Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto gaminimas su Zepter

kaip suprantu pirmame aukste vanduo, o antrame bulves g.gif O jei pirmam aukste deti mesa, o antram bulves ar isvirs mesa? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyvytė: 23 balandžio 2008 - 14:01
QUOTE(vyvytė @ 2008 04 23, 14:58)
kaip suprantu pirmame aukste vanduo, o antrame bulves g.gif O jei pirmam aukste deti mesa, o antram bulves ar isvirs mesa? g.gif


As pirmam dedu bulves, antram mesa (dazniausiai kukulius). Isverda thumbup.gif
Atsakyti
Mano maziukui labai patinka vista ir kotletukai, bet pagaminti butent Zepter keptuveje doh.gif Iki to mesos is vis nevalge, kaip negaminciau schmoll.gif O dabar dziaugiames visi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ingeborge @ 2008 05 19, 23:25)
Mano maziukui labai patinka vista ir kotletukai, bet pagaminti butent Zepter keptuveje doh.gif Iki to mesos is vis nevalge, kaip negaminciau schmoll.gif O dabar dziaugiames visi thumbup.gif

Saunu!Ne veltui sakoma , kad mazi vaikai patys atsirenka kas jiems sveikiausia ir geriausia.
Atsakyti
Gal kuri gaminote idaryta paprika garuose?
Atsakyti
Sveikos, gavau dovanu zepter puoda, bet perskaicius visa tema taip ir nesupratau pas mane ar puodas ar keptuve? deze is kart ismeciau, tai gal pasakysit kas cia per daiktas
user posted image
na is foto atrodo kaip puodas bet nera jis aukstas nepilnai 10 cm

O ka reiksia dangcio tos rodykles, nu visai zalia esu, gavau ta puoda , pienelio ir viskas sako bandyk, pati viska taip isiaiskinsi. o ar tikrai pries naudojima tuos puodus reik 3 kart su tuo pieneliu istrinti?
Atsakyti
o kaip del ikaitinimo, pas mane elektrine ir yra 9 padalos g.gif
Atsakyti
Aš ištryniau prieš naudojimą kartą. Stebuklas neįvyko. Vis tiek paskui reikia karts nuo karto juos pašveisti.
O dėl termometro, tai žiūrint ką gamint ruošiesi. Vanduo užverda berods ties antru raudonu tašekeliu žaliame fone. Jei nori įkaitint keptuvę (kept mėsytei), tai aš užkaitinu iki geltono ploto vidurio. Na o raudonas plotas pats karščiausias. Pavyzdžiui darant troškinukus su mėsa, ar paukštieną. Dakaitinu iki raudono ir tada palieku kokiam pusvalandžiui.
Tavo puodas manau tinkamas pilnai ir kaip puodas ir kaip keptuvė. Keptuvės būna šiek tiek žemesnės.
Papildyta:
O šiaip yra tokia mini instrukcija. Bent jau man davė šviestus lapus, ten ir receptų yra. Šiaip sau bandant gali daug produktų sugadint. Reikia prie šitų puodų priprasti.
Kaitinant puodą reikalinga kuo mažesnė ugnis, arba žemesnė padala elektrinėje, kitaip svyla. O dakaitinus iki tam tikros temperatūros (priklausomai ką gamini) paskui išjungi visiškai ir maistas "dasidaro" pats ir paskui dar ilgai išlieka šiltas. Šitas man labai patinka.
Atsakyti
QUOTE(Egloshke @ 2008 06 27, 11:29)
Aš ištryniau prieš naudojimą kartą. Stebuklas neįvyko. Vis tiek paskui reikia karts nuo karto juos pašveisti.
O dėl termometro, tai žiūrint ką gamint ruošiesi. Vanduo užverda berods ties antru raudonu tašekeliu žaliame fone. Jei nori įkaitint keptuvę (kept mėsytei), tai aš užkaitinu iki geltono ploto vidurio. Na o raudonas plotas pats karščiausias. Pavyzdžiui darant troškinukus su mėsa, ar paukštieną. Dakaitinu iki raudono ir tada palieku kokiam pusvalandžiui.
Tavo puodas manau tinkamas pilnai ir kaip puodas ir kaip keptuvė. Keptuvės būna šiek tiek žemesnės.
Papildyta:
O šiaip yra tokia mini instrukcija. Bent jau man davė šviestus lapus, ten ir receptų yra. Šiaip sau bandant gali daug produktų sugadint. Reikia prie šitų puodų priprasti.
Kaitinant puodą reikalinga kuo mažesnė ugnis, arba žemesnė padala elektrinėje, kitaip svyla. O dakaitinus iki tam tikros temperatūros (priklausomai ką gamini) paskui išjungi visiškai ir maistas "dasidaro" pats ir paskui dar ilgai išlieka šiltas. Šitas man labai patinka.

Man tai jokios instrukcijos nedavė schmoll.gif
O rodykle pvz naujam puode biski pakilus taip ir turi buti?
Va idomu kaip cia bus su tuo puodu nes pvz su elektrine kaitlente as daznai daug ka isjungiu ir paskui maistas pats baigia gamintis, tai va bus idomu koks tai skirtumas
Atsakyti
QUOTE(giedradi @ 2008 06 27, 12:00)
O rodykle pvz naujam puode biski pakilus taip ir turi buti?

Nieko tokio kad pakilus.
Jei napamiršiu, atsinešiu pirmadienį į darbą tuos šviestus lapus, bandysiu nuskanuot ir įmest, jei e-mail parašytum mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Egloshke @ 2008 06 28, 15:56)
Nieko tokio kad pakilus.
Jei napamiršiu, atsinešiu pirmadienį į darbą tuos šviestus lapus, bandysiu nuskanuot ir įmest, jei e-mail parašytum mirksiukas.gif

o tai faina butu wub.gif giedradi@yahoo.com

Bandziau as ir bulves virti be vandens, na su trupuciu, tai pirma karta is leto kaitinu ziuriu nekyla man ta rodykle tai padidinau kaitra o paskui primazinau, tai fainai gavos. o kita karta bandziau is leto kaitinau ir kakzokios neskanios, ir dar kaip tik vyro laukiau griztant is komandiruotes ir galvoju parodysiu ka dariau kol jo nebuvo. o jis is vis virtu bulviu nemegsta ir gavosi tokios trapios, o pirma karta pusiau keptos.
Dar kazkas kaip minejo bandziau vaikui virti tam puode, tai pasakysiu uztrukau ilgiau nei iprastai, tyurbut kad kiekis mazas o puodas didelis g.gif
Atsakyti
Egloshke, ačiū labai, gavau 4u.gif persiunciau vyrui kad atspausdintu ir studijuosiu tada tongue.gif
Atsakyti