Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto gaminimas su Zepter

smile.gif Pristatymuose viskas labai gražu. O nusipirkau ir pasimečiau.
Tarkim, gaminant plovą arba žuvies pyragą, produktus dėti į įkaitintą puodą ar į šaltą.
Kepant mėsą, tai supratau, kad į įkaitintą, kad lašiukai pradėtų šokinėti.
O gal kas gali pasidalinti patirtimi, kaip reguliuojate temperatūrą stiklokeramikos viryklėje. Pradedu virti ant 9 (max), kol pasiekia žalią viduriuką, po to mažinu iki 4, vėliau išjungiu ir palieku.
1 savaitės patirtis - verysad.gif sad.gif mad.gif g.gif unsure.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Arita:) @ 2007 01 09, 20:25)
smile.gif Pristatymuose viskas labai gražu. O nusipirkau ir pasimečiau.
Tarkim, gaminant plovą arba žuvies pyragą, produktus dėti į įkaitintą puodą ar į šaltą.
Kepant mėsą, tai supratau, kad į įkaitintą, kad lašiukai pradėtų šokinėti.
O gal kas gali pasidalinti patirtimi, kaip reguliuojate temperatūrą stiklokeramikos viryklėje. Pradedu virti ant 9 (max), kol pasiekia žalią viduriuką, po to mažinu iki 4,  vėliau išjungiu ir palieku.
1 savaitės patirtis - verysad.gif  sad.gif  mad.gif  g.gif  unsure.gif  doh.gif


Taisykle paprasta - jei nori kepto maisto, dedi i ikaitinta puoda, jei virto (troskinto) - i salta. As plovui ikaitinciau. Su zuvim mazai patirties turiu - jos nemegstam tai retai ruosiu.
As kaitinu puoda ant vidutines ugnies, tada maistas nesudega, nors ikaista leciau (as is max 3 kaitinu ant 2 ar 1.5 padalos, kai jau maista sudedu, sumazinu iki 1 arba 0.5). nenukabink nosies, priprasi. as dabar neisivaizduoju, kaip be ju gyvent galima smile.gif O siaip koses super skanios ir greit isverda - uzverdu as ir uzsuku, kadangi ir virykle siek tiek karsta islieka, ir puodas, tai ten viskas greitai issunta...
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2007 01 09, 23:37)


smile.gif Ačiū. Norėčiau nenusivilti. Na, bandysiu eksperementuoti toliau. biggrin.gif
Atsakyti
Niekur nerandu receptuku Zepter keptuvei skirtu. g.gif Pasidalinkit mamytes receptukais. bigsmile.gif Ka kepat toje stebuklingoje keptuveje. Man tai KUGELIS labai skanu. Darau paprastai i tarkius idedu druskos,bulviu prieskoniu,svogunu,kiausini. Ir kepu ikaitintoj keptuvej. Tiesa ikaitusia keptuve patepu sviestu. bigsmile.gif Labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
Niekur nerandu receptuku Zepter keptuvei skirtu. g.gif  Pasidalinkit mamytes receptukais. bigsmile.gif  Ka kepat toje stebuklingoje keptuveje. Man tai KUGELIS labai skanu. Darau paprastai i tarkius idedu druskos,bulviu prieskoniu,svogunu,kiausini. Ir kepu ikaitintoj keptuvej. Tiesa ikaitusia keptuve patepu sviestu.  bigsmile.gif Labai skanu thumbup.gif
url=http://www.supermama.lt]user posted image[/url]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyvytė: 22 vasario 2007 - 18:52
Turiu ir aš Zepter keptuvę, bet ... kolkas aš jos vis dar nepradėjau naudoti, laukiu kada nauja dujinę nusipirksim, nes dabar tai elektrine plytele naudojuosi. Bet paskaičius kaip tu skaniai kugelį kepi jaučiu ir aš išsitrauksiu savo keptuvę.
Atsakyti
nors sia keptuve turiu daugiau nei metai,bet dar tik mokausi joje sedevrus pagamint..siaip ja pirkau vien tam,kad galeciau skaniai vistienos krutinele iskept.tai is manes visi juokesi,o dabar vs pradedu daugiau gamint,tai uzsiciaupe.

