Įkraunama...
Įkraunama...

Lauko durys

QUOTE(palang-mamyte @ 2007 10 15, 18:06)
o as galutinai apsisprendziau pirksiu aliuminio duris(silto profilio) tinkamas lauko fasadui su veidrodiniu stiklo paketu, jau ir kaina paskaiciavo apytiksliai bus apie 3000lt.


blink.gif Kur tu už tiek aliuminio duris radai?
Atsakyti
QUOTE(ner_ko @ 2007 10 13, 11:17)
Ačiū, kad parašei. Ar čia tik man taip nebrangiai atrodo? Durys didelės, medis, kaip gamintojai vadina, prestižinis (ne pušis), ir su stikliukais, abi už 4 t.? Gal ne taip supratau, ir čia vienos už 4 t.?
Mus su vyru dabar jau juokas ima. Manėm, kad medinės (klijuotos pušies) lauko durys bus pats pigiausias variantas, ir neblogas. Pasirodo, medis prie brangiausių, o jei uosis, ąžuolas, tai išvis (na, jei nežiūrėsim šveicariškų, austriškų ar kitokių ypatingų durų, tos dar brangesnės). Radau, kad Šveicarijos kaime gamina duris. Maniau, kaimas, bus pigiau. Pasiskambinu, sako, pušinės nuo 3 t., uosinės ir ąžuolinės nuo 5 t.! Va tau ir kaimas... blink.gif


Uz abi 4 t.
Mums Kalstas paskaiciavo 8.5 tukstancio ( cia dar pries pabrangima) irgi klijuoto medzio, tai va toks ir kainu skirtumas.
O kas geriau, tai velnias ir zino.
Atsakyti
Pagaliau įdėjo lauko duris. Abi nestandartinės: 110:214 ir 91:214. Už platesnes Totum buvo paskaičiavę 3900 Lt. Man tai pasirodė žiauriai daug. Tada susiradom mažai kam žinomą firmelę ir suderėjom abejas duris už 3700 (na, čia gerai pasiderėjus ir prieš beveik 3 mėn). Viduje metalo juostelė, apšiltinta polistirolu, drėgmei atspari fanera, dažyta. Na, paprastos, elementarios durys už protu suvokiamą kainą. Tiesa, avansą sumokėjau liepos 23 d., o duris įstatė tik spalio 12 d. Jei ką domina toks "ekonominis" variantas Kaune, galiu duoti kontaktus.
Spynos standartinės - ASSA, Cisa ir dar įsidėjom po suktuką, kurio užrakinama tik naktį.
Aišku, realiai duris galėsiu įvertinti tik po žiemos...
Čia toks "neabdirbtas" vaizdelis, dargi dulkės nenuvalytos
http://images29.fotk...DSC02720-vi.jpg
Atsakyti
QUOTE(AGI @ 2007 10 16, 14:09)
Pagaliau įdėjo lauko duris. Abi nestandartinės: 110:214 ir 91:214. Už platesnes Totum buvo paskaičiavę 3900 Lt. Man tai pasirodė žiauriai daug. Tada susiradom mažai kam žinomą firmelę ir suderėjom abejas duris už 3700 (na, čia gerai pasiderėjus ir prieš beveik 3 mėn). Viduje metalo juostelė, apšiltinta polistirolu, drėgmei atspari fanera, dažyta. Na, paprastos, elementarios durys už protu suvokiamą kainą. Tiesa, avansą sumokėjau liepos 23 d., o duris įstatė tik spalio 12 d. Jei ką domina toks "ekonominis" variantas Kaune, galiu duoti kontaktus.
Spynos standartinės - ASSA, Cisa ir dar įsidėjom po suktuką, kurio užrakinama tik naktį.
Aišku, realiai duris galėsiu įvertinti tik po žiemos...
Čia toks "neabdirbtas" vaizdelis, dargi dulkės nenuvalytos
http://images29.fotk...DSC02720-vi.jpg


