Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto gaminimas su Zepter

QUOTE(Ddoovviillėė @ 2007 07 31, 15:01)
O rodyklė būna ant žalios spalvos ar nereikia tiek kaitint?


as kaip kada ikaitinu iki zalios (darant troskinius), kai kada nesiekia jos - kepant kepsnius.
na, net nezinau, kazkaip reik priprast prie tu keptuviu, pagadint biski maisto, o po to viskas eisis kaip sviestu patepta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katu: 31 liepos 2007 - 14:35
QUOTE(Katu @ 2007 07 31, 15:35)
as kaip kada ikaitinu iki zalios (darant troskinius), kai kada nesiekia jos - kepant kepsnius.
na, net nezinau, kazkaip reik priprast prie tu keptuviu, pagadint biski maisto, o po to viskas eisis kaip sviestu patepta smile.gif


Ačiū tau labai aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(dovy @ 2005 12 01, 12:10)
Turiu ir aš šiuos puodus ir keptuvę,tai pastarają naudojau labai retai ,o vat didijį ir mažąjį puodus beveik kasdien.Nemoku ir aš su keptuve elgtis,kažkaip neprieina eilė jai.na o vakar dariau joje  žuvį,tai žinokit išėjo puikiai -irlabai skanu ir greitai ir sveikai.O receptas toks:apie 500g šaldytos lydekos,maišelis šaldytų daržovių,2 svogūnai,fermentinis sūris 150g,majonezas.Viską dedam sluoksniais į šaltą keptuvę .Pirma daržovės(aš dėjau ''bonduelle''),paskui gabaliukais šaldyta žuvis,ant jos plonais griežinėliais pjaustytas svogūnas,tada tarkuotas fermentinis sūris ir pabaigai majonezas(aš mėgstu neriebų Vilniaus).tada uždengiam dangčiu ir ant ne pačios aukščiausios ugnies(ašstačiau ant 2,nes pas mane tik iki 3 padalos)palaukti,kol pasieks žalią plotą,o tada sumažinti iki 0.1ir kepti kokias 10 min.Po to išjungti irpalaikyti dar kokias 10min.aišku dangčio nenuimti nuo pradžios iki pabaigos.pabandykit,tikrai patiks.mano net mažius kapojo thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Vakar pabandžiau šį receptuką. bigsmile.gif
Viskas išėjo puikiai. thumbup.gif
Tikrai siūlau pabandyti.
Atsakyti
QUOTE(Ddoovviillėė @ 2007 07 31, 09:22)
Nesuprantu kodėl mano pirmas kepimas visada prilimpa ir pidega, sekančius visu kai dedu viskas čiki.Ar aš perkaitint negalėjau?Vandens lašas pradeda šokinėti ir tada dedu kotletus  g.gif Vištiena, blynai , troškinys pavyksta, o va kotletai kažkodėl prilimpa  g.gif

Tai gal farsas netinka. doh.gif Reikia,kad butu riebesnis,kad riebalams butu is ko issiskirti.As pirkau kumpi sumalta,tai irgi limpa,nes neissikiria riebalu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vyvytė @ 2007 08 09, 18:45)
Tai gal farsas netinka. doh.gif Reikia,kad butu riebesnis,kad riebalams butu is ko issiskirti.As pirkau kumpi sumalta,tai irgi limpa,nes neissikiria riebalu doh.gif


Tinka ir farsas, tik reikia normaliai keptuve ikaitinti - as tiek troskini, tiek farsa darau is kiaulienos nugarines be kaulo ir lasinio, tad riebalu ten buna minimumas...
Jei jau labai baisu, juk visada galima ipilti aliejaus lasiuka... Arba siek tiek vandenuko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2007 08 10, 08:34)
Tinka ir farsas, tik reikia normaliai keptuve ikaitinti - as tiek troskini, tiek farsa darau is kiaulienos nugarines be kaulo ir lasinio, tad riebalu ten buna minimumas...
Jei jau labai baisu, juk visada galima ipilti aliejaus lasiuka... Arba siek tiek vandenuko smile.gif


