Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto gaminimas su Zepter

doh.gif 01:25-->
QUOTE(Babalia @ 2005 07 17, doh.gif 01:25)
Kad maistas išsilaiko ilgiau nesugedęs man nesakė.Paprastai aš kaip ir paprastai paruošto maisto likučius laikau šaldytuve.Šildant jis sušyla labai greitai,net nereikia kaitinti iki žalio lauko.
O picą gaminu paprasčiausiu būdu.Paplotėlį ruošiu iš Malsenos miltų mišinio picai.Keptuvę ištepu aliejumi,iškloju dugną.Po to jau tepu kečupu ir trupučiu aliejaus ir dedu viską ką turiu po ranka ir ,aišku, ką mėgstame:dešrą ,kumpį,kaušinius,daržoves..lydytą sūrį.Tada keptuvę uždengiu,kaitinu iki žalio lauko pradžios ir išjungusi palieku kokioms 10-15 min. thumbup.gif
O šiaip su šitais puodais reikia daug eksperimentuoti.Aš pradžioje net užrašus užsivedžiau kur visas pastabas rašiau.Parašyk kaip seksis. biggrin.gif

Dariau pica is Malsenos miltu. Tesla lipo prie ranku,niekaip as su ja nesusitvarkiau. doh.gif doh.gif Keptuve ikaitinau ir dejau tesla,tada viska ka turejau ant virsaus ir kepiau. Pridege storas sluoksnis.
Reikia ikaitinti keptuve ar deti i salta? Apkepti viena puse ir apversti? O kai apverti deti tomata,desra,svogunai,paprika,agurkai?
g.gif Laukiu atsakymo,picos noriu essen.gif
Atsakyti
QUOTE(vyvytė @ 2007 02 22, 19:34)
Niekur nerandu receptuku Zepter keptuvei skirtu. g.gif  Pasidalinkit mamytes receptukais. bigsmile.gif  Ka kepat toje stebuklingoje keptuveje. Man tai KUGELIS labai skanu. Darau paprastai i tarkius idedu druskos,bulviu prieskoniu,svogunu,kiausini. Ir kepu ikaitintoj keptuvej. Tiesa ikaitusia keptuve patepu sviestu.  bigsmile.gif Labai skanu thumbup.gif



Gal gali truputi placiau paaiskinti apie kugelio kepima. Pirmiausia ikaitini keptuve. ant kokios ugnies ir iki kiek?
tada sviestu patepi ir sudedi tarkius?
keptuve uzdengi ar ne?
ir kiek laiko reikia kepti? ar galima atidengineti?
ant mazos ugnies visa laika kepti?

Papildyta:
O ar galima picai naudoti ta jau paruosta tesla, kur buna pirkti?
Atsakyti
QUOTE(vyvytė @ 2007 03 04, 14:08)
Dariau pica is Malsenos miltu. Tesla lipo prie ranku,niekaip as su ja nesusitvarkiau. doh.gif  doh.gif Keptuve ikaitinau ir dejau tesla,tada viska ka turejau ant virsaus ir kepiau. Pridege storas sluoksnis.
Reikia ikaitinti keptuve ar deti i salta? Apkepti viena puse ir apversti? O kai apverti deti tomata,desra,svogunai,paprika,agurkai?
g.gif Laukiu atsakymo,picos noriu essen.gif

I tesla dek daugiau miltu,kad ja butu galima kocioti. Ir aisku pagal recepta dedasi aliejus. kai kocioji tai ir kocela patepk truputi aliejumi,kad neliptu. Iskociota blyna dek i salta keptuve. Sudek visus priedus. As tai darau pagal aprasyma ant pakelio. tada keptuve uzdengi ir ant labai mazos ugnies kaitini. siuose induose viska reikia gaminti ant labai mazos ugnies, nes is karto pridega.P.S. Picos pagrindas iskepa kartu su viskuo, jo apversti nereikia.
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2007 03 06, 13:42)
Gal gali truputi placiau paaiskinti apie kugelio kepima. Pirmiausia ikaitini keptuve. ant kokios ugnies ir iki kiek?
tada sviestu patepi ir sudedi tarkius?
keptuve uzdengi ar ne?
ir kiek laiko reikia kepti? ar galima atidengineti?
ant mazos ugnies visa laika kepti?

