Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto gaminimas su Zepter

QUOTE(Miledi.N @ 2008 02 20, 20:16)
Pasigirsiu ir aš  biggrin.gif
Šiandien pirmą kartą viriau bulves be vandens Zepter puode ir pavyko, buvo minkštos, viriau be druskos, man jos nei neprireikė. Tik porą bulvių vos vos pridegė prie dugno.



Pridegė, nes buvo per didelė ugnis arba dangtį atidenginėjai smile.gif Dangčio negalima atidenginėt smile.gif
Atsakyti
gaminu su zepter viska>turiu ir antrau auksta>garini puoda thumbup.gif
del bulviu>apacioje patarciau ideti keleta morku, o ant virsaus bulves perpjautas>galima sauksteli vandens>tik gerai uzdengite dangteli ir virimo metu neatidarinekite dangtelio. o jei verdate su vandeniu, tia vandens pilkite tik puse puodelio ir tada tirkai neprisvils.
o dar geriau ipilkite vandens<o ant garpuodzio sudekite darzoves ir isvirs viskas puikiai. Tai ir sildymo budas pats geriausias thumbup.gif

galiu patarti, padaryti reprezentacijas jusu namuose>patarti kitais klausymais ax.gif
egle
Atsakyti
QUOTE(egliene @ 2008 04 01, 18:19)
gaminu su zepter viska>turiu ir antrau auksta>garini puoda  thumbup.gif
del bulviu>apacioje patarciau ideti keleta morku, o ant virsaus bulves perpjautas>galima sauksteli vandens>tik gerai uzdengite dangteli ir virimo metu neatidarinekite dangtelio. o jei verdate su vandeniu, tia vandens pilkite tik puse puodelio ir tada tirkai neprisvils.
o dar geriau ipilkite vandens<o ant garpuodzio sudekite darzoves ir isvirs viskas puikiai. Tai ir sildymo budas pats geriausias  thumbup.gif

galiu patarti, padaryti reprezentacijas jusu namuose>patarti kitais klausymais  ax.gif
egle



O gal patarsite, kaip kepti zepter keptuvėje bulvinius blynus? blush2.gif
Atsakyti
Kai buvau prezentacijoj, sake kad ir bulviniam ir lietinam blynam reikia pilti i tesla aliejaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(perkunija @ 2008 04 08, 08:29)
Kai buvau prezentacijoj, sake kad ir bulviniam ir lietinam blynam reikia pilti i tesla aliejaus  4u.gif


Kazkaip ten dar juos blatnai kept reikia, ar tai i silta keptuve pilt tesla, ar tai i salta, ir kept kazkaip ant silpnos ugnies lyg... Nepamenu doh.gif
Atsakyti
Netingėkit paskaityt temelės - ne tiek jau daug. Yra gan smulkiai parašyta. Papasakokit ką mokat su tais puodais daryt, a? smile.gif
Atsakyti
Viską juose verdu ir kepu, nes kitų puodų neturiu biggrin.gif Bet per 5 naudojimo metus padariau išbadą, kad šitie puodai skirti sveikam maistui gamint, todel juose ir nesigauna visokios keptos bulvytės, bulviniai blynai ir pan. Net jei mėsa šaldyta, jau nebus tokia minkšta kaip šviežia ir gali prisvilti. O šiaip kai bijau likti alkana ir prisvilinti, įpilu truputį aliejaus, į bulves kokį centimetrą vandens ir niekada neprisvyla. Nes su mažais vaikais ne visada gali stovėt prie to puodo (visos mamytės tai žino) ir viskas kuo puikiausiai išeina 4u.gif
Atsakyti
Aš tai nusprendžiau, kad šie puodai neverti tokių pinigų kiek už juos mokama schmoll.gif
Atsakyti
Na į bet kokį puodą reikia kažką įdėti, kad kažką išimtum ax.gif Ir noro bei laiko nepagailėti. Bet sveikatos prasme juos naudoti tikrai verta, ypač su mažais vaikais. Pvz., aliejaus butelio mum kokiem trim mėnesiam užtenka, ir tai daugiausia majonezo gamybai jį sunaudojam. O kol anyta savo bulves išsiverda paprastam puode, mes ir pavalgyt spėjam biggrin.gif
Atsakyti
Tikra tiesa, bulvių iškept, kad apskrudę būtų, niekaip nesiseka. Bet jau bulviniai blynai... thumbup.gif , ir tokie kur riebaluose plaukioja, kaip mano vyras mėgsta, ir visai apysausiai. Be bėdos. O šiaip idealus daiktas troškinimui ir visokiem svylantiem dalykam kaip morkų saldainiai ar obuolių sūris.
Atsakyti
QUOTE(Ju' @ 2008 04 09, 15:29)
Tikra tiesa, bulvių iškept, kad apskrudę būtų, niekaip nesiseka. Bet jau bulviniai blynai... thumbup.gif , ir tokie kur riebaluose plaukioja, kaip mano vyras mėgsta, ir visai apysausiai. Be bėdos. O šiaip idealus daiktas troškinimui ir visokiem svylantiem dalykam kaip morkų saldainiai ar obuolių sūris.



Pasakykit paslaptį kaip bulvinius blynus kepat blush2.gif Man be šansų,tiesiog prilimpa ir psio.
Atsakyti
QUOTE(vilma27 @ 2008 04 10, 18:46)
Pasakykit paslaptį kaip bulvinius blynus kepat blush2.gif Man be šansų,tiesiog prilimpa ir psio.

aš imu kitą keptuvę ir baigta, nes užsiknisau jau gramdyt ją ištisai po kiekvieno bulvinių blynų kepimo. Tikrai ne tautiniams patiekalams tas Zepteris skirtas.
Atsakyti