Įkraunama...
Įkraunama...

Lauko durys

QUOTE(dais @ 2010 02 26, 19:37)
Pas mus taip pat durys Totum.Kainavo irgi apie 3000 lt.Antri metai , tačiau kažko blogo nepastebėjom.Nei rasoja, nei apšala.Tik labai braižosi.


Nesuprantu nafig jums reikalingas tas pavadinimas "sarvuotos", kurios asocijuojasi su maza silumine varza is visokiom nesmonem kaip apsarmavimai, salcio tiltai ir pan.
Gal jos ir tinka butams, daugiausa jeas deti nuosavame name yra nesamone.
Atsakyti
QUOTE(zojux @ 2010 02 28, 11:27)
Nesuprantu nafig jums reikalingas tas pavadinimas "sarvuotos", kurios asocijuojasi su maza silumine varza is visokiom nesmonem kaip apsarmavimai, salcio tiltai ir pan.
Gal jos ir tinka butams, daugiausa jeas deti nuosavame name yra nesamone.

o kokias rekomenduotumėt nuosavam name dėti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulyte @ 2010 02 28, 12:53)
o kokias rekomenduotumėt nuosavam name dėti? ax.gif


teko karta anglijoje lankytis pasiturinciu zmoniu rajone,patys namai daugiausiai mediniai ,pastatyti labai vaizdingoje miskingoje vietoveje,tai man patiko durys padarytos daugelyje namu is sunkiu storu azuoliniu lentu ,pakabintos ant juodai nudazytu senovisku metaliniu vyru tik spynos siuolaikiskos sudetos ,bet taip viskas pritaikyta ,kad atrodo liux ir tokios durys tvirtumui ir saugumui manau pilnai uztenka.
Atsakyti
QUOTE(Ihmantas @ 2010 02 28, 11:09)
tai man patiko durys padarytos daugelyje namu is sunkiu storu azuoliniu lentu....


bet musu klimatui geriausia klijuotos medienos, o ne masyvo durys (jei kalbet apie medines duris).
Atsakyti
Gerieji žmonės, kas galėtų (ar iš viso įmanoma) šarvuotose duryse išpjauti ir įdėti stiklo paketą? Kažkaip labai tamsu koridoriuje su aklinom durim. Veiksmas aplink Vilnių. Gal kas taip darė savo durims? Parašykit PM. Ačiū wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Shadow_man @ 2010 02 28, 16:01)
Gerieji žmonės, kas galėtų (ar iš viso įmanoma) šarvuotose duryse išpjauti ir įdėti stiklo paketą? Kažkaip labai tamsu koridoriuje su aklinom durim. Veiksmas aplink Vilnių. Gal kas taip darė savo durims? Parašykit PM. Ačiū wink.gif


tai tam jos ir sarvuotos,kad atliktu apsaugos funkcija nuo isilauzimu ir vandalizmo,manau idejus paketa tas prapuola
Atsakyti
QUOTE(rutulyte @ 2010 02 28, 11:53)
o kokias rekomenduotumėt nuosavam name dėti? ax.gif


Jokias lotuliukas.gif

O jei rimtai as esu siaip pries plastmase, apie metalines jau nuomone pasakiau, tai beliko MEDINES, juolab, kad ir langai mediniai.
Papildyta:
QUOTE(Ihmantas @ 2010 02 28, 15:05)
tai tam jos ir sarvuotos,kad atliktu apsaugos funkcija nuo isilauzimu ir vandalizmo,manau idejus paketa tas prapuola


O kas ten pas jas sarvuota ar galetumet sufleruoti ir kame ju saugumas?
Ir dar pasakykite kaip vadinamos tada paparastos metalines durys?
Atsakyti
QUOTE(zojux @ 2010 02 28, 21:01)
Jokias  lotuliukas.gif

O jei rimtai as esu siaip pries plastmase, apie metalines jau nuomone pasakiau, tai beliko MEDINES, juolab, kad ir langai mediniai.
Papildyta:
O kas ten pas jas sarvuota ar galetumet sufleruoti ir kame ju saugumas?
Ir dar pasakykite kaip vadinamos tada paparastos metalines durys?


medinės durys gerai, bet jos "vaikšto".

ten nieko jose apart didžiulio svorio nėra... Sakrdos gabalas su viduje esančia vata. Tik žinau, kad žiauriai sunkios (bent jau pas mane). Sakau, gal būtų jose įmanoma išpjauti pagal raštą stiklą, ten toks fainas trikampiukas išeitų... Bet nu jei ne, tai ne smile.gif
Atsakyti
Vaiksto tik neklinuotos medienos masyvo durys kurios skirtos vidaus naudojimui o musu isradingi tautieciai jas stato kaip lauko duris.