Papildyta:
O ar galima picai naudoti ta jau paruosta tesla, kur buna pirkti?

Keptuve ikaitinu uzdarius dangti ant pacios maziausios ugnies. Ikaista iki pirmo laukelio vidurio gal biski daugiau. Patikrinu su vandeniu. Jei vanduo begioja reiskia ikaito. Jei ne reiskia neikaito,uzdarau ir toliau kaista. Kai ikaista istepu sviestu sonus ir dugna labai nadaug. Sudedu kugeli ir uzdarau dangciu. Nedarineju. Kai rodykle atsiranda zaliam laukeli ant antro bruksniuko isjungiu dujine. Ir palieku kepti kol nukrenta rodykle iki zalio laukelio pirmo bruksniuko. Viskas.Sekmes 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Babalia @ 2007 03 07, 17:19)
I tesla dek daugiau miltu,kad ja butu galima kocioti. Ir aisku pagal recepta dedasi aliejus. kai kocioji tai ir kocela patepk truputi aliejumi,kad neliptu. Iskociota blyna dek i salta keptuve. Sudek visus priedus. As tai darau pagal aprasyma ant pakelio. tada keptuve uzdengi ir ant labai mazos ugnies kaitini. siuose induose viska reikia gaminti ant labai mazos ugnies, nes is karto pridega.P.S. Picos pagrindas iskepa kartu su viskuo, jo apversti nereikia.

Aciu uz atsakyma. Bandysiu dar daryti. O kokius miltus turi omeni? Tuos is pakelio ar paprastu miltu dadet? blush2.gif
Atsakyti
sveiki, na ir as siuo nuostabius puodus turiu, bet tai tik kelios dienos, juos isigijom vien del to kad galetume valgyti maista be riebalu, kadangi suzinojom kad vyras serga debetu, na tai galiu pasidalinti keliu dienu patirtimi ir tai ka gaminau su jais, sis patiekals be jokio padazu, uztenka tai ka isskiria pacios darzoves smile.gif
Taigi, as ji dariau keptuveja, bet galima ir puode juk jokio skirtumo, visas darzoves reikai sluoksniuoti, ant dugno dejau griezineliais supjaustyta svoguna, morkos kubeliais supjaustytos, sekantis sluoksnis zuvyte, ja gabaliukais isdelioju, siaip ja buvau is vakaro itrynusi prieskoniais kad skanesne butu smile.gif paskui dedam pievagrypius ir ant virsaus uzbarstau olandisko surio, ipilu sauksta vandens, nes darzoves tokiu metu laiku jau yra truputi padziuvusios tai kad is pradziu turetu tu garu, na ir kaitinu tol kol pakyla rodykle iki zalios spalvos viduriuko, isjungiu ir palaikau dar kokia 10 min, viskas vyksta labai greitai, na bet ir sveika ir tikrai skanu smile.gif
Atsakyti
[quote=vyvytė,2007 03 10, 00:54]
Keptuve ikaitinu uzdarius dangti ant pacios maziausios ugnies. Ikaista iki pirmo laukelio vidurio gal biski daugiau. Patikrinu su vandeniu. Jei vanduo begioja reiskia ikaito. Jei ne reiskia neikaito,uzdarau ir toliau kaista. Kai ikaista istepu sviestu sonus ir dugna labai nadaug. Sudedu kugeli ir uzdarau dangciu. Nedarineju. Kai rodykle atsiranda zaliam laukeli ant antro bruksniuko isjungiu dujine. Ir palieku kepti kol nukrenta rodykle iki zalio laukelio pirmo bruksniuko. Viskas.Sekmes 4u.gif


