Įkraunama...
Įkraunama...

Lauko durys

QUOTE(mamadonata @ 2008 06 03, 21:21)
Nu tada ziurekit kai atves duris, nes pas draugus pastate duris ir nebuvo vidiniu apvadu, durys ziema salo, rasojo, o paskui, kai pasiskunde, tai atvaziave montuotojai ir pasake,kad reikia vidiniu apvadu, tada viskas bus gerai. Bet draugai apvadus jau turejo pirkti atskirai nes pagal sutarti ju negavo. Kai uzdejo apvadus su antrom tarpinem, viskas susitvarke... Zodziu turi buti dvi sandarinimo tarpines


o draugai is kkur uzsisakinejo tas duris? cia sarvo jie pirko is Plazos langu?
Atsakyti
QUOTE(neiruke @ 2008 06 04, 14:14)
o draugai is kkur uzsisakinejo tas duris? cia sarvo jie pirko is Plazos langu?

Jie pirko "Skydo" duris Plazoje, o mes pirkom tiesiogiai is Skydo.
Atsakyti
me tai dėjom dvigubas medines duris su geromis spynomis. labai patenkinti. šarvo durų nedėčiau, nes dėl temperatūros skirtumų žiemą amžinai rasoja.
Atsakyti
QUOTE(TOCAMI @ 2008 06 06, 09:18)
me tai dėjom dvigubas medines duris su geromis spynomis. labai patenkinti. šarvo durų nedėčiau, nes dėl temperatūros skirtumų žiemą amžinai rasoja.


Musu Skydas 2000 nerasoja ir nepersala nes konstrukcija is esmes yra visiskai kitokia nei kitu sarvuotu duru... thumbup.gif
O kie jei nepaslaptis jums kainavo kokybiskos dvigubos medines durys su spynom ir rankenom
Atsakyti
Aš užsisakiau iš durų fabriko laukiu kol padarys tada pasakysiu nuomonę kaip kokybė mirksiukas.gif
Lauko durys su termoilzoliacija ir aliuminio sluoksniu apdailinėje plokštėje, kaina 2000 lt be montavimo , be stiklo.
http://www.durufabri...urys_lauko.html

Atsakyti
Nezinau ar cia mes tokie reiklus ar grozi kitaip suprantam, taciau nesiseka rasti graziu lauko duru uz protinga kaina. Na taip, itariu italu dizaineriu gamybos durys matyt, kad bus grazios, taciau ir kaina OJOJOJ!!!
Musu gamintoju kazkokios visos senamadiskos, vienodos pas visus, neskoningos...

Gal kas zinot kokiu gamintoju Vilniuj ar aplink ji, o gal tokiu, kurie kad ir KLP budami atveza ir montuoja Vilniuje, kurie gamina grazias, skoningas, modernias grindis?
Butu malonu gaut nuorodu i tokiu gamintoju interneto svetaines, kad paziuret pavyzdziu...
Atsakyti
uzvakar uzsisakiau duris namui. nesarvuotos, medines, 72mm storio, siltos. su viena ASSA spyna, tamsios, su akute. Atvezimas (pas mane apie 25km nuo Kauno) ir montavimas kartu su durimis man gavosi 1950Lt..... Mano mama pas tuos pacius vidaus duris daresi. tai labai jau patenkinta buvo. paziuresim kaip pas mane tos durys atrodys....
smile.gif
Atsakyti
Gal gali pasidalint informacija paie tuos, kas tas duris gamina?
Atsakyti
QUOTE(Danger @ 2008 07 03, 10:13)
Atvezimas (pas mane apie 25km nuo Kauno) ir montavimas kartu su durimis man gavosi 1950Lt..

Neklausei kiek kainuotu be atvezimo ir montavimo???
Atsakyti
na va duris jau turiu ir aš jomis patenkinta tokios kokių norėjau, o gyvenant bus galima pasakyti apie kokybę, rasojimą ir pan.....
user posted image
Atsakyti
Domina Jusu duris. Cia su Tiko faneruote yra. Ar per kiek laiko pagamina durys?
Atsakyti
QUOTE(Ziviliuxas @ 2008 06 06, 22:40)
Aš užsisakiau iš durų fabriko laukiu kol padarys tada pasakysiu nuomonę kaip kokybė  mirksiukas.gif
Lauko durys su termoilzoliacija ir aliuminio sluoksniu apdailinėje plokštėje, kaina 2000 lt be montavimo , be stiklo.
http://www.durufabri...urys_lauko.html

Mes ir ten gaminomes. Niekas per ziema nerasojo ir neapsalo. Pavasari kai saulute pasilde uzteko tik truputi pareguliuoti ir viskas puikiai uzsidarineja. Tik pas mus ruda spalva, tai apdulka. Rinkciausi kita spalva.
Atsakyti