Jei medines durys skirtos laukui , jos nevaiksto wink.gif



I metalines duris zinoma , kad galima ispjauti stikla, bet kaina bus tikrai ne maza, nes reikes gaminti stiklo apreminima pagal spec uzsakyma, o jei dar trikampis tai isvis brangu smile.gif

Gal net pigiau butu nauja varcia su stiklu pagaminti ir viejoje senos pakabinti. Paklausinekit pas garazinius gamintojus gal kasnors ir uzsiims smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zojux @ 2010 02 28, 12:27)
Nesuprantu nafig jums reikalingas tas pavadinimas "sarvuotos", kurios asocijuojasi su maza silumine varza is visokiom nesmonem kaip apsarmavimai, salcio tiltai ir pan.
Gal jos ir tinka butams, daugiausa jeas deti nuosavame name yra nesamone.



Nepamiršk prirašyti kad čia tavo nuomonė.

O pavadinimas jų kilęs nuo žodžio šarvas (padidinto saugumo) metalas ne medis, o kad šarvuotos durys pasižymi maža šilumine varža, tai tavo manymu tada kas yra didelė? g.gif

Ir dar pridursiu, ne duryse problemos kad jos rasoje (pačios durys yra pakankamai šiltos) dažniausiai tai būna dėl blogos ventiliacijos arba blogo sumontavimo, o į namą mūsų sąlygomis mano manymu reikia dėtis tik metalines (šarvuotas) duris.
Papildyta:
QUOTE(Ziuriu @ 2009 11 25, 11:09)
Metalinės durys yra nama tai tik šalčio tiltas, nes apsaugos jokios , vistiek eis per langa vagys, o šilumos irgi nelaiko wink.gif žodžiu niekam nerekomenduoju smile.gif



Pagal policijos statistika 75% namų yra apvagiama įėjus pro duris (visos tos durys buvo ne šarvuotos, o plastikinės, medinės)
Ir dar karta pasikartosiu, Jei Jūs Kalbate apie Gerai padarytas šarvuotas duris, tai jos yra tikra šiltos, pagrindinės problemos būna dėl blogos ventiliacijos arba blogai sumontuotu durų
Atsakyti
QUOTE(Shadow_man @ 2010 02 28, 21:05)
medinės durys gerai, bet jos "vaikšto".

ten nieko jose apart didžiulio svorio nėra... Sakrdos gabalas su viduje esančia vata. Tik žinau, kad žiauriai sunkios (bent jau pas mane). Sakau, gal būtų jose įmanoma išpjauti pagal raštą stiklą, ten toks fainas trikampiukas išeitų... Bet nu jei ne, tai ne smile.gif


kur jos vaiksto g.gif , tai kojas supanciok tongue.gif
Jei jos darytos is lauko durims skirtomis medziagu, jai jos tikrai niekur "neis" mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(pirkitepigiau @ 2010 03 10, 02:16)
Nepamiršk prirašyti kad čia tavo nuomonė.



Pagal policijos statistika 75% namų yra apvagiama įėjus  pro duris (visos tos durys buvo ne šarvuotos, o plastikinės, medinės)
Ir dar karta pasikartosiu, Jei Jūs Kalbate apie Gerai padarytas šarvuotas duris, tai jos yra tikra šiltos, pagrindinės problemos būna dėl blogos ventiliacijos arba blogai sumontuotu durų


man tai patvirtinancia nuoroda jei galima pateikite, nes kitaip pavadinsiu apsisaukeliu mirksiukas.gif
Koks debilas turi buti vagis, kad eiti per duris, kai gali 3 kartus greiciau ir lengviau isliukinti i vidu per tiketina plastmasinius langus (o gal dar ir jie saugesni uz medinius)
Atsakyti
QUOTE(zojux @ 2010 03 10, 20:48)
kur jos vaiksto  g.gif , tai kojas supanciok  tongue.gif
Jei jos darytos is lauko durims skirtomis medziagu, jai jos tikrai niekur "neis" mirksiukas.gif
Papildyta:
man tai patvirtinancia nuoroda jei galima pateikite, nes kitaip pavadinsiu apsisaukeliu  mirksiukas.gif
Koks debilas turi buti vagis, kad eiti per duris, kai gali 3 kartus greiciau ir lengviau isliukinti i vidu per tiketina plastmasinius langus (o gal dar ir jie saugesni uz medinius)


Nuorodos tikrai nepatingėsiu paieškoti.
O, apie vagis ir kalbu, kad Jei stovi šarvuotos durys eina pro langus, jei plastikinės, pro duris. (Jei ką pro Plastikines duris patogiau patekti, negu per plastikinius langus)
Atsakyti