Dar klausimas - o tu ant dujines kepi? Nes ant elektrines, tai ko gero tada ant didesnes ugnies kepti.
Atsakyti
[quote=svetelis,2007 03 13, 16:25]
[quote=vyvytė,2007 03 10, 00:54]
Keptuve ikaitinu uzdarius dangti ant pacios maziausios ugnies. Ikaista iki pirmo laukelio vidurio gal biski daugiau. Patikrinu su vandeniu. Jei vanduo begioja reiskia ikaito. Jei ne reiskia neikaito,uzdarau ir toliau kaista. Kai ikaista istepu sviestu sonus ir dugna labai nadaug. Sudedu kugeli ir uzdarau dangciu. Nedarineju. Kai rodykle atsiranda zaliam laukeli ant antro bruksniuko isjungiu dujine. Ir palieku kepti kol nukrenta rodykle iki zalio laukelio pirmo bruksniuko. Viskas.Sekmes 4u.gif
Dar klausimas - o tu ant dujines kepi? Nes ant elektrines, tai ko gero tada ant didesnes ugnies kepti.
[/quote]
As ant dujines kepu. Manau,kad galima ir ant elektrines kepti. Gal ne ant pacios maziausios ugnies. Manau kad turetu uztekti3lygio.Nes sie puodai turi ikaisti kuo leciau. Bandyk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vyvytė @ 2007 03 15, 21:42)
As ant dujines kepu. Manau,kad galima ir ant elektrines kepti. Gal ne ant pacios maziausios ugnies. Manau kad turetu uztekti3lygio.Nes sie puodai turi ikaisti kuo leciau. Bandyk mirksiukas.gif


Na, taip teigti "kad turetu uztekti 3 lygio" - per drastiska, nes pvz, mano virykle turi max 3 lygius smile.gif As ikaitinu keptuve ant 0.5-1.5. Jei kaitinu ant 2, tai maistas jau dega. Tiesiog manau, kad kiekviena turetu paekspermentuot kelis kartus ir atrast sasaja tarp savo virykles ir puodu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(niunka @ 2006 10 30, 13:56)
O kaip dėl bulvinių blynų? Gal kas žinot?


Bulviniai blynai gaunasi puikiai, o aliejaus reikia nedaug. Tiesa kepimu aš neužsiimu blush2.gif - nedraugauju su keptuve tokiais atvejais, man nesigauna, kepa vyras (jam buvo pareikšta: užsimanei, nupirkai, tai pats ir kepk, nori kad aš kepčiau, nupirk tefloną tongue.gif ). Kai firmos moteriškė pravedinėjo instruktažą, vyras pareikalavo iškept bulvinį blyną - puikiausiai, beveik be riebal. Bet man vis tiek neiseina. Reikia įkaitint kol vanduo bėgioja, tada keptuvę nukelt, sumažint kaitrą iki 4 (pas mane iš 6), įpilt aliejaus, dėt tešlą, dėt ant kaitvietės. Toliau viskas vyksta įprastai... Firmačė dar kžką su dangčiu darė, nepamenu ką, mes tam reikalui jo nenaudojam.
O vat kas neišeina - tai keptos bulvės, kad būtų apskrudę, o ne apšutę schmoll.gif .
Atsakyti
o kokios skanios troskintos darzoves!i salta keptuve sudejau paprika morka tarkuota kalafiora ,brokoli,ipyliau truputi vandens ir troskinau kol rodykle pakilo iki vidurinio zalio taskelio,paskui isjungiau ir palikau sau troskintis,tiesa galit dar druskos ,prieskoniu det,bet man tai nereikejo surumas is paciu darzoviu buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vyvytė @ 2007 03 10, 00:54)
Keptuve ikaitinu uzdarius dangti ant pacios maziausios ugnies. Ikaista iki pirmo laukelio vidurio gal biski daugiau. Patikrinu su vandeniu. Jei vanduo begioja reiskia ikaito. Jei ne reiskia neikaito,uzdarau ir toliau kaista. Kai ikaista istepu sviestu sonus ir dugna labai nadaug. Sudedu kugeli ir uzdarau dangciu. Nedarineju. Kai rodykle atsiranda zaliam laukeli ant antro bruksniuko isjungiu dujine. Ir palieku kepti kol nukrenta rodykle iki zalio laukelio pirmo bruksniuko. Viskas.Sekmes 4u.gif
Papildyta:

Aciu uz atsakyma. Bandysiu dar daryti. O kokius miltus turi omeni? Tuos is pakelio ar paprastu miltu dadet? blush2.gif

Pridedu tu paciu is pakelio picai kepti
Atsakyti
O gal kas bandete plova daryti Zepter keptuvej?
Atsakyti