Įkraunama...
Įkraunama...

Lauko durys

gelbekit verysad.gif as taip pasimetus langai uzsakyti, vartus zinau kokius desiu, o paradiniu fasado duru neturiu nei sugalvojusi.
plastikiniu nesiulo ne patys langu gamintojai sako tipo nelabai sandarios ar panasiai g.gif sarvo durys man netiko nes asmodui pasirode kad bus sudetinga tvirtini i mano anga( pas mane klinkeris oro tarpas, puta 10cm ir blokelis)- tipo 200kg persunku ant ausu kabinti.
aliuminio durys bijau kad nebutu kaip ofisines blink.gif
nu o tos klijuoto medzio ar tinka lauko fasadui? ir kur tokiu galeciau pasiziuret?
Atsakyti
QUOTE(palang-mamyte @ 2007 10 12, 14:00)
gelbekit  verysad.gif  as taip pasimetus langai uzsakyti, vartus zinau kokius desiu, o paradiniu fasado duru neturiu nei sugalvojusi.
plastikiniu nesiulo ne patys langu gamintojai sako tipo nelabai sandarios ar panasiai  g.gif  sarvo durys man netiko nes asmodui pasirode kad bus sudetinga tvirtini i mano anga( pas mane klinkeris oro tarpas, puta 10cm ir blokelis)- tipo 200kg persunku ant ausu kabinti.
aliuminio durys bijau kad nebutu kaip ofisines  blink.gif
nu o tos klijuoto medzio ar tinka lauko fasadui? ir kur tokