Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto gaminimas su Zepter

QUOTE(Vilmuxa @ 2007 05 16, 14:53)
O ar nebus kur Vilniuje šių puodų pristatymo  ax.gif

Galiu duot telefono Nr. vienos iš "pristatinėtojų", manau nesupyks biggrin.gif - paskambinkit ir paklauskit. O pigiau - buna akcijų, mes parodos metu pirkom, tai ir nuolaidų gavom (bent taip sakė mirksiukas.gif ), ir vertingų dovanų pridėjo.
Liudmila: +370 616 59447.
Atsakyti
QUOTE(Ju' @ 2007 05 16, 17:20)
Galiu duot telefono Nr. vienos iš "pristatinėtojų", manau nesupyks biggrin.gif  - paskambinkit ir paklauskit. O pigiau - buna akcijų, mes parodos metu pirkom, tai ir nuolaidų gavom (bent taip sakė mirksiukas.gif ), ir vertingų dovanų pridėjo.
Liudmila: +370 616 59447.


Dėkui 4u.gif
Atsakyti
Tai va dariau plova pagal jusu receptuka. thumbup.gif thumbup.gif Gavosi saunei,labai skanu ir paprasta.
Isrukiau sparnelius. Irgi skanu. thumbup.gif I puoda ikloji folija, idedi 2 saukstus pjuvenu(tinka jupdalksnio, alksnio arba sodo medziu). Uzdedi toki zieda ir istatai kiaura dubeni. I dubeni sudedi slauneles, sparnelius ir statai ant ugnies. Uzdengi ir negalima nei kiek atidaryti. schmoll.gif Kepi kol rodykle pakyla iki zalio lauko2bruksniuko. Isiungi ir palaikai30min uzdengta. Skanaus.
Atsakyti
Gal kas kepėte zepter puode ar keptuvėje kugeli? Kaip sudėti tešlą į šaltą ar įkaitintą puodą? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Varskyte @ 2007 05 19, 19:25)
Gal kas kepėte zepter puode ar keptuvėje kugeli? Kaip sudėti tešlą į šaltą ar įkaitintą puodą? ax.gif

Ikaitini keptuve,istepi sviestu. Ir supili kugeli. Nuo kugelio nupilk skysti,jo turi buti maziau.Kepi iki zalio laukelio3bruksniuko. Isiungi ir dar palaikai kol temperatura nukrinta iki zalio lauko pradzios. Sekmes
Papildyta:
QUOTE(vyvytė @ 2007 05 18, 13:21)
Tai va dariau plova pagal jusu receptuka. thumbup.gif  thumbup.gif Gavosi saunei,labai skanu ir paprasta.
Isrukiau sparnelius. Irgi skanu. thumbup.gif I puoda ikloji folija, idedi 2 saukstus pjuvenu(tinka jupdalksnio, alksnio arba sodo medziu). Uzdedi toki zieda ir istatai kiaura dubeni. I dubeni sudedi slauneles, sparnelius ir statai ant ugnies. Uzdengi ir negalima nei kiek atidaryti. schmoll.gif  Kepi kol rodykle pakyla iki zalio lauko2bruksniuko. Isiungi ir palaikai30min uzdengta. Skanaus.

Del slauneliu isrukimo. Pazystama sake,kad pjuvenas reikia uzdekti. As taip nedariau. Gal kas daret. Parasykit visa eiga
Atsakyti

Prasidejo karsciai mamytes nebesedi prie kompo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyvytė: 26 gegužės 2007 - 20:51
bandžiau rūkyti- nieko nesigavo...
Atsakyti
Niekaip nesuprantu kaip jums įkaitinus keptuvę ir įpylus šiek tiek aliejaus, jo nepritraukia g.gif man taip pritraukė,kad šveičiau kokį gerą pusvalandį doh.gif
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2007 07 27, 21:15)
Niekaip nesuprantu kaip jums įkaitinus keptuvę ir įpylus šiek tiek aliejaus, jo nepritraukia g.gif  man taip pritraukė,kad šveičiau kokį gerą pusvalandį doh.gif

Jei kepi mesa,tai ikaitini ir aliejaus pilti nereikia. Dedi kotletus i ikaitinta keptuve,prispaudi su sakute , uzdengi ir kepi. Jokio aliejaus nereikia schmoll.gif schmoll.gif Is mesos riebalai issiskiria. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vyvytė @ 2007 07 27, 20:28)
Jei kepi mesa,tai ikaitini ir aliejaus pilti nereikia. Dedi kotletus i ikaitinta keptuve,prispaudi su sakute , uzdengi ir kepi. Jokio aliejaus nereikia schmoll.gif  schmoll.gif Is mesos riebalai issiskiria. thumbup.gif

Nesuprantu kodėl mano pirmas kepimas visada prilimpa ir pidega, sekančius visu kai dedu viskas čiki.Ar aš perkaitint negalėjau?Vandens lašas pradeda šokinėti ir tada dedu kotletus g.gif Vištiena, blynai , troškinys pavyksta, o va kotletai kažkodėl prilimpa g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ddoovviillėė @ 2007 07 31, 08:22)
Nesuprantu kodėl mano pirmas kepimas visada prilimpa ir pidega, sekančius visu kai dedu viskas čiki.Ar aš perkaitint negalėjau?Vandens lašas pradeda šokinėti ir tada dedu kotletus  g.gif Vištiena, blynai , troškinys pavyksta, o va kotletai kažkodėl prilimpa  g.gif


Greiciausiai ikaitini ant per karstos ugnies. As visada dabar kaitinu ant vidutinio kaitrumo, tada neprikimba ir nereikia gramdyt.
O siaip irgi daznai pilu aliejaus bent slakeli, nes siaip gaminu is labai neriebios mesos, tai ji jokiu riebalu neisskiria. Nepilu tik kepant kotletukus, nors ir juos kepus tik is kiaulienos nugarines, pasalinus riebaliukus.
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2007 07 31, 10:19)
Greiciausiai ikaitini ant per karstos ugnies. As visada dabar kaitinu ant vidutinio kaitrumo, tada neprikimba ir nereikia gramdyt.
O siaip irgi daznai pilu aliejaus bent slakeli, nes siaip gaminu is labai neriebios mesos, tai ji jokiu riebalu neisskiria. Nepilu tik kepant kotletukus, nors ir juos kepus tik is kiaulienos nugarines, pasalinus riebaliukus.


O rodyklė būna ant žalios spalvos ar nereikia tiek kaitint?
Atsakyti