Įkraunama...
Įkraunama...

Lauko durys

QUOTE(mamadonata @ 2009 01 29, 18:55)
Pas mus namas sildomas (temperatura nenukrenta zemiau 16 laipsniu, beveik visada buna 20) ir vedinamas ir durys SKYDAS 2000 sausut sausuteles, net ir tos sausos kur metalines is katilines i lauka. Mes tai labai patenkinti. Vien sildymo neuztenka, reikia ir vedinti. Pvz. ploviau vonios plyteles, sienas ir grindis ir ant lango stiklo is kart atsirado rasos laseliu. Praejus kuriam laikui, kai viskas isziuvo ir ventiliacija istrauke dregme, langas neberasojo.


na ziuresim kaip bus kita ziema, kai jau sildysim nama ax.gif
Atsakyti
O kokias lauko duris rinkotes i katiline, turi jos but priesgaisrines kiek zinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasaar @ 2009 02 11, 23:22)
O kokias lauko duris rinkotes i katiline, turi jos but priesgaisrines kiek zinau  g.gif


Na mums kaip aisikino kad is katilines i lauka tai nereikia priesgaisriniu bet is katilines i patalpa tai tikrai reikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rut79 @ 2009 01 29, 19:32)
Pas mus idetos dyrus skydas 2000, kainavo aisku nemazai  doh.gif , stai tokios

ir dar kazkokios rudys eina is varztu
user posted image
esu nusivylusi durims  verysad.gif


Pas mus ne skydo durys, bet irgi rūdys eina ten kur varžtai doh.gif Kitur kur metalas yra tokių vietų kur matosi kad dažai tuoj lupsis, kyla tokie burbuliukai doh.gif . Esu ir nusivylusi, parašyta kad metalui garantija atrodo 5 metai, reiks kviestis, tegul daro ką nors. Kur jūros faniera lyg ir viskas gerai, buvom apdengę duris, o dabar nuėmėm visus uždangalus tai žiūrėsim kaip čia toliau bus.
Atsakyti
Aha,as vakar perskaiciau katiliniu tema, tai pasirodo nereik i lauka priesgaisriniu. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikadi @ 2009 02 12, 09:29)
Pas mus ne skydo durys, bet irgi rūdys eina ten kur varžtai  doh.gif Kitur kur metalas yra tokių vietų kur matosi kad dažai tuoj lupsis, kyla tokie burbuliukai  doh.gif . Esu ir nusivylusi, parašyta kad metalui garantija atrodo 5 metai, reiks kviestis, tegul daro ką nors. Kur jūros faniera lyg ir viskas gerai, buvom apdengę duris, o dabar nuėmėm visus uždangalus tai žiūrėsim kaip čia toliau bus.


Kurį laiką domėjausi lauko durimis ir žiuriu, kad nelabai yra ką rinktis. Radau tik porą variantų. Jei kainą iki 2500-3000lt.

Aš tai tos nuomonės, kad metalinės į lauką netinkamos. Būtent dėl to metalo. Jis gerai dėl saugumo, bet su šiluma nesusitvarko. O tada gaunasi metalinių durų versijos, kurios vis branginamos, bet esmė ta pati, bandoma panaikinti neigiamą metalo efektą. Storina, apdeda plokštėm, kiša vatas, užpurškinėja ir pan.
Jei nereikia super saugumo, tai kam to metalo krūvos? Įsivaizduokit kas darosi po plokštėm, jei iš spynų rūdys lenda? Ten tai išvis nesivėdina...
O kam super saugumas individualaus namo lauko durims? Tuoj paskaičiuoju -pas mane 6 langai pirmam aukšte, plius veranda... Seifinės durys ir šeši storu atsuktuvu atidaromi (net nesakau išlaužiami) langai 1 aukšte smile.gif Tikrai kitais būdais apsauga pasirūpinsiu.

Plastikas šiltesnė medžiaga bet pastatyk saulės pusėj, kai lauke -10 ir susikraipys. Deda papildomus liežuvėlius, jos uždarytos fiksuojasi, gal ir neblogai, bet tai vėl bėdų su medžiaga pasekmės. Ir rimtesnių kaina virš 3000lt. O dar išvaizda... O dar saugumas... Tiksliau visiškas jo nebuvimas

Turim dar medį
Medžio masyvas.. Blyn norėčiau. Nekalbu apie tokias kaimiškas. Iš pušies, eglės. kur reikia obliuoti pagal metų laikus, o žiema, medžiui susitraukus džiaugtis plyšiais. Tokio kuris nesikraipytų, būtų šiltos ir pakankamai saugios, kad nuo girtuoklio apsaugotų. Na bet kainos.. >6000lt.
Ot prirašiau.

Gerai, tai visų paieškų rezultatas toks: radau duris tose kainos ribose pas kelis pardavėjus.
Estiškos: http://vau.ee/index....lit&main_id=293
Jomis ir d orvila ir durucentras prekiauja

Lietuviškos http://www.durufabri...urys_lauko.html
Konstrukcija iš esmės tokia pati, šiluminės savybės apie kurias metalinėms tik pasvajoti (5cm putų polistirolas) ir kas gerai, gamina pagal angos matmenis. Estiškas turi tik standartinių matmenų.
Asmeniškai dažytos nelabai, vistik susibraižo, nors aišku normalu, kad reikia perdažyti. Bet gi tingisi blush2.gif
O vat faneruotos , blyn, fainos. Ir spalva tokia teisinga.

