Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto gaminimas su Zepter

Nusipirkau „VACSY" . Gal kas turite ir pasidalintumėte patirtimi ? Kai marinuojat ar laikot produktus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spiglys @ 2008 01 04, 14:01)
Nusipirkau  „VACSY" . Gal kas turite ir pasidalintumėte patirtimi ? Kai marinuojat ar laikot produktus?  4u.gif

Jei ne paslaptis, kiek mokejei?
Atsakyti
QUOTE(vyvytė @ 2008 01 08, 19:51)
Jei ne paslaptis, kiek mokejei?

750 lt lyg g.gif Ten keli indai, 2 dangteliai, 2 buteliu kamštukai. Kai pažiūriu , tai gal per daug tų indų doh.gif Sėdžiu ir lyginu su TW plastmasiniais indeliais. Gal aš nemoku ta Zepter sistema naudotis, bet TW man geriau laiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(spiglys @ 2008 01 08, 22:59)
750 lt lyg  g.gif Ten keli indai,  2 dangteliai, 2 buteliu kamštukai. Kai pažiūriu , tai gal per daug tų indų doh.gif Sėdžiu ir lyginu su TW plastmasiniais indeliais. Gal aš nemoku ta Zepter sistema naudotis, bet TW man geriau laiko g.gif

Nuolaidos nebuvo?Seip as sio daikto neturiu, bet reprezentacijoje kai maciau tai labai patiko. Reikia istraukti ora ir deti i saldytuva. Ilgiau maistas laikosi sviezias.O kas tau nepatinka?
Atsakyti
QUOTE(vyvytė @ 2008 01 09, 12:52)
Nuolaidos nebuvo?Seip as sio daikto neturiu, bet reprezentacijoje kai maciau tai labai patiko. Reikia istraukti ora ir  deti i saldytuva. Ilgiau maistas laikosi sviezias.O kas tau nepatinka?

Tai čia su nuolaida. Labai didelis komplektas indų + pats siurbliukas. Na, pavz marinavau pomidorus ir papriką. Nepasakyčiau , kad po 20 min viskas buvo užmarinuota schmoll.gif Gal aš nemoku naudotis? Receptą ėmiau iš Zepter knygutės.
Jei neklystu turiu šį komplektą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spiglys: 09 sausio 2008 - 13:11
QUOTE(spiglys @ 2008 01 09, 14:58)
Tai čia su nuolaida. Labai didelis komplektas indų + pats siurbliukas. Na, pavz marinavau pomidorus ir papriką. Nepasakyčiau , kad po 20 min viskas buvo užmarinuota  schmoll.gif Gal aš nemoku naudotis? Receptą ėmiau iš Zepter knygutės.
Jei neklystu turiu šį komplektą

Tai labai fainas rinkinukas thumbup.gif Tikrai visko nemazai. thumbup.gif O apie marinavima nieko nezinau, maciau tik kad ora istraukia ir viskas.Pabandyk parasyti MAISTO GAMINIMAS SU ZEPTER, gal ten kas atsilieps.Nors ten irgi sunkei juda tema mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vyvytė @ 2008 01 09, 15:02)
Tai labai fainas rinkinukas thumbup.gif Tikrai visko nemazai. thumbup.gif O apie marinavima nieko nezinau, maciau tik kad ora istraukia ir viskas.Pabandyk parasyti MAISTO GAMINIMAS SU ZEPTER, gal ten kas atsilieps.Nors ten irgi sunkei juda tema mirksiukas.gif

Kad ši tema taip ir vadinasi mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(spiglys @ 2008 01 09, 17:36)
Kad ši tema taip ir vadinasi mirksiukas.gif  lotuliukas.gif

Oi, as kazkaip nepaziurejau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Yra dar tema Zepter, tai galvojau, kad cia sitoj temoj parasei lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(malunelis @ 2007 08 26, 22:42)
nu, jo, pavariau  blink.gif  doh.gif . O dabar apie sausainėlius  biggrin.gif Nusiperku šaldytą sluoksniuotą tešlą, supjaustau ją juostelėmis ir dedu į įkaitintą keptuvę be riebalų.Porą min. pakepu vieną pusę, statau keptuvę ant apversto kombi dubenėlio -po minutės sausainukai atšoka nuo dugno-apverčiu ,pabarstau juos cukrumi ir cinamonu arba druska ir kmynais , ir statau ant ugnies skrudinti kitą šoną.Paprasta, greitai ir skanu. Sekančią keptuvę ant kombi dubenėlio nebestatau, nes tešla nebelimpa prie dugno.

Gal ne į temą - o tešla gali būti mielinė ar geriau paprasta.....
Atsakyti
Neseniai pirkau ir nutariau parduot Vacsy vaakumavimo sistemą
Pirkta 2007-12-20 , yra garantija. 650 lt
user posted image

Štai tokią
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2007 03 16, 14:08)
Na, taip teigti "kad turetu uztekti 3 lygio" - per drastiska, nes pvz, mano virykle turi max 3 lygius smile.gif As ikaitinu keptuve ant 0.5-1.5. Jei kaitinu ant 2, tai maistas jau dega. Tiesiog manau, kad kiekviena turetu paekspermentuot kelis kartus ir atrast sasaja tarp savo virykles ir puodu smile.gif

Na pas mano mama 9 lygiu kaitlente. Tai taip drasiai ir pasakiau, kad 3 lygio turetu uztekti bigsmile.gif
Atsakyti
Merginos, o kokio dydžio gabaliukais jūs bulves supjaustot virdamos Zepter puode? Aš tik perpjoviau per pusę, tai išsitraukiau dar gana kietas, nors virė apie pusvalandį unsure.gif
Atsakyti