Įkraunama...
Įkraunama...

Lauko durys

Name tai tikrai nera prasmes metalines duris det, kas jau nores ieit,tai man atrodo nesikankins atidarinedamas jas, o eis pro langa, daug patogiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(DANAS77 @ 2007 05 30, 12:03)
Draugai 2 žiemą turi įsistatę kažkokias lauko duris (reikės pasiklausti detaliau, kur pirko), labai patenkinti, nes galvojo, kad reikės antrų, bet dabar nutarė, kad pakanka ir vienų, nes pakankamai šiltos ir jokių problemų. Mokėjo apie 1500 lt su montažu ir spyna ASSA, bet ne metalinės. Tai buvo prieš du metus, dabar turbut kainos kitos. Privačiam namui , kai langai iki žemės, galvoju, kad metalas neišsigelbėjimas.


labai laukiam oikaip laukiam detaliu ax.gif ax.gif man rudeniop kaip ir reiks jau duru, o as dar apie jas jokios vizijos ir supratimo neturiu doh.gif na tik kaip suprantu kadangi i nama desiu tai metaliniu ir sarvuotu man nereik. ane g.gif g.gif bet kaskokiu tai siltu tai noriu 4u.gif
Atsakyti

bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
kad jau kalbam apie duris, tai norėjau paklaust..
o paprastam bute..duris..kokias patartumėt?
labai domintų iš kur užsisakėt, kiek kainavo, ir kas buvo blogai, į ką atkreipti dėmesį..?

beje..čia Šiauliuose..
tų firmų ne mažai. vienos siūlo akcijas, kitos šiaip.. tai ir nežinau, net į ką atkreipt dėmesį..pagal ką rinktis..nes juk vien pagal išvaizdą nelogiška..

p.s. jei ne čia parašiau, tai nor snukreipkit kur ieškot atsakymo..
tiesiog norisi išgirst patarimų iš vartotojų..
Atsakyti
QUOTE(išprotėjusi @ 2007 06 07, 12:13)


Cia kartais ne tos kinietiskas pufliakas iki 1000 lt, dabar ju visur uzvezta, baisios man jos doh.gif
Atsakyti
Keliu temą į viršų. ax.gif
Gal kas dėjotės tokias estiškas duris? Kaina pakankamai patraukli, kaimynai jas turi apie metus laiko, kol kas nieko joms nenutiko, žiema irgi neperšalo.Norėtusi daugiau nuomonių. 4u.gif
durys
Atsakyti
QUOTE(caca26 @ 2007 06 27, 09:27)
Keliu temą į viršų. ax.gif
Gal kas dėjotės tokias estiškas duris? Kaina pakankamai patraukli, kaimynai jas turi apie metus laiko, kol kas nieko joms nenutiko, žiema irgi neperšalo.Norėtusi daugiau nuomonių. 4u.gif
durys


Mes irgi norim pasikeist duris, šitos sudomino, jei turėsit žinių, pasidalinkit smile.gif
Atsakyti
Mes paradines duris irgi įsidėjom Totum, kainavo 2850 Lt. Kol kas patenkinti, žiūrėsim, kaip bus po žiemos 4u.gif
Atsakyti
Mes isideje Ateities langas , yra tokia firma , duris. Pries du metus dejom, kainavo 2300, atseit atsparios dregmei ir taip toliau , tik ziuriu kad siemet is lauko puses suskeldejo dazai, tai net nezinau sakiau gal reiks paskambint jiems ir pasakyt, gal ka protingo patars, su tom durim tai sunku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ringa @ 2007 06 27, 14:51)
Mes irgi norim pasikeist duris, šitos sudomino, jei turėsit žinių, pasidalinkit smile.gif

Buvau šiandien pas juos, tuos estiškų durų pardavėjus.Pasijaučiau paskutine šiukšle su nerealiais išsigalvojimais-mūsų durys nestandartinių išmatavimų.Labai nelankstūs. schmoll.gif Nepatiko bendravimas su vadybininku, nieko daugiau, nei yra inetiniam jų psl. nesužinojau. tai va.Ieškau toliau. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(vestinukas @ 2007 07 02, 00:06)
Mes isideje Ateities langas , yra tokia firma , duris.  Pries du metus dejom, kainavo 2300, atseit atsparios dregmei ir taip toliau , tik ziuriu kad siemet is lauko puses suskeldejo dazai, tai net nezinau sakiau gal reiks paskambint jiems ir pasakyt, gal ka protingo patars, su tom durim tai sunku doh.gif

Aš iš viso apie šią firmą labai nekokios nuomonės... schmoll.gif

Apskritai, nieko ten nepirkčiau... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Sixty @ 2007 06 27, 16:33)
Mes paradines duris irgi įsidėjom Totum, kainavo 2850 Lt. Kol kas patenkinti, žiūrėsim, kaip bus  po žiemos  4u.gif

O TOTUM tai thumbup.gif thumbup.gif
kiek žinau, tikrai nusiskundimų šios firmos gaminiais nėra...
Atsakyti
Tai kad ir statėmės mes Totum duris iš Ateities lango smile.gif
Atsakyti