vistienos krutinele dedu i ikaitinta keptuve,,pakepa truputi,tada apverciu,dedu ant virsaus svogunu,majonezo ir surio.po keliu min isjungiu ir palaukiu kokia 10-15min.laaaabai skanu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(4mamyte @ 2007 02 25, 17:30)
nors sia keptuve turiu daugiau nei metai,bet dar tik mokausi joje sedevrus pagamint..siaip ja pirkau vien tam,kad galeciau skaniai vistienos krutinele iskept.tai is manes visi juokesi,o dabar vs pradedu daugiau gamint,tai uzsiciaupe.

  vistienos krutinele dedu i ikaitinta keptuve,,pakepa truputi,tada apverciu,dedu ant virsaus svogunu,majonezo ir surio.po keliu min isjungiu ir palaukiu kokia 10-15min.laaaabai skanu thumbup.gif



Manau tikria turėtų būti skanu. O krūtinėlėl apkepa (apskrunda) ar nea?
O ar pili aliejaus nors kiek ar nea?

Vakar ir aš jau parsivežiau iš mamos (puse metų dėžėje gulėjo) savo keptuvę, tai reiks bandyt kažką gaminti.
Atsakyti
QUOTE(*CACA* @ 2007 02 24, 14:05)
Turiu ir aš Zepter keptuvę, bet ... kolkas aš jos vis dar nepradėjau naudoti, laukiu kada nauja dujinę nusipirksim, nes dabar tai elektrine plytele naudojuosi. Bet paskaičius kaip tu skaniai kugelį kepi jaučiu ir aš išsitrauksiu savo keptuvę.

Trauk greiciau keptuve ir kepk. bigsmile.gif As tik savaite kaip turiu ta keptuve,bet kepu kiekviena diena. 4u.gif Kepiau ir ISMARINUOTAS SLAUNELES. Gerai ikaitinu keptuve ir su sakute prispaudziu slauneles. Kai apkepa labai lengvai atkimba. mirksiukas.gif Nereikia plesti per prievarta. schmoll.gif Tiesa ikaitinti keptuve ant pacios maziausios ugnies. Kepa taip pat ant maziausios ugnies. bigsmile.gif Vienu zodziu labai dujos tauposi. Nors ir taip nedaug sunaudoju. Slauneles anksciau kepdavau orkaitej, tai labai daug elektros sunaudodavau. Nes dujine elektrine. Aliejaus nereikia pilti. Ir dangcio negalima atidarineti. Reikia orentuotis pagal termometra. thumbup.gif Sekmes
Papildyta:
QUOTE(*CACA* @ 2007 02 25, 18:31)
Manau tikria turėtų būti skanu. O krūtinėlėl apkepa (apskrunda) ar nea?
O ar pili aliejaus nors kiek ar nea?

Vakar ir aš jau parsivežiau iš mamos (puse metų dėžėje gulėjo) savo keptuvę, tai reiks bandyt kažką gaminti.

Krutinele labai graziai apkepa. thumbup.gif Aliejaus nereikia pilti. Viskas kepa svarioj, ikaitusioj keptuvej. Kepant kepsniukus tik ismarinuotus. Reikia kepti be aliejaus,ikaitintoj,uzdarytoj keptuvej. Jei nori apvoliotus kepsniukus kepti, tada kepk su aliejum ir uzdaryti nebutina. thumbup.gif Nes jei kepsi apvoliotus kepsnius be aliejaus ir uzdarytoj keptuvej, tai atsiskirs kepsnys sau, apvoliojimas sau. mirksiukas.gif
Atsakyti
cia toks klausimukas-
ar jums neatrodo, kad kai maista gaminta zepteryje pasildai, tai jis tampa kazkos perkaitintas.Aisku, geriausia valgyti nesildant, bet juk visko buna, ane?
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2006 04 28, 14:07)
kad lengvai plaunasi kai prisvyla tai  drinks_cheers.gif  bet mano puodo dugnas toks pasidare geltonas, su kuo nuvalyt  g.gif  bandziau su ta pasta, kur prie tu puodu buvo, bet ji visai nestebuklinga  schmoll.gif  dar girdejau, kad galima praplaut su actu ilasinus i vandeni, atgauna blizgesi  ax.gif

o bulvytes juose virtos be vandens man  thumbup.gif  thumbup.gif  nepalyginsi iprastuose puodose

ir keptuveje turbut galim virti?
Atsakyti
QUOTE(gutute @ 2007 02 27, 14:55)
ir keptuveje turbut galim virti?

Galima ir keptuvej virti 4u.gif Viska reikia deti i salta inda. Jei kepi deti i ikaitinta thumbup.gif Sekmes
Atsakyti