o man neskaniai išsirūkė... g.gif
Atsakyti
O man labai skaniai gavosi toks patiekalas:
Įpyliau lašiuką aliejaus dugnui iš riebaluoti.Dėjau sluoksnį tarkuotų morkų,pjaustytų svogūnų.Paskui sluoksnį pjaustytų kubeliais cukinijų, tada faršo ir ant viršaus vel šiek tiek cukunijų.Tada troškinau ar kaip ten,gal kepiau.Baigiantis veiksmui užpyliau pomidorų padažo prieskoniukų ir ant viuršaus tarkuoto sūrio.SKONIS NEAPSAKOMAS thumbup.gif Atsirado daug skystimuko smile.gif Valgiau su virtomis bulvėmis.Niam naim.Pabandykit thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ddoovviillėė @ 2007 08 10, 22:24)
O man labai skaniai gavosi toks patiekalas:
Įpyliau lašiuką aliejaus dugnui iš riebaluoti.Dėjau sluoksnį tarkuotų morkų,pjaustytų svogūnų.Paskui sluoksnį pjaustytų kubeliais cukinijų, tada faršo ir ant viršaus vel šiek tiek cukunijų.Tada troškinau ar kaip ten,gal kepiau.Baigiantis veiksmui užpyliau pomidorų padažo prieskoniukų ir ant viuršaus tarkuoto sūrio.SKONIS NEAPSAKOMAS  thumbup.gif Atsirado daug skystimuko  smile.gif Valgiau su virtomis bulvėmis.Niam naim.Pabandykit  thumbup.gif


Jau einu bandyt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju' @ 2007 08 11, 14:32)
Jau einu bandyt rolleyes.gif


Visai neblogai, tik aš dar paprikos pripausčiau, o sūrį sumaišiau su majonezu. Valgoma. tongue.gif
Nors mano kūdikis eilinį kartą išbrokavo... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vyvytė @ 2007 07 27, 19:28)
Jei kepi mesa,tai ikaitini ir aliejaus pilti nereikia. Dedi kotletus i ikaitinta keptuve,prispaudi su sakute , uzdengi ir kepi. Jokio aliejaus nereikia schmoll.gif  schmoll.gif Is mesos riebalai issiskiria. thumbup.gif

Kepiau kotletus doh.gif sakiau gyvenime daugiau jų nekepsiu,nu toookio šlykštaus skonio gavosi wacko.gif kaip naminė šviežiai kimšta dešra wacko.gif
O kaip jums su keptuvių valymu g.gif man ji neišsiblizgina schmoll.gif vistiek lieka kažkokie parudavimai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2007 08 14, 21:57)
Kepiau kotletus doh.gif  sakiau gyvenime daugiau jų nekepsiu,nu toookio šlykštaus skonio gavosi wacko.gif  kaip naminė  šviežiai kimšta dešra  wacko.gif
O kaip jums su keptuvių valymu g.gif  man ji neišsiblizgina schmoll.gif  vistiek lieka kažkokie parudavimai verysad.gif

keptuvę pavalyk su Zepter pieneliu indams valyti.Dar galima pabandyti su citrina patepti-žiūrint kokios tos dėmės.Man tai indai puikiai išsivalo, kartais net metalinį šveistuką panaudoju ,kai prideginu.Puikūs indai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Vakar keptuvėje greitus sausainėlius prie kavos kepiau -skanumėlis.
Atsakyti
QUOTE(malunelis @ 2007 08 24, 20:24)
keptuvę pavalyk su Zepter pieneliu indams valyti.Dar galima pabandyti su citrina patepti-žiūrint kokios tos dėmės.Man tai indai puikiai išsivalo, kartais net metalinį šveistuką panaudoju ,kai prideginu.Puikūs indai thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Vakar keptuvėje greitus sausainėlius prie kavos kepiau -skanumėlis.


o kaip?
Atsakyti