcijine kaina 1500,kai drauge uz keptuve mokejo 1200 mirksiukas.gif



Na aš savo puodus ir mikserį irgi akcijinius susipirkusi, bet negi užsienį negalima taip pat nusipirkt su nuolaidom, negi labiau apsimoka Lietuvoj pirkt ir vežtis kažkur g.gif
Atsakyti
Labas moterys nezinau ar apsimoka tie zepter puodai bet jau tiek metu apie juos girdziu...Tikrai ne 1500 mokejau o daugiau siek tiek . Pirkau kadangi sioj saly kur gyvenu Zepter atstovybes nera o i Lietuva griztu daznai tai ir parsivesiu.Mano keptuve fishler (paparasta) kainavo apie120 euru tai pamasciau kad tu puodu kaina netokia ir neiveikiama.Zinoma gal klystu bet man virtuves reikmems negaila,nes as joj "prasedziu"ilga laika,nes patinka gaminti maista.
O zepter man tarsi issukis galvoju nu kas tie per puodai,kuo jie taip ipatingi.Nu pabandysiu ir parasysiu...(tik dar negreit) tongue.gif
tai tiek
Atsakyti
As irgi is tu, kurios dar 'kovoja' su siais puodais lotuliukas.gif
man pvz. kiaulienos kepsneliai zepterio keptuvej nesigauna, o vistienos - skanuteliai, dar kiausiniene superinis reikalas thumbup.gif
siandien kepiau mesytes apkepa su darzovem, viskas skanu, netgi neprisvilo lotuliukas.gif lotuliukas.gif , tik kazkodel darzoves atsiskyre nuo mesos sluoksnio (arba atvirksciai) g.gif
Atsakyti
pasirodo, kai apkepas biski pabuvo ramiai ir pagalvojo apie savo elgesi, dabar jau sukibo graziai ir neatrodo leksteje kaip troskinys lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kadangi prisiskaiciau,kad reikia tuos puodus pirma " ikirst",esu nusiteikus ne viena patiekala ismest uztat ir neimu i galva nuo dabar.O tu piktoji feja senai turi tuos
puodus?Ar tau susitrumpino laikas gaminant maista.klausiu ,nes siandien apie skiautinius prisiskaiciau ,tai kai pradesiu siuti uztiesalus nebus laiko pyragus kepti. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Magira @ 2009 01 06, 21:00)
Kadangi prisiskaiciau,kad reikia tuos puodus pirma " ikirst",esu nusiteikus ne viena patiekala ismest uztat ir neimu i galva nuo dabar.O tu piktoji feja senai turi tuos
puodus?Ar tau susitrumpino laikas gaminant maista.klausiu ,nes siandien apie skiautinius prisiskaiciau ,tai  kai pradesiu siuti uztiesalus nebus laiko pyragus kepti. schmoll.gif


matai, as jokiu pyragu nekepu, stengiuosi prie puodu nepraleisti daug laiko wink.gif o siaip tai jo, siandien tas apkepas kazkaip stebuklingai greitai issikepe, uzkilo rodykle, palikau isjungus dar 10 minuciu ir viskas mirksiukas.gif
as tai is pradziu prisvilindavau, bet tik todel, kad per daug keptuve ikatindavau, ir nezaidziau su tais 'nuimti-uzdeti ant ugnies' doh.gif
turiu senokai, tik ilga laika jie puose spinteles vidu lotuliukas.gif lotuliukas.gif ypac po pirmojo gramdymo ilgai negrizau prie ju lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai ir as zepteriuose pyragu nekepsiu,bet jau siusiu siusiu...nu nemaniau kad taip gali uzsivesti.
Atsakyti
Sveikos o kaip jus kiausinius zepter keptuveje kepat gal pilat kokio aliejaus truputi ar vandens ir ar stipriai ikaitinat keptuve g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Luni @ 2009 01 06, 21:33)
Sveikos o kaip jus kiausinius zepter keptuveje kepat gal pilat kokio aliejaus truputi ar vandens ir ar stipriai ikaitinat keptuve g.gif ?


Va ir man idomu apie kiausiniene tuose puoduose ir keptuveje.
As turiu jau senokai,bet nelabai moku jais teisingai naudotis,matyt teks vel kviestis kokia prezentacija i namus sad.gif
Atsakyti