Įkraunama...
Įkraunama...

Lauko durys

QUOTE(akvilyte @ 2007 04 19, 14:31)
as tokio tipo duris turejau galvoj.... tik su vientisu stiklu ir ne veidrodines... gal kas įsivaizduoja kiek gali kainuot  g.gif
http://www.sveikilan...7...9&parent=27

panasiiu ir man reik bet dar virsuj stiklas turi but bo ismatavimai angos nenormalus
tai paskaiciavo 2300 lt kazkur bet pas mane apacioj uzpildas
Atsakyti
QUOTE(Lavute @ 2007 04 19, 15:38)
panasiiu ir man reik bet dar virsuj stiklas turi but bo ismatavimai angos nenormalus
tai paskaiciavo 2300 lt kazkur bet pas mane apacioj uzpildas

blink.gif kur cia taip pigiai ? mums be 3000 net nesneka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingaaa @ 2007 04 19, 15:06)
blink.gif kur cia taip pigiai ? mums be 3000 net nesneka  schmoll.gif

tiks langai klaipedoj
Atsakyti
[quote=akvilyte,2007 04 19, 15:31]
as tokio tipo duris turejau galvoj.... tik su vientisu stiklu ir ne veidrodines... gal kas įsivaizduoja kiek gali kainuot g.gif
[url=http://www.sveikilangai.lt/index.php?

Kaina priklausys nuo durų matmenų. Labai didelių plastikinių negali daryti, nes jos tiesiog nebus funkcionalios - reiks nuolat reguliuoti. Na, mums už tokias maždaug 2 m ant 0,9 m paskaičiavo apie 1700 Lt. Bet paskui nuvarėm į kitą firmą ir už tas pačias tik aliuminiu rėmu išsiderėjom 1900 Lt. Sako, kad aliuminės yra stabilesnės, be to, jos gali būti didesnių matmenų.
Tokias duris gamina beveik visi plastikinių ir aliuminių langų gamintojai. Bet kaip lauko durys man jos neatrodo labai tinkamos...
Atsakyti
QUOTE(AGI @ 2007 04 19, 16:29)
Bet kaip lauko durys man jos neatrodo labai tinkamos...

kodėl???
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2007 04 19, 17:33)


Pasidarem panasias i tokias (medis is visu sonu, dvigubas stiklas nepramusamas is abieju pusiu) firmoje "RODA" Kaisiadoryse. Kiek tiksliai kainavo nepasakysiu (MB uzsakinejo), kazkur apie 3000Lt. Jau praziemojome, ir nieko thumbup.gif . Durys yra virtuveje, dejome tokias nes norejom kiema matyt, skaitau kad pasiteisino. Per didziuosius salcius tik spynos sirdute buvo apsarmojusi...
Atsakyti
Sakykit, gal kas dejotes lauko duris stiklines ir ar pasiteisino?Mes idejom stiklines bet dabar mstom kol dar nevelu pakeisti o stiklines kelti i pirties nameli g.gif
Atsakyti
QUOTE(Goniuke @ 2007 04 18, 08:09)
mes irgi planuojam detis vitrininnes duris, norim pasidaryt isejima is svetaines  tiesiai i kiema, ir sviesos daugiau butu ir patogiau vasara vaiksciot, nes dabar isejimas is gatves puses unsure.gif o ziema aisku nedarinetumem tu duru - jos butu reikalingos tik kol silta wub.gif

Na, tokios vitrininės durys, šiltuoju metų laiku naudojamos, ir pas mus bus. Patalpa irgi "salė" su grindiniu šildymu. Ties vitrina planuojame plyteles ir tankesnį šildymą, tad, pasak šildymo sistemos projektuotojų, ir žiemą nešalsime.
Atsakyti
QUOTE(Vita @ 2006 09 20, 09:18)
Totum lauko
Šitas mes sakėmės, kitą savaitę turi montuoti.
Užsakinėjome Kaune "Ateities lange"


O kiek tos totum vidutiniskai kainuoja? g.gif

Ir Dukra minejo, kad dvigubas medines turejo... tai klausimukas - KUR GAMINO? Pas mus irgi vadinamo tamburo nebus, tai mastau gal tikrai silumos ir tu visu sarmojimu atzvilgiu dvigubas medines det?

O is kitos puses yra vitrinines durys, bet jos paprastos balkono durys, grindinio sildymo ar radijatoriaus salia nera, bet kol ziema namelis intensyviai sildomas nebuvo (jame niekas negyveno, tai sildydavom tik del radijatoriu), tai jos nerasodavo... g.gif
Atsakyti
QUOTE(smėliukė @ 2007 05 10, 18:37)
O kiek tos totum vidutiniskai kainuoja? g.gif

Už dvejas lauko duris, vienas su stiklu, kitas be, mokėjome 5300lt, jei gerai pamenu
Atsakyti
Vita, gal turi durų nuotraukėles? O ar patikimi "Ateities langai"? Pati nesusidūriau, bet girdėjau nemažai neigiamų atsiliepimų?
Mūsų stiklines duris vietoje 2 savaičių dabar žada per 2 mėn. pagaminti. Tai mąstau apie kitus gamintojus. Vis tiek nespėjam, tai gal geriau tegul gamina tikras lauko duris, o ne tas "butaforines", nes pas mus irgi nėra jokio tambūro.
Atsakyti
QUOTE(AGI @ 2007 05 11, 08:28)
Vita, gal turi durų nuotraukėles? O ar patikimi "Ateities langai"? Pati nesusidūriau, bet girdėjau nemažai neigiamų atsiliepimų?
Mūsų stiklines duris vietoje 2 savaičių dabar žada per 2 mėn. pagaminti. Tai mąstau apie kitus gamintojus. Vis tiek nespėjam, tai gal geriau tegul gamina tikras lauko duris, o ne tas "butaforines", nes pas mus irgi nėra jokio tambūro.

Mums padarė laiku ir be jokių nemalonumų. Durys į rūsį 21 pvz, ir paradinės 51 pvz Totum
Dabar statybos metu jos apklijuotos plėvele, tai ir foto ne kaži kokia būtų jei įdėčiau. O ką vadini tikromis durimis?
Atsakyti