Įkraunama...
Įkraunama...

Lauko durys

QUOTE(masajugi @ 2010 04 18, 20:17)
Pirmas paveikslelis idealus jusu namo spalvoms,raudonos durys juodi, kaip stogas, apvadai. thumbup.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi už raudonas - labai skanias užrodei biggrin.gif Tos pilkos solidžios, bet niūrokos, kaip ofiso seifai kokie cool.gif O Lietuvoj tokių būna?
Atsakyti
QUOTE(Odilija5 @ 2010 04 18, 23:37)
Aš irgi už raudonas - labai skanias užrodei biggrin.gif Tos pilkos solidžios, bet niūrokos, kaip ofiso seifai kokie  cool.gif O Lietuvoj tokių būna?


aha man ir idomu kur tokiu LT rasti?
Atsakyti
O kokias lauko duris i katiline dedates? Pas mus bus katiline be lango,tai reikes ir stikla i duris deti,tik nezinau dar gal uztenka per puse duru stiklo,ar butina per visas, zodziu dar nezinau kokias geriau pasirinkti g.gif
Atsakyti
As uz raudonas su tamsiai pilkais apvadais mirksiukas.gif
gal galima nuoroda su tom durim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Odilija5 @ 2010 04 19, 00:37)
Aš irgi už raudonas - labai skanias užrodei biggrin.gif Tos pilkos solidžios, bet niūrokos, kaip ofiso seifai kokie  cool.gif O Lietuvoj tokių būna?

4u.gif aciu mergaites , as jas radau vokiskuose psl tik paveikslelius issisaugojau tad nuorodos neturiu, ten tookiu grooziu yra wub.gif manau kad ir lietuviai tokias padarytu, uzklausiau Dorvilos ir Megrame - jos padarytu tokias g.gif




QUOTE(rasaar @ 2010 04 19, 17:41)
O kokias lauko duris i katiline dedates? Pas mus bus katiline be lango,tai reikes ir stikla i duris deti,tik nezinau dar gal uztenka per puse duru stiklo,ar butina per visas, zodziu dar nezinau kokias geriau pasirinkti  g.gif

mes turim langeli katilineje tad duris dejome paprastas baltas plastikines su trikampiu stiklo virsuje va tokias (tikiuosi i lauka nereikia spec nedegiu g.gif )

user posted image
Papildyta:
QUOTE(kreizzy @ 2010 04 19, 17:58)
As uz raudonas su tamsiai pilkais apvadais mirksiukas.gif
gal galima nuoroda su tom durim 4u.gif


Nezinau tiksliai is kur butent tas raudonas su pilkais apvadais issisaugojau, bet va cia yra groooziu irgi mirksiukas.gif gal kas ka issirinksit ir pabandysit lt pasigaminti

http://issuu.com/ino...howFlipBtn=true
Papildyta:
ax.gif va cia dar graziu ir galima pasiplanuoti paciam, pasirinkti duru forma ir spalva mirksiukas.gif pabandykit

http://www.adeco.de/.......=DEC2&sc=AF


Papildyta:
kaip manot ar grazu tokios visai be stiklo durys tik sone didelis langas? Gal labai tuscios atrodys g.gif gal reikia koki stikla i vuduri deti?
Atsakyti
ax.gif gal dar kas koki patarima duos
Atsakyti
4u.gif patarkit kurios durys geriausiai deretu prie balto tinkuoto namo su tamsiai pilku stogu ir kaminais, langu remai sviesaus azuolo g.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

prasom patarimu- ar tamsiai pilkas ar raudonas g.gif
Atsakyti
GAL KAS KOKIU MINCIU TURITE 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Odilija5 @ 2010 04 18, 23:37)
Aš irgi už raudonas - labai skanias užrodei biggrin.gif Tos pilkos solidžios, bet niūrokos, kaip ofiso seifai kokie  cool.gif O Lietuvoj tokių būna?

o Lietuvoje ju yra pirkti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Notyte: 23 balandžio 2010 - 09:51
QUOTE(Vaidillute @ 2010 04 21, 14:27)
GAL KAS KOKIU MINCIU TURITE  4u.gif

tik ne raudonos, jos čia iš vis 'ne į temą' smile.gif
Atsakyti
Tik raudonas, kad butu zaismingiau.
Atsakyti