O kokioj čia firmelėj jums darė? Šaunu kad jau durytės yra thumbup.gif O aš tai irgi galvoju apie paprastas, nieko įmantraus, tik galvojam nedaryt iš vidaus to suktuko, kad vagys išdaužę stikliuką iš vidaus neatsirakintų. O dar sakyk po apačia po durim nelabai nuotraukoj įsižiūri pas jus viena eilė plytų pamūryta? Mums man regis irgi reiktų pasimūryti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vikadi: 16 spalio 2007 - 13:52
QUOTE(Vikadi @ 2007 10 16, 14:51)
O kokioj čia firmelėj jums darė? Šaunu kad jau durytės yra  thumbup.gif  O aš tai irgi galvoju apie paprastas, nieko įmantraus, tik galvojam nedaryt iš vidaus to suktuko, kad vagys išdaužę stikliuką iš vidaus neatsirakintų. O dar sakyk po apačia po durim nelabai nuotraukoj įsižiūri pas jus viena eilė plytų pamūryta? Mums man regis irgi reiktų pasimūryti.

bet žinok labai patogu tas suktukas. pas mus bute šarvuotose toks yra... pasukau ir basta... o kaimynai vis girdžiu ir už durų su raktais brazdinėjasi... o jei dar kas belsis, o raktai kažikur ( kaip taisyklė doh.gif blush2.gif ) numesti- visai nekas...
Atsakyti
QUOTE(Vikadi @ 2007 10 16, 14:51)
O kokioj čia firmelėj jums darė? Šaunu kad jau durytės yra  thumbup.gif  O aš tai irgi galvoju apie paprastas, nieko įmantraus, tik galvojam nedaryt iš vidaus to suktuko, kad vagys išdaužę stikliuką iš vidaus neatsirakintų. O dar sakyk po apačia po durim nelabai nuotraukoj įsižiūri pas jus viena eilė plytų pamūryta? Mums man regis irgi reiktų pasimūryti.


UAB "Vilba", Partizanų g. 15, Kaunas. Tel. 313568
Čia tikrai ne reklama ir ne rekomendacija. Tiesiog lauko durų paieška buvo tokia ilga ir varginanti, kad norisi paprastai, žmogiškai pagelbėti toms, kurioms piniginė kišenės nespaudžia. Čia buvo vienas pigesnių variantų, atitinkančių pagrindinius kriterijus - gerai apšiltintos, atsparios lietui, vėjams, gerai besidarinėjančios. Na, galėjo būti gražesnės, bet stiklo formą, spalvą galima rinktis pačioms. Gal kitos įdės daugiau fantazijos ir gaus įdomesnį rezultatą.
O plytas mes pamūrijom todėl, kad grindis kelsim dar virš pamato apie 15 cm. Iš lauko pusės ten turėtų "kabintis" laiptukai ar bent jau pakyla iš trinkelių (dar planuojam sklypą šiek tiek keltis)
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2007 10 16, 15:10)
bet žinok labai patogu tas suktukas. pas mus bute šarvuotose toks yra... pasukau ir basta... o kaimynai vis girdžiu ir už durų su raktais brazdinėjasi... o jei dar kas belsis, o raktai kažikur ( kaip taisyklė doh.gif  blush2.gif ) numesti- visai nekas...


Tai bute tai aš sutinku kad labai patogu, aš ir name norėčiau tokio daigto, bet kai durys su stiklu tai nėr lengviau tą mažiuką langiuką iškult įkišt ranką į vidų ir atsirakint.
Papildyta:
QUOTE(AGI @ 2007 10 16, 15:20)
UAB "Vilba", Partizanų g. 15, Kaunas. Tel. 313568
Čia tikrai ne reklama ir ne rekomendacija. Tiesiog lauko durų paieška buvo tokia ilga ir varginanti, kad norisi paprastai, žmogiškai pagelbėti toms, kurioms piniginė kišenės nespaudžia. Čia buvo vienas pigesnių variantų, atitinkančių pagrindinius kriterijus - gerai apšiltintos, atsparios lietui, vėjams, gerai besidarinėjančios. Na, galėjo būti gražesnės, bet stiklo formą, spalvą galima rinktis pačioms. Gal kitos įdės daugiau fantazijos ir gaus įdomesnį rezultatą.
O plytas mes pamūrijom todėl, kad grindis kelsim dar virš pamato apie 15 cm. Iš lauko pusės ten turėtų "kabintis" laiptukai ar bent jau pakyla iš trinkelių (dar planuojam sklypą šiek tiek keltis)


