Įkraunama...
Įkraunama...

Lauko durys

mes jau uzsisakem durytes karsta.gif, kai turesim, idesiu foto.
Atsakyti
QUOTE(balerina @ 2008 08 12, 13:21)
ir mes paskende duru paieskose...Jau lyg ir buvom apsisprende imti Totum duris,bet ta jurine faneruote tai man  schmoll.gif kai buvom ju salone,pamatem, kad labai braizosi, net su nagu nusibreze, tai ka kalbeti apie raktus... o kiek zinau ta jurine fanera irgi issipucia, ypac nuo pazeidimu.O vienas is pazeidimu gali buti ir dazu nubrezimas. Tai kazkaip patikimumo tas faktas nepridejo...
Is pazystamo isgirdom apie Forto duris, buvom ju salone Vilniuje, galim sakyti padare ispudi, tad galvojam is ju ir uzsisakyti.Gal kas turit kokiu atsiliepimu, butu labai naudinga isgirsti pries galutinai apsisprendziant kol nevelu. Kiek permeciau sia temele, tai nemaciau jokio komentaro apie sias duris.Naudinga bet kokia informacija.


Pas mus Totum lauko durys, dar ne metu nera kai idetos o jau is lauko dazai pleiseja schmoll.gif Tarpines idetos tai laukas sviecia doh.gif bandysim del garantijos kreiptis.
Atsakyti
QUOTE
(Ingaaa Paskelbta Vakar, 10:20)

Pas mus Totum lauko durys, dar ne metu nera kai idetos o jau is lauko dazai pleiseja  Tarpines idetos tai laukas sviecia  bandysim del garantijos kreiptis.


doh.gif o siaube, uzuojauta jums!
Kai vadybininku paklausem ka reikes daryti, jei dazai nusibraizys, tai pasake, bus galima is ju nusipirkti dazu ir persidazyti. Mes su vyru nusprendem, kad is totum duru nepirksim schmoll.gif
O jus del garantijos kreipkites kuo greiciau, kol terminas dar nepraejo.
Atsakyti
Nu apie duris galiu parasyti tiek, pas mus skydo durys. Isidejome pries kaledas, kol kas viskas ciki, ziuresime kaip sia ziema atlaikys blush2.gif Atrodo graziai kol kas : ax.gif
Atsakyti
QUOTE(balerina @ 2008 08 20, 17:57)
doh.gif  o siaube, uzuojauta jums!
Kai vadybininku paklausem ka reikes daryti, jei dazai nusibraizys, tai pasake, bus galima is ju nusipirkti dazu ir persidazyti. Mes su vyru nusprendem, kad is totum duru nepirksim  schmoll.gif
O jus del garantijos kreipkites kuo greiciau, kol terminas dar nepraejo.

blink.gif blink.gif pirmadieni ruosiames pas juos uzsukt, paziuresim ka giedos. tegul vaziuoja ir dazo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingaaa @ 2008 08 20, 21:55)
blink.gif  blink.gif  pirmadieni ruosiames pas juos uzsukt, paziuresim ka giedos. tegul vaziuoja ir dazo  doh.gif



Sakyciau tegu vaziuoja ne dazo, o keicia 4u.gif Tikrai uzjauciu, isivaizudoju kaio pergyvenciau, bet jau kelciau triuksma, tai kas bus po 5 metu?
Atsakyti
QUOTE
(Ingaaa Paskelbta Vakar, 22:55 )


  pirmadieni ruosiames pas juos uzsukt, paziuresim ka giedos. tegul vaziuoja ir dazo 



Nu labai idomu ka sakys ir ko issireikalausit. Sutinku su .greitai. , reikalaukit maksimumo! box.gif
Butinai parasyk kaip sekesi, Sekmes! victory.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo balerina: 21 rugpjūčio 2008 - 11:38
QUOTE(SpyCam @ 2008 07 02, 00:52)
Nezinau ar cia mes tokie reiklus ar grozi kitaip suprantam, taciau nesiseka rasti graziu lauko duru uz protinga kaina. Na taip, itariu italu dizaineriu gamybos durys matyt, kad bus grazios, taciau ir kaina OJOJOJ!!!
Musu gamintoju kazkokios visos senamadiskos, vienodos pas visus, neskoningos...

