Įkraunama...
Įkraunama...

Lauko durys

QUOTE(Natalocka @ 2008 07 08, 11:10)
Domina Jusu duris. Cia su Tiko faneruote yra. Ar per kiek laiko pagamina durys?

taip Tiko faneruotė, gamina ilgai 2 mėnesius, manau nuo užsakymo kiekio dar priklauso , gal aš pataikiau kad buvo daug, todėl teko ilgai laukti....
Atsakyti
Ga; patartumėt- norim visi kaimynai daugebutyje keisti duris- gal parekomenduotumėt kokią firmą- žinau tik vieną Mageną. ax.gif gal ir ne į temą.
Atsakyti
O gal kas dejot rastiniam namui? Kokias rekomenduotumet - beje, musu gana placios bus - 1,40m.
Atsakyti
QUOTE(Vuke @ 2008 07 24, 16:59)
O gal kas dejot rastiniam namui? Kokias rekomenduotumet - beje, musu gana placios bus  - 1,40m.

dejom sarvuotas smile.gif skydo duris. dar negyvenam tai nezinau kas ir kaip bus veliau smile.gif kol kas - grazu...
Atsakyti
Aciu, bandysiu pasidairyt panasiu. Ziuresim kaip su ishmatavimais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vuke: 25 liepos 2008 - 20:08
QUOTE(Danger @ 2008 07 03, 11:13)
uzvakar uzsisakiau duris namui. nesarvuotos, medines, 72mm storio, siltos. su viena ASSA spyna, tamsios, su akute. Atvezimas (pas mane apie 25km nuo Kauno) ir montavimas kartu su durimis man gavosi 1950Lt..... Mano mama pas tuos pacius vidaus duris daresi. tai labai jau patenkinta buvo. paziuresim kaip pas mane tos durys atrodys....
smile.gif


O info pasidalint kur tokiu paieskot negalima? mirksiukas.gif Jei nesinori reklamos - i az. Mes kaip tik dabar ieskom - siaubingai nera normalaus pasirinkimo - kisa visur skyda arba lenkiskas...tragedija
Atsakyti
Apie gamintojus. Kaip vadinasi imone, tikrai nepasakysiu, nes neatsimenu. Visada skambinau tiesiogiai zmogui, nes jis mano tecio ir brolio pazistamas. Aisku nuolaidu del to nelabai atsirado smile.gif

Ir mano durys jau stovi smile.gif

Bijau pameluot, bet man regis be montavimo tos durys apie 1800Lt kainuoja.

Bet kuriuo atveju manau, kad jei ka dominaq, pasiskambinkit ir pasisnekekit asmeniskai smile.gif juk kiekvienas atvejis individualus wink.gif
Atsakyti
ir mes paskende duru paieskose...Jau lyg ir buvom apsisprende imti Totum duris,bet ta jurine faneruote tai man schmoll.gif kai buvom ju salone,pamatem, kad labai braizosi, net su nagu nusibreze, tai ka kalbeti apie raktus... o kiek zinau ta jurine fanera irgi issipucia, ypac nuo pazeidimu.O vienas is pazeidimu gali buti ir dazu nubrezimas. Tai kazkaip patikimumo tas faktas nepridejo...
Is pazystamo isgirdom apie Forto duris, buvom ju salone Vilniuje, galim sakyti padare ispudi, tad galvojam is ju ir uzsisakyti.Gal kas turit kokiu atsiliepimu, butu labai naudinga isgirsti pries galutinai apsisprendziant kol nevelu. Kiek permeciau sia temele, tai nemaciau jokio komentaro apie sias duris.Naudinga bet kokia informacija.
Atsakyti
QUOTE(uogute @ 2008 06 03, 10:29)
nu gerai, prodysiu as savo duris, sviezios dar  ax.gif

Uogute kur tokias grazias duris pirkot, pasaka o ne durys thumbup.gif
Mes tai jau su vyru nusilakstem del tu duru, galvojam apie duru fabrika...
Atsakyti
QUOTE(daktaryte Ieva @ 2008 08 12, 18:57)
Uogute kur tokias grazias duris pirkot, pasaka o ne durys thumbup.gif
Mes tai jau su vyru nusilakstem del tu duru, galvojam apie duru fabrika...



parasiau i asm.zinute kad cia nesigautu kaip reklama blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(uogute @ 2008 08 12, 22:20)
parasiau i asm.zinute kad cia nesigautu kaip reklama  blush2.gif



Gal gali ir man atsiusti?
Atsakyti
mes pagaliau ishsirinkome ir uzsisakekm skydo (2ooo) smile.gif dejom be stiklu, nes shalia eina didelis langas . pas mus jos bus i pietu puse kur pastoviai galima sakyti saule .. todel ishkart atkrito plastikines, medines neradau kas apsiimtu laukui gaminti su garantija g.gif
zodziu isidesim ir kitais metais jau galesiu parashyti kaip jos "gyvena" pas mus mirksiukas.gif
dar neparashiau, kad tokiu kokiu norejau neapsieme nieks uz protinga kaina. ir be to tam virsui stikliniui nieks nenorejo duot garantijos uz stiklo trukima. zodziu turejau pasilikti prie paprastu duru angel_sadangel.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo glinglingas: 16 rugpjūčio 2008 - 07:10