Įkraunama...
Įkraunama...

Lauko durys

QUOTE(zojux @ 2010 03 28, 20:09)
Is adleis labai teisingi teiginiai, ypac del sarvuotu.
O kas tai per ciudas "medis su aliuminipo laksto sustiprinimu varcioje"

Yra ir didesniu mediniu duru gamintoju, svarbiausia neuzsirauti ant perdavinetoju. As tai manau, kad uzsisakysiu savo durikes pas tuos kas ir langus gamino.

o kas jums langus gamino ir ar jie mediniai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zaizda @ 2010 04 08, 18:14)
1. "kirvio darbas" - is lauko puses negraziai suleisti kampai, bet tai uzkliuva tik plaunant langus  tongue.gif
2. kas pasimate is karto tai sunkiai vaikstancios rankenos, o orlaides is viso kosmaras, valdymas lazdele, kuri nesilaiko, atidarti dar imanoma, o uzdaryti, reikia lipti ir nuspausti ranka, nes lazdele tiesiog nusitraukia. Nezinau ar jie gamina su virvelem, kai uzsakinejau, i tai neatkreipiau demesio.
3. Nesandarus, visur, kur darinejami langai svilpia vejas, reguliuota n kartu ir nieko gero, ziema pridejus ranka jauciasi kaip eina saltis, kartais net uzuolaida juda nuo vejo.
4. Dabar kaiptik prisiminaiu, kad mestrai kurie montavo langus, paliko tikra jovala ir dar visur prikaisiojo siuksliu (pvz uzkase po zvyru, tarp akmenu prikiso) juokinga net...

Dar vienas apdailininkas veliau sake, kad didelio lango vienas remas kreivas, bet as to nematau ir man netrukdo.


keista.. g.gif
Atsakyti
Man irgi labai keista reiktu nuotraukas paziureti kas ten pridaryta , net taip sunku kazka komentuoti is aprasymo , nebent kazkas prisidenge Megrame vardu gal ?



O to durys kur nuotraukoje tai nera masyvo , jos yra faneruotos , o per viduri idetas polistirolas. Siluma laiko gana gerai ir faneruote atspari lauko salygoms tinkama.

Tokios duris galima gaminti ir su stiklais yra net standartiniu tokiu daug durininku turi jas . Kiti pagal toki modeli gamina patys , bet principas vienodas , tik kur standarinnes jei matmenys tinka pigiau man atrodo siek tiek. Estiskos lauko durys.
Atsakyti
QUOTE(rutulyte @ 2010 04 08, 08:44)
mane irgi labai domina ar būna jų su stiklais, nes be stiklų nedomina.
Jei taip, gal galit parašyt kur galima užsisakyt  4u.gif


Aisku gali ideti i medines duris stikla. bent jau pas mane jis bus
Atsakyti
Pas mus estiškos aturbūt dažytos durys, arba faneruotos, nežinau doh.gif per žiemą nieko neatsitiko, buvo tik rankena su spyna apšarmoję, name plikos sienos, nešildomas, kaip tarnaus jau gyvenant laikas parodys smile.gif nenorėjom nei plastikinių nei šarvuotų schmoll.gif o ir kaina pastarųjų buvo per didelė mum biggrin.gif
Atsakyti
kaip manot, ar ne per rysku tokios raudonos durys g.gif (namas baltas tinkuotas bus , stogo danga juoda)

user posted image

user posted image

user posted image

ar vis tik tamsiai pilkos g.gif

user posted image

user posted image

laukiu jusu visokiu nuomoniu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidillute: 14 balandžio 2010 - 20:45
Raudonos gražios 4u.gif Bet aš asmeniškai dėčiausi pilkas, nes gal su raudonom toks per didelis kontrastas būtų g.gif . Nors čia žiūrint kaip aplinka atrodys dar smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Nox @ 2010 04 15, 18:42)
Raudonos gražios  4u.gif  Bet aš asmeniškai dėčiausi pilkas, nes gal su raudonom toks per didelis kontrastas būtų  g.gif . Nors čia žiūrint kaip aplinka atrodys dar  smile.gif .

4u.gif aciu uz nuomone
Atsakyti
4u.gif gal dar kas koki patarima duos...
Atsakyti
As uz raudonas duris jei rasai, kad namas sviesus stogas juodas tai raudonos durys butu kaip kontrastas. as deciau tik raudonas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(masajugi @ 2010 04 18, 17:45)
As uz raudonas duris jei rasai, kad namas sviesus stogas juodas tai raudonos durys butu kaip kontrastas. as deciau tik raudonas thumbup.gif


aciu bigsmile.gif mano sirdis taip ir linksta prie raudonu, tik va kaip teisinga atspalvi issirinkti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2010 04 18, 06:52)
aciu  bigsmile.gif  mano sirdis taip ir linksta prie raudonu, tik va kaip teisinga atspalvi issirinkti  g.gif

Pirmas paveikslelis idealus jusu namo spalvoms,raudonos durys juodi, kaip stogas, apvadai. thumbup.gif
Atsakyti