Gal kas zinot kokiu gamintoju Vilniuj ar aplink ji, o gal tokiu, kurie kad ir KLP budami atveza ir montuoja Vilniuje, kurie gamina grazias, skoningas, modernias grindis?
Butu malonu gaut nuorodu i tokiu gamintoju interneto svetaines, kad paziuret pavyzdziu...

mes ir nerandam verysad.gif o pagal tai kokios patiktu 15 t uzgiedojo, ar jie nuprotejo blink.gif

QUOTE(Danger @ 2008 07 03, 11:13)
uzvakar uzsisakiau duris namui. nesarvuotos, medines, 72mm storio, siltos. su viena ASSA spyna, tamsios, su akute. Atvezimas (pas mane apie 25km nuo Kauno) ir montavimas kartu su durimis man gavosi 1950Lt..... Mano mama pas tuos pacius vidaus duris daresi. tai labai jau patenkinta buvo. paziuresim kaip pas mane tos durys atrodys....
smile.gif

gal gali parodyti ax.gif
Atsakyti
Na ir as savasias TOTUM lauko duris parodysiu, taciau esu gan nusivylusi jomis verysad.gif kur as buvau, kad anksciau temos nepaskaiciau doh.gif O nusivyliau tuo, kad jos ziauriai neatsparios ibrezimams, as nelabai suprantu kam dar tokias duris gaminti jei su jomis kaip su kudikiu reikia elgtis g.gif . Dabar klausite, kodel neapsiziurejau pries perkant, o dar ir kaip as domejausi jomis net vadybininko klausiau ar tikrai nesibraizo, o man labai paprastai atsake - juk visi daiktai braizosi, taip sutinku, kad braizosi, bet kad sitaip, net svelniai nagu pabraukus isibrezia, tai cia jau virsuneeeee.........

Taigi vienos durys is lauko ir is vidaus (i fasada ir i tureklus, bei dulkes ant duru nekreipkit demesio viskas dar tik statybu ikarstyje ax.gif )

user posted image

user posted image

O cia kitos durys ir zymieji ibraukimai blink.gif kas bus su jomis toliau net nenoriu pagalvoti, o juokingiausia tai, kad ir meistras ir vadybininkas pareiske, kad tie ibraukimai taip greitai pasimato del to, kad duru dazai turi prisitaikyti prie aplinkos ir pilnai isdziuti ir tik po keliu men., kai apsipras taip nesibraukys, koki brieda cia jie mala tai net nezinau verysad.gif unsure.gif blink.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti
Na ir as isiterpsiu del lauko duru - labai ilgai svarstem kokias deti ir nutarem surizikuoti isidedami naturalaus klijuoto uosio duris, kuriu varcia 7 cm ir pakolkas esame patenkinti. Vienas is pagrindiniu kriteriju buvo naturalumas ir baime, kad nuo temperaturos skirtumu bet kokios sarvo su visom savo Armus plokstem gali persalti smile.gif
Be to labai siltai ir graziai atrodo, kai tuo tarpu tos visos labai jau nusibode, nesupykit nei vienas cia tik mano nuomone, be to kas gi suniui pakels uodega, jei ne jis pats ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pasi @ 2008 11 25, 16:47)
Na ir as isiterpsiu del lauko duru - labai ilgai svarstem kokias deti ir nutarem surizikuoti isidedami naturalaus klijuoto uosio duris, kuriu varcia 7 cm ir pakolkas esame patenkinti. Vienas is pagrindiniu kriteriju buvo naturalumas ir baime, kad nuo temperaturos skirtumu bet kokios sarvo su visom savo Armus plokstem gali persalti smile.gif
Be to labai siltai ir graziai atrodo, kai tuo tarpu tos visos labai jau nusibode, nesupykit nei vienas cia tik mano nuomone, be to kas gi suniui pakels uodega, jei ne jis pats ax.gif



O nebijot, kad klaipysis?
Atsakyti
QUOTE(pasi @ 2008 11 25, 13:47)
Na ir as isiterpsiu del lauko duru - labai ilgai svarstem kokias deti ir nutarem surizikuoti isidedami naturalaus klijuoto uosio duris, kuriu varcia 7 cm ir pakolkas esame patenkinti. Vienas is pagrindiniu kriteriju buvo naturalumas ir baime, kad nuo temperaturos skirtumu bet kokios sarvo su visom savo Armus plokstem gali persalti smile.gif
Be to labai siltai ir graziai atrodo, kai tuo tarpu tos visos labai jau nusibode, nesupykit nei vienas cia tik mano nuomone, be to kas gi suniui pakels uodega, jei ne jis pats ax.gif



o kur gamintes? kokie ismatavimai jusu duru ir kiek kainavo (jei nepaslaptis)? as irgi tik uz medines duris, jei norisi grozio bigsmile.gif
Atsakyti