Įkraunama...
Įkraunama...

Lauko durys

sveiki ax.gif gal dar kas kokiu minciu? Kokios firmos duris dedate, kaip jos tarnauja g.gif nu jau taip sunku ka issirinkti...
Atsakyti
Mes vakar užsisakėm TOTUM duris, nežinau ar nesigalėsim, bet man ir dizainas jų patiko, o be to ir atsiliepimai neblogi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(inguzas @ 2010 05 18, 15:31)
Mes vakar užsisakėm TOTUM duris, nežinau ar nesigalėsim, bet man ir dizainas jų patiko, o be to ir atsiliepimai neblogi smile.gif

neblogai, tik kad braizosi g.gif o kokia kaina paskaiciavo ir kokios durys bus jei nepaslaptis? su stiklu be stiklo, spalvyte ismatavimai?
Atsakyti
Man irgi idomu,nes zadu kita savaite vaziuot uzsisakyti... ax.gif
Atsakyti
Išmatavimai 218*98, spalva tamsiai ruda, dedam dvi spynas po 5 raktus, staandartinėj komplektacijoj po 3 raktus su dideliu stiklo paketu numeris 118 modelio jeigu žiūrinėsit pas juos ir kaina 3150... doh.gif doh.gif doh.gif brangu bet kad kitos man nepatiko verysad.gif jeiu mažesnis stiklo paketas kaina 3000, jeigu be tai 2800, dar kaip supratau kaina didesnė dėl 5 raktų
Atsakyti
Sveiki,

Norejau pasiteirauti, gal kas darėte lauko duris iš savo medienos? Mes turime uosio dilių ir norėtume rasti meistrą, kuris darytų iš užsakovo medienos. Būčiau dekinga už išsakytas mintis ir pasiūlymus.
Atsakyti
QUOTE(Laluna @ 2010 06 14, 07:37)
Sveiki,

Norejau pasiteirauti, gal kas darėte lauko duris iš savo medienos? Mes turime uosio dilių ir norėtume rasti meistrą, kuris darytų iš užsakovo medienos. Būčiau dekinga už išsakytas mintis ir pasiūlymus.


mes seniau domejomes tuo reikalu. tai ivairios firmeles, staliai tikrai daro is uzsakovo medienos. cia veiksmas buvo apie Siaulius mirksiukas.gif
Atsakyti
g.gif ta pati problema , jau kaip sunku su durim lauko doh.gif niekaip neissirenku nor tu ka, dabar blaskausi tarp Mgrame mediniu kur 10 metu garantija ir jos beremes ir tarp skydo - kaina abieju panasi bet kurios yra geresnes tai ponas Dievas tezino ! padekit kaskaip apsispresti gal kas kokiu atsiliepimu... mums kaina ar vienu ar kitu apie 6000lt unsure.gif siaubas kaskoks uz duris.
Atsakyti
QUOTE(reda84 @ 2009 10 01, 15:30)
As noriu pasidalinti savo nesekme.
Uzsakem durys is www.durufabrikas.lt  Tai cia kaskoks siaubas.
Lauko durys uzsakem i nama dazytos.
Sake padarys po 2 menesiu.
Atveze po 2 menesiu siaubas, o ne durys. Ant duru buvo labai daug dobuciu, dazyta su dulkem. Kai kur prie stiklo net nepadazyta.
Stakta pati bangota. Sakiau aciu man tokiu duru nereikia. Tai isveze taisyt.
Atveze dar tik po 3 menesiu smile.gif
Ir vistiek prie lango nedadaze. Silikona kur langa uzdejo siaubingai su dulkem ir atsilupa biski.
Stakta kaskiek pataise bet vistiek su ranka pravedi ir jauti, kad nelygi.
Duryse matosi kur ikalti viniai na zodziu siaubas.

Net pas juos salone stovy tokios durys.
Nesiulau pas juos uzsakinet.



