Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto gaminimas su Zepter

QUOTE(vaidem @ 2008 04 11, 17:54)
tai kad raset, kad ismaisyti reikia...  g.gif  tai kaip tada daryt...

nu pradzioje galima permaisyti, kol keptuve dar neikaitus pilnai su tarkiu>tarkio netraukai bent jau man, nes ipylu nemazai ir jis nespejai susilti kol permaisau ax.gif o paski uzdengiu ir vsio nelieciu , neziuriu i vidu>tik i dangti blush2.gif
Atsakyti

Sveikos,

pagaliau ir aš įsigijau puodus ir labai džiaugiuos
štai keletą naudingų psl receptais:

http://mega.km.ru/Ki...rubr=20002#stop
http://zepternet.ru/...pa/bavarski.htm
http://rezepter.ru/zepter_sokovarka/
Atsakyti
QUOTE(Jucy @ 2008 04 20, 21:55)
O ar kas turit? Ar pasiteisino?  ax.gif  4u.gif

As turiu si dangti, man jis labai patinka, ypatingai kai gaminu jautiena, sumetu viska i puoda, uzdarau ir po pusvalandzio labai skani ir minkstute jautiena, taip pat darau ir kiaulienos troskinius, cili, saltiena ir t. t. ax.gif
Atsakyti
Na nusipirkau ir as zepter keptuve. Perskaiciau jusu komentarus, eisiu meginti gaminti ax.gif
Atsakyti
Bandziau kepti karbonadus. Kai raso instrukcijoje, kad reikia ikaitini iki geltono lauko vidurio (kad vanduo kaip gyvsidabris lakstytu)- netiesa verysad.gif iskart prisvyla idejus...o dar raso prispausk su sakute, kol pati atsoks...

Nezinau ka daryti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Zydryne @ 2008 10 19, 18:24)
Bandziau kepti karbonadus. Kai raso instrukcijoje, kad reikia ikaitini iki geltono lauko vidurio (kad vanduo kaip gyvsidabris lakstytu)- netiesa  verysad.gif iskart prisvyla idejus...o dar raso prispausk su sakute, kol pati atsoks...

Nezinau ka daryti  unsure.gif



Kaip ir viską gerai darai, tik gal iki galo nesupratai. Aš keptuvę įkaitinu iki geltono lauko pabaigos, bet geriausia kaitinti ant silpnesnio viryklės galingumo (pas mane 6 padalos, tai aš kaitinu ant 4). Kaitint reikia aišku uždengtą keptuvę, kai įkaista, tada nuimi ją nuo ugnies (ar kaitvietės), atidengi, prispaudi mėsą šakute, užedengi, ir ANT KAITVIETĖS NESTATAI, tada ji ten čirška, kepa (bet ne ant kaitvietės), kai jau girdi, kad mėsa viduj kept nustojo, jau niekas ten nečirška ir nevyksta, atidengi keptuvę, o mėsa ten būna apkepus ir atšokus nuo dugno, tada ją apverti, uždengi, ir tik tada statai toliau kept ant kaitvietės ant labai silpno galingumo (aš statau ant 2, iš viso 6 padalos). Tada dar truputį pakepi, tikrai labai neilgai, ir viskas. Bandyk, tikrai turėtų pavykti, jei kas neaišku - klausk, bandysim padėt mirksiukas.gif
Atsakyti
Jucy ačiū už nurodymus, kai pabandysiu papasakosiu ar iškepė man ta mėsa nesusvilus smile.gif Atrodo taip viskas aišku kaip 2*2 ... na gal tikrai plakinys šį sykį buvo kaltas smile.gif
Atsakyti
Na pabandžiau iškepti mėsa, ir pavyko bigsmile.gif aišku ji tokia kaip troškinta. Bet man visai buvo skanu smile.gif
Dar klausimas, iki kiek reikia kaitinti keptuvę, kad ją išjungus maistas toliau keptų? Aš buvau užkaitinus iki žalio lauko vidurio, tai išjungus po kokios puse minutės nustoja kepti.
Atsakyti
QUOTE(Zydryne @ 2008 10 20, 18:38)
Na pabandžiau iškepti mėsa, ir pavyko  bigsmile.gif  aišku ji tokia kaip troškinta. Bet man visai buvo skanu  smile.gif
  Dar klausimas, iki kiek reikia kaitinti keptuvę, kad ją išjungus maistas toliau keptų? Aš buvau užkaitinus iki žalio lauko vidurio, tai išjungus po kokios puse minutės nustoja kepti.


Man tai kepta gaunasi, ne troškinta, gal per mažai įkaitinai keptuvę prieš dedant mėsą, pabandyk kitą kartą labiau įkaitint g.gif O kaip suprast iki kiek įkaitint kad toliau keptų? Kada, prieš kepant ar į kepimo pabaigą?
Atsakyti
QUOTE(Jucy @ 2008 10 20, 21:02)
Man tai kepta gaunasi, ne troškinta, gal per mažai įkaitinai keptuvę prieš dedant mėsą, pabandyk kitą kartą labiau įkaitint  g.gif  O kaip suprast iki kiek įkaitint kad toliau keptų? Kada, prieš kepant ar į kepimo pabaigą?


O aš jau maniau, kad tik troškinta gausis smile.gif tai atsirado vilties iškepti be aliejaus bigsmile.gif papraščiausiai apvertus mėsa pastebėjau daug skysčių, matyt todėl išsitroškino garuose. Bet čia jau pirmas pasiekimas per 3 dienas, iškepti neprisvilinus 4u.gif

Prieš kepimo pabaigą.
Atsakyti
QUOTE(Zydryne @ 2008 10 20, 21:52)
O aš jau maniau, kad tik troškinta gausis  smile.gif  tai atsirado vilties iškepti be aliejaus  bigsmile.gif  papraščiausiai apvertus mėsa pastebėjau daug skysčių, matyt todėl išsitroškino garuose. Bet čia jau pirmas pasiekimas per 3 dienas, iškepti neprisvilinus  4u.gif
 
Prieš kepimo pabaigą.

Kai mesa kepsit jos is pradziu neuzdenkit dangciu.Tada ji apkeps ir nebus tiek skyscio.Jau kai apversit tada galit.
Atsakyti
Gal kas nors žinot kokių įdomesnių receptų su zepter? ax.gif Aureka, tu visada visokių įdomybių žinai, pasidalikit merginos ax.gif Nes aš tai be kepenėlių padažo, majonezo, keptos mėsos be aliejaus ir virtų bulvių be vandens nieko daugiau nemoku blush2.gif Dabar va kaip tik bandau kepti bulvių plokštainį keptuvėj ir dar būtinai pabandysiu aurekos varškės apkepą išsikept smile.gif
Atsakyti