Gal kas turit? Pasidalinkite kokios jos. Ir nuotraukėlėm. Nes žinau modelius jie padaro bet kokius.
Atsakyti
QUOTE(artuta @ 2009 02 13, 15:18)


Aš tai tos nuomonės, kad metalinės į lauką netinkamos. Būtent dėl to metalo. Jis gerai dėl saugumo, bet su šiluma nesusitvarko. O tada gaunasi metalinių durų versijos, kurios vis branginamos, bet esmė ta pati, bandoma panaikinti neigiamą metalo efektą. Storina, apdeda plokštėm, kiša vatas, užpurškinėja ir pan.
Jei nereikia super saugumo, tai kam to metalo krūvos? Įsivaizduokit kas darosi po plokštėm, jei iš spynų rūdys lenda? Ten tai išvis nesivėdina...
O kam super saugumas individualaus namo lauko durims? Tuoj paskaičiuoju -pas mane 6 langai pirmam aukšte, plius veranda...  Seifinės durys ir šeši storu atsuktuvu atidaromi (net nesakau išlaužiami) langai 1 aukšte  smile.gif Tikrai kitais būdais apsauga pasirūpinsiu.






Nelabai supratau g.gif
Pas mane metalinis tik pats durų rėmas, o ne pačios durys. Pačios durys yra iš jūros fanieros (jai priekaištų neturiu). O iš kokios kitos medžiagos rėmai gaminami??? Plstikinės, medinės durys kraiposi, tokį variantą iškart atmetėm
Atsakyti
QUOTE(Ziviliuxas @ 2008 07 03, 20:18)
na va duris jau turiu ir aš jomis patenkinta tokios kokių norėjau, o gyvenant bus galima pasakyti apie kokybę, rasojimą ir pan.....
user posted image


O geras. Tokiu ir pas gamintoją tinklalapųje nėra smile.gif http://www.durufabri...urys_lauko.html
Tai kokie atsiliepimai? Žiemą gi pabandėt
Papildyta:
QUOTE(Vikadi @ 2009 02 13, 14:27)
Nelabai supratau  g.gif
Pas mane metalinis tik pats durų rėmas, o ne pačios durys. Pačios durys yra iš jūros fanieros (jai priekaištų neturiu). O iš kokios kitos medžiagos rėmai gaminami??? Plstikinės, medinės durys kraiposi, tokį variantą iškart atmetėm


Na jei teisingai vienas kitą suprantam, tai pas tave turėtų būti kažkas panašaus į:
http://www.door.lt/i...tLangu=0&&id=20

Pažiūrėk į mėlynų durų pjūvį. Plokštė (kaip sakai jūrinė faniera), vata, metalai, vata tarp metalų ir simetriškai iš kitos pusės.
Tai skydas rimta firma. Jie bent atidirbę konstrukciją ir medžiagas tinkamas deda, o pogrindiniai spėju ką naudoja. Galima daug priskaityti forume.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(artuta @ 2009 02 13, 15:37)

Pažiūrėk į mėlynų durų pjūvį. Plokštė (kaip sakai jūrinė faniera), vata, metalai, vata tarp metalų ir simetriškai iš kitos pusės.
Tai skydas rimta firma. Jie bent atidirbę konstrukciją ir medžiagas tinkamas deda, o pogrindiniai spėju ką naudoja. Galima daug priskaityti forume.... smile.gif


O kur jūs matėt parašyta, kad aš pas pogrindininius dariau ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vikadi: 13 vasario 2009 - 14:43
QUOTE(Vikadi @ 2009 02 13, 14:43)
O kur jūs matėt parašyta, kad aš pas pogrindininius dariau ?


Aš labai tikiuosi, kad ne pas juos. Ir thumbup.gif su durim
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(artuta @ 2009 02 13, 15:47)
Aš labai tikiuosi, kad ne pas juos. Ir  thumbup.gif  su durim
smile.gif


Iš tikro tai su lauko durim labai labai sudėtinga apsispręst ir išsirinkt doh.gif Tikiuosi jums pasiseks ir neteks čia skūstis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikadi @ 2009 02 13, 15:05)
Iš tikro tai su lauko durim labai labai sudėtinga apsispręst ir išsirinkt  doh.gif Tikiuosi jums pasiseks ir neteks čia skūstis  biggrin.gif


Aš galima sakyti išsirinkau, bet neužsisakiau. Dar turiu laiko. Todėl ir noriu , kad pasisakytu tokias turintys.

Šiaip tai labiausiai norėčiau kažkokių austriškų, klijuota faniera+uzpildai ir pan. Per daug nesidomėjau aš, bet išvaizda labai patiko. D uru cntre. TIk kad kaina, vaje 15 000 lt ar pan. doh.gif
Atsakyti