Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto gaminimas su Zepter

aš kai kepu mėsa - visada ją uždengiu, tik paskui skystį nusipilu į dubenėlį, įdedu gritinės - nuostabus kvapnus padažas, mėsa apverčiu ir toliau kepu užkaitusi.
Man skanu ir vištos šlauneles, sparnelius kepti. Bulves kepame nepjaustytas, su trupučiu aliejaus -puikiai apskrunda. (apkepa viena pusė, apverčiam, kepam kitą - dangtis visada uždengtas).
Puodus turiu jau 5 metus ir nesiskundziu. keptuvėj visada orkaitėj pyragus kepu - labai gera apvali forma smile.gif
Ir troškinasi orkaitėj gerai - vietoj kokio molinio ar špižinio indo...
Atsakyti
O aš picą kepiau keptuvėj, pavyko puikiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jucy @ 2008 11 04, 19:23)
O aš picą kepiau keptuvėj, pavyko puikiai  thumbup.gif


Parašyk plačiau kaip kepei picą.
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2008 11 04, 18:06)
  keptuvėj visada orkaitėj pyragus kepu - labai gera apvali forma smile.gif
Ir troškinasi orkaitėj gerai - vietoj kokio molinio ar špižinio indo...

ir kokioj temperatūroj, nes mano orkaitėj apkepė truputėlį vienas puodas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Varskyte @ 2008 11 04, 19:35)
Parašyk plačiau kaip kepei picą.


Čia jau buvo rašyta, tai taip ir kepiau: pasiruošiau tešlą iš pakelio (malsenos), porcija - vienai picai (pakelyje trijų picų norma), na ten kaip parašyta pakildinau ją, tada (bent aš taip darau) ant stalo truputį aliejaus užpyliau ir iškočiojau tą tešlą (ant aliejaus gerai kočiojasi ir nesukietėja, kaip kad ant miltų kočiojant), tada į šaltą keptuvę labai nedaug aliejaus įpyliau ir įdėjau tą tešlą iškočiotą. Na, o tada tradiciskai kas ką turi deda, aš aptepiau ją majonezu su pomidorų padažu, užbėriau plonai pjaustyto svogūno, "šlapiankos", kumpio, agurkėlių marinuotų, pievagrybių, picos prieskonių, sūrio ant viršaus tarkuoto ir kepiau visą laiką ant mažos ugnies. Man patiko, kad labai gerai išsikėlė pagrindas ir labai gerai iškepė, orkaitėj pagrindas man taip neišsikelia ir neiškepa. Vienintelis dalykas - pica gaunasi "šlapesnė" nei orkaitė, man asmeniškai skanesnė nei orkaitėj kepta, o vyrui orkaitėj kepta labiau patinka, bet abu sutarėm, kad kepsim vis tik keptuvėj ax.gif
Atsakyti
MIELOS MAMYTES, PATARKITE!!!!!!!


PUODUS ZEPTER TURIU SENOKAI JAU, VISKAS PUIKU, TIK NEISEINA NIEKAIP KELI DALYKELIAI.........
1.NEPAVYKSTA BLYNELIU ISKPETI, (LIETINIAI KITAIP, JIE MAN VISADA PRISVYLA IR VISKAS.....)
2.NEPAVYKSTA ISKEPTI BULVIU TARKUOTU BUROKINE TARKELE(PRIDEGA VISADA, ARBA NEISKEPA....... blush2.gif )
3.IR SU KIAUSINIU SUNKIAI GAUNASI,KAI KADA PAVYKSTA KAI KADA NE.....

JEI KURI ESATE BANDZIUSI GALITE PASIDALINTI MINTIMIS......

Atsakyti
QUOTE(renius @ 2008 11 09, 00:06)
MIELOS MAMYTES, PATARKITE!!!!!!!
PUODUS ZEPTER TURIU SENOKAI JAU, VISKAS PUIKU, TIK NEISEINA NIEKAIP KELI DALYKELIAI.........
1.NEPAVYKSTA BLYNELIU ISKPETI, (LIETINIAI KITAIP, JIE MAN VISADA PRISVYLA IR VISKAS.....)

Lietinius kepu puikiai ir dideliais kiekiais(turiu mokleivį, kuriam pusiau iškeptus blynelius įdedu) thumbup.gif receptas: kiaušinis, vanduo (arba pasukos, tik ne pienas), druskytė, miltai ir truputis aliejaus į tešlą. Keptuvę, nežiūrint ot, kad ji Zepter, labai nepagarbiai užkraunu ant vidutinės liepsnos (ne mažos) ir labai saugai, kad neperkaistų. kai jau laksto rutuliukai įpilu kelis lašelius aliejaus ir sukiodama išsklaidau (daugiau per visą kepimą nebepilu). Pradedu kept ir niekad neprisvyla...
Kitkas ir man nelaba išeina, kartais pavyksta, kartais ne blush2.gif Mistika g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo joreta: 09 lapkričio 2008 - 22:32
QUOTE(renius @ 2008 11 09, 01:06)
MIELOS MAMYTES, PATARKITE!!!!!!!
PUODUS ZEPTER TURIU SENOKAI JAU, VISKAS PUIKU, TIK NEISEINA NIEKAIP KELI DALYKELIAI.........
1.NEPAVYKSTA BLYNELIU ISKPETI, (LIETINIAI KITAIP, JIE MAN VISADA PRISVYLA IR VISKAS.....)
2.NEPAVYKSTA ISKEPTI BULVIU TARKUOTU BUROKINE TARKELE(PRIDEGA VISADA, ARBA NEISKEPA....... blush2.gif )
3.IR SU KIAUSINIU SUNKIAI GAUNASI,KAI KADA PAVYKSTA KAI KADA NE.....
 
  JEI KURI ESATE BANDZIUSI GALITE PASIDALINTI MINTIMIS......


Labas rytas 4u.gif
kiaušiniai išeina labai gerai ir greitai thumbup.gif (aš jų nemegstu,bet valgo vaikai smile.gif todėl tenka kepti):
įjungiu vyriklę su keptuve ant pusės galingumo,po 2-3 min.įdėdu mažą gabaliuką sviesto(aliejaus nepilu),įmušu kiaušinius (pagal keptuvės didį) ir kepu apie 2 min.ant tos pačios kaitros,po to uždengiu dangčiu ir išjungiu 4u.gif Jei norit,kad kiaušiniai būtų tirštesni,palaikikit neatidengus keptuvės minučių 10,jei norit skistesnių-mažiau.
SKANAUS smile.gif

Atsakyti
Noreciau ir as zepter puoduku verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kamiliuke @ 2008 11 12, 02:49)
Noreciau ir as zepter puoduku verysad.gif

O kodel liudna?Jeigu tik yra noras viskas imanoma mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2008 11 12, 09:28)
O kodel liudna?Jeigu tik yra noras  viskas imanoma  mirksiukas.gif

Tai gal siektiek brangoki jie g.gif na net nezinau kokybe zinoma atitinka kaina bet oi oi kaip brangoka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kamiliuke @ 2008 11 12, 16:14)
Tai gal siektiek brangoki jie g.gif na net nezinau kokybe zinoma atitinka kaina bet oi oi kaip brangoka doh.gif

Na nebutina pirkti dideli komplekta. Yra kas ir perka viena inda.O patikekit tikrai atsiperka mirksiukas.gif
Atsakyti