Ačių labai, pas mus irgi grindys virš pamato kelsis 15cm, tiesiog niekaip negalėjom suprast kodėl mūrininkai vitrininius langus kurie baigsis ties grindim pakėlė per vieną plytą, o laukinių durų ne (plytų dar buvo likę) tai galvojom gal čia kažkas kitas turi dėtis o ne plytos smile.gif bet dabar jau viskas aišku, reiks patiems pasimūryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikadi @ 2007 10 16, 14:25)
Tai bute tai aš sutinku kad labai patogu, aš ir name norėčiau tokio daigto, bet kai durys su stiklu tai nėr lengviau tą mažiuką langiuką iškult įkišt ranką į vidų ir atsirakint.



Paprastai į lauko duris dedasi stiklo paketas, tad jo taip paprastai neišdauši schmoll.gif O jei ir išdauši, tai garsas primena sprogimą, tad tikrai prabusite, jei tuo metu miegosite mirksiukas.gif
Atsakyti
Iš tiesų tą suktuką dėjome labiau dėl vaiko - jam bus tiesiog patogiau taip duris užsidarinėti, kai bus namuose. O dėl vagių - spynos tikrai nėra patikima apsauga, reikia ir papildomų priemonių.
Atsakyti
QUOTE(kristik @ 2007 10 16, 15:27)
Paprastai į lauko duris dedasi stiklo paketas, tad jo taip paprastai neišdauši  schmoll.gif  O jei ir išdauši, tai garsas primena sprogimą, tad tikrai prabusite, jei tuo metu miegosite  mirksiukas.gif


Na reiks dar kartą pagalvot smile.gif

QUOTE(AGI @ 2007 10 16, 15:32)
Iš tiesų tą suktuką dėjome labiau dėl vaiko - jam bus tiesiog patogiau taip duris užsidarinėti, kai bus namuose. O dėl vagių - spynos tikrai nėra patikima apsauga, reikia ir papildomų priemonių.


O papildomų priemonių tai imsimės smile.gif (pasižiūrėjau jų puslapiuką ir jie randasi tik Kaune). Na mes išsirinkom ir Vilniuj firmą iš kurios pirksim, pačios durys panašiai atrodo kaip ir pas jus ta faniera, tik modelio niekaip negaliu išsirinkt sad.gif
Atsakyti
O nepagalvojote, kad šalia durų esančius langus ar vitrinas lengviau išmušti nei tą stiklo paketą duryse? Ko vertos šarvuotos durys jei šalia didžiausias vitrininis langas. Nu nėra vagių mūsuose, pasakytų pro kur įeit lengviau.... Teisingiausia yra galvoti apie ir kitas apsaugos priemones - signalizaciją ar dar ką tai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vita: 16 spalio 2007 - 14:57
QUOTE(Vita @ 2007 10 16, 15:44)
O nepagalvojote, kad šalia durų esančius langus ar vitrinas lengviau išmušti nei tą stiklo paketą duryse? Ko vertos šarviotos durys jei šalia didžiausias vitrininis langas.


drinks_cheers.gif Jeigu pirmame aukšte yra nors vienas langas, tai vitrininis ar ne vitrininis, pro jį įsilaužti kur kas paprasčiau nei pro duris, kokios jos ten bebūtų tongue.gif Ir ne daužiant - stiklą išima, labai gražiai ir be garso. Mes jau turėjome tokią patirtį - radom vieną langą be stiklo unsure.gif , todėl galiu psakyti - galite gyventi kad ir visiškai be durų, by tik signalizacija su saugos tarnyba būtų cool.gif
Atsakyti