Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto gaminimas su Zepter

QUOTE(Valiona @ 2008 01 29, 17:42)
Merginos, o kokio dydžio gabaliukais jūs bulves supjaustot virdamos Zepter puode? Aš tik perpjoviau per pusę, tai išsitraukiau dar gana kietas, nors virė apie pusvalandį unsure.gif

Pas mane Baueris, bet irgi nelabai gaunasi... verysad.gif arba svyla - aisku perkaitinu, bet jei iki zalio vidurio - tai neisverda.....
Patarkit, ka daryti g.gif
Atsakyti
Mane bulvių virimas irgi nervina.Apačioj būna pervirusios, o viršuj žalios.
Atsakyti
Viskas ten normaliai su tom bulvėm. Pas mane zepter'is, bet viriau ir bauer'yje. Iki užvirimo ant silpnesnės ugnies reik virt, na tiksliau kol rodyklė iki žalio lauko beveik pakyla, o tada neatidenginėjant mažint ugnį iki minimalios reikia. kai rodyklė bus prie raudono lauko, bulvės išvirę. Man normaliai be to vandens išverda ir tikrai niekur žalios nebūna.
Atsakyti
QUOTE(Jucy @ 2008 01 29, 20:54)
Man normaliai be to vandens išverda ir tikrai niekur žalios nebūna.

O tu vandens visai visai nepili? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Valiona @ 2008 01 30, 15:16)
O tu vandens visai visai nepili? g.gif


Paprastai nepilu, jas juk nuskustas nuplaunu, pjaustau ir į puodą, tai dar nuvarva nuo jų ten šiek tiek vandens. Šiaip tai kokį šaukštą galima įpilt. smile.gif
Atsakyti
Ačiū, Jucy, bandysiu ir aš ryt dar kartą tas bulves be vandens išsivirt cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Valiona @ 2008 01 30, 22:59)
Ačiū, Jucy, bandysiu ir aš ryt dar kartą tas bulves be vandens išsivirt cool.gif

Pabandyk dar smulkiau bulves supjaustyti - tokiais gabaliukais vieno kasnio dydzio , ir viskas gausis.
Atsakyti
QUOTE(vakarelis @ 2008 02 11, 17:26)
Pabandyk dar smulkiau bulves supjaustyti - tokiais gabaliukais vieno kasnio dydzio , ir viskas gausis.



Tikrai nereikia jų šitaip smulkint smile.gif Aš tik per pusę perpjaunu ir viskas puikiai išverda. Jei jau labai didelė bulvė, tai tada į keturias dalis smile.gif
Atsakyti
sveikos, kazkas prase receptu su MixSy. galima pasidaryti ivairiu pastetu. pavyzdziui vistienos kepeneliu pastetas :
vistu kepeneliu (nedaug)
2 kietai virti kiausiniai
100 gr sviesto
druskos prieskoniu. kepeneles su kiausiniu susmulkinti mixsy peiliu. ideti sviesto, druskos prieskoniu ir gerai ismaisyti. tepti ant batono ar duonos.
taip pat lygiai galima pasidaryti sprotu pasteta ar dar is ko turite.
Papildyta:
dar idomus receptukas :
netikros lasisos pasta

2 gabaliukai silkes file
2 virtos morkos
100 gramu lydyto surelio
zalumynu

viska susmulkinti Mixsy universaliu peiliu iki vientisos mases ir tepti ant batono skonis primana tikra lasisa...
gal ir tikrai primena, reiks isbandyti. cia is knygeles paimiau blush2.gif
Atsakyti
O gal kas gali pasidalint patirtimi, kaip pasigaminti šokoladinį kremą? 4u.gif (tokį kaip parduotuvėse parduoda, kur pvz ant batono tept) smile.gif
Atsakyti
turiu recepta riesutu kremo. cia as suprantu toks kaip nutela, turbut tokio ir ieskojai...

jam reikia 120g cukraus
1 pakelis lazdynu riesutu
1 juodas šokoladas
2/3 pakelio sviesto
puse stiklines kondensuoto pieno

gaminimas
mixsy malunelyje paeiliui sumalti : cukru, riesutus, sokolada. viska perdeti i vacsy (2 l) inda, ideti sviesta ir uzpilti karstu kond pienu. plakti su mixsy universaliu peiliu 2 greiciu apie 2 minutes. laikyti saltoje vietoje.
galbut nebutinas tas vacsy indas, nezinau, nes pati dar neisbandziau, o ir to vacsy indo neturiu...
jei bandysi parasyk kaip darei ir kaip gavosi, nes man ir paciai idomu pasidare...
Atsakyti
Pasigirsiu ir aš biggrin.gif
Šiandien pirmą kartą viriau bulves be vandens Zepter puode ir pavyko, buvo minkštos, viriau be druskos, man jos nei neprireikė. Tik porą bulvių vos vos pridegė prie dugno.
Atsakyti