oho kaip idomiai...o kainos ju uzkeltops lyg butu baisiai gera kokybe:).gerai kad ir nesisakiau.sakiausi euroforte tai bedu turgus pas mane dabar...kokybe gera, bet darbuotojai apgavikai
Atsakyti
Tai va papasakosiu apie ta EUROFORTA. dariau remonta naujam bute, durys buvo paskutinis dalykas(mat sake remontininkai kad taip reikia. istiesu ne:pirma durys-tada remontas.)
Taigi apieskojus po visa kauna duru,issirinkau ten...beje kainos skirtingos labai,tai jei ieskosit vidaus duru,pasidomekit daugiau.negriebkit pirmos firmos po ranka,nes galit permoket...taigi euroforte man patiko kainos, modeliai irgi grazus, aptarnavimas atrode geras,issamiai papasakodavo,duris nusipirkau kokybiskas(iskyrus kad tepas ir nesivalo gerai,bet uz 500 uz vienas duris nera ko labai ir noret...). dirbo tvarkingai, aplink issislave ka paliko, pasitiese plevele ir pan.
minusai::pirma:seksusalinis priekabiavimas. ateina darbininkas tai bepasakodamas apznaibo ir eina namiokai kad kai baigs duris tai sampo gert ir panasiai. direktorius tas irgi kviete i pasimatymus, gerai kad nors nesigrabinejo kaip tas darbininklas... beje labai siaip pinigus nori istraukt, bet kai susneki arba parodai kad nemokesi,tai buna ok. antra:atvaziavo direktorius pamatuot duru ir suziuret ar viskas ok bus. sake standartines tiks. duris atveze laiku,taciau... dviem apvadam nebuvo kur pasidet. ty nebuvo kampo o lygi siena su durim tolygiai. kaip ten nenuziurejo nesuprantu.del sito apkaltino remontininkus,tad sumokejau pinigus durininkam ir keikiau remontininkus kad uzdejo per mazai tapeto. veliau bemastydama supratau kad cia buvo durininku klaida.jie nenuziurejo kad tie apvadai neuzsides ten.ir reikia arba nestandartiniu dveju apvadu juostu arba tiesiog pasakyt remontininkam kad nepaliktu vietos apvadam,o viska uzpakliuotu ir uzdazytu(to durininkai aisku nepadare,nors kai matavo duris remontas buvo tik ipusejes ir galejo...). taigi norejo mane apgaut. as kai paskambinau sakau" gi cia ne remontininku klaida, o jusu"-jie pasake taip sutvarkysim, gal net patys nupirksim dazus,dadazyt tose vietose ... bet pati pirkau naujus dazus, naujus tapetu klijus kad dadet tose vietose kur neprisitvirtina plintusas.( na kazkaip nesmagu buvo reikalaut is ju kisenes,nes snekejo labai graziai. )finale viskas liko tik graziu snekejimu... durys nezbaigtos metus, kai sake atvaziuot as laukiau namie ,pavede kokia 30 kartu, dabar ragelio visai nekelia... dokumentu irodyt ka neturiu, nes padare 20 lt nuolaida dejimo,tad nerase vastarasciu. vienu duru idejimas kainavo 140(as dejau trejas ,taigi man kainavo 420. butu buve 160 vienos su vastarasciais. kai kitur buvo 90.bet del manyto "patikimumo" emiau idejima ten...). zodziu va ir likau apgauta. o atrode toki sazingi zmones...ispradziu ir atvaziavo,ziurejo ka det...bet dabaigt nedabaige.nezinau nei ko imtis schmoll.gif verysad.gif .be dokumentu- nors duok i teisma -vietiek nieko neirodysi.PATARIMAS:kol 110 procentu nebusit isitikinusios kad viskas gerai, nesumokekit pinigu.ir turekit dokumentus visus jei kas ko...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besikiskiakopusteliaudama: 03 liepos 2010 - 11:25
QUOTE(Vaidillute @ 2010 06 14, 23:04)
g.gif  ta pati problema , jau kaip sunku su durim lauko  doh.gif  niekaip neissirenku nor tu ka, dabar blaskausi tarp Mgrame mediniu kur 10 metu garantija ir jos beremes ir tarp skydo - kaina abieju panasi bet kurios yra geresnes tai ponas Dievas tezino ! padekit kaskaip apsispresti gal kas kokiu atsiliepimu... mums kaina ar vienu ar kitu apie 6000lt  unsure.gif  siaubas kaskoks uz duris.


Pas mane garaze jau stovi Megrame medines dureles. kolkas kai patamsyje lotuliukas.gif stovi nieko blogo nematau, nors manau, kad ir nepamatysiu.
Aptarnavimas labai geras, kompetencija taip pat ir patikimumas garantuotas (kaip matot net reklamos negaila thumbup.gif )
Atsakyti
Gal patarsit, kokie galimi variantai ? Medinės man netinka, šarvuotų irgi nelabai noriu. O ar yra kitokių variantų?
Pliusai, minusai, būtiniausi, svarbiausi dalykai į ką atkreipti dėmesį. Pasidalinkit patirtimi ....
Atsakyti