Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto gaminimas su Zepter

QUOTE(vyvytė @ 2007 04 30, 14:10)
O gal kas bandete plova daryti Zepter keptuvej?

Puode - taip. Bet manau keptuvėj tas pats.
Aš mėsą sausai pakepinu, sumetu daržoves su trupučiu aliejaus, pakepinu, tada supilu nuplautus ryžius, užpilu dvigubai nei ryžių vandens, uždengiu, ant mažiausios kaitros pakaitinu iki 1 žalio taško ir išjungiu. Po 15 min. valgom thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju' @ 2007 04 30, 15:03)
Puode - taip. Bet manau keptuvėj tas pats.
Aš mėsą sausai pakepinu, sumetu daržoves su trupučiu aliejaus, pakepinu, tada supilu nuplautus ryžius, užpilu dvigubai nei ryžių vandens, uždengiu, ant mažiausios kaitros pakaitinu iki 1 žalio taško ir išjungiu. Po 15 min. valgom  thumbup.gif


drinks_cheers.gif Plovą gaminu taip pat, tik į ryžius dar prismaigstau česnako skiltelių thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lung @ 2007 04 30, 19:30)
drinks_cheers.gif  Plovą gaminu taip pat, tik į ryžius dar prismaigstau česnako skiltelių  thumbup.gif

Tai jau prieskoniai... Kiekviena turim savo "paletę" Česnakai pas mus irgi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju' @ 2007 04 30, 16:03)
Puode - taip. Bet manau keptuvėj tas pats.
Aš mėsą sausai pakepinu, sumetu daržoves su trupučiu aliejaus, pakepinu, tada supilu nuplautus ryžius, užpilu dvigubai nei ryžių vandens, uždengiu, ant mažiausios kaitros pakaitinu iki 1 žalio taško ir išjungiu. Po 15 min. valgom  thumbup.gif

Tai mesa kepini Zepter keptuvej? Ikaitini ir kepi be riebalu? Ar teisingai supratau? g.gif Tada supili darzoves i ikaitinta keptuve,pakepini. Ir i ta pacia keptuve pili ryzius su vandeniu? Ar i kita puoda viska supili? Puodas turbut turi buti saltas ar ikaitintas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vyvytė @ 2007 05 01, 14:26)
Tai mesa kepini Zepter keptuvej? Ikaitini ir kepi be riebalu? Ar teisingai supratau? g.gif  Tada supili darzoves i ikaitinta keptuve,pakepini. Ir i ta pacia keptuve pili ryzius su vandeniu? Ar i kita puoda viska supili? Puodas turbut turi buti saltas ar ikaitintas? g.gif

Teisingai supranti.
Nežinau, ar turi būt šaltas ar karštas. Kadangi nemėgstu daug terliotis ir ypač plaut, viską pilu į tą patį ax.gif Visada gaunasi. Kai supilu ryžius ir vandenį, šiek tiek atvėsta, smarkiau nebekaitinu, užstatau minimalų kaitinimą ir viskas...
Atsakyti
QUOTE(Ju' @ 2007 05 01, 15:56)
Teisingai supranti.
Nežinau, ar turi būt šaltas ar karštas. Kadangi nemėgstu daug terliotis ir ypač plaut, viską pilu į tą patį ax.gif Visada gaunasi. Kai supilu ryžius ir vandenį, šiek tiek atvėsta, smarkiau nebekaitinu, užstatau minimalų kaitinimą ir viskas...

Aisku. Bandysiu ir as daryti bigsmile.gif
Atsakyti
Bandžiau, čia pasisikaičius, išvirti bulves su trupučiu vandens ir nepavyko verysad.gif Bulvės prisvilo verysad.gif Nesuprantu kodėl g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmuxa @ 2007 05 10, 20:35)
Bandžiau, čia pasisikaičius, išvirti bulves su trupučiu vandens ir nepavyko verysad.gif  Bulvės prisvilo  verysad.gif  Nesuprantu kodėl  g.gif


Greiciausiai galejo buti kelios priezastis - perdidele ugnis, per ilgai virei, per mazai vandenuko (jei bulves pernykstes). Man pirmais kartaisirgi taip gavosi, po to pripratau, atsireguliavau temperatura.
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2007 05 10, 20:18)
Greiciausiai galejo buti kelios priezastis - perdidele ugnis, per ilgai virei, per mazai vandenuko (jei bulves pernykstes). Man pirmais kartaisirgi taip gavosi, po to pripratau, atsireguliavau temperatura.


Tikriausiai teks mėnesį prisvilusį maistą valgyti doh.gif kol išmoksiu Zepter puodu naudotis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmuxa @ 2007 05 10, 21:46)
Tikriausiai teks mėnesį prisvilusį maistą valgyti  doh.gif  kol išmoksiu Zepter puodu naudotis  g.gif

lotuliukas.gif Aš jau trys metai turiu, patikėk dar nemoku ax.gif Su keptuve baisiai sunku susidraugaut...
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Gal zinot kur galima pigiausiai zepter puodu nusipirkt? g.gif
Papildyta:
Uz kiek jus pirkot puodus?
Atsakyti
O ar nebus kur Vilniuje šių puodų pristatymo ax.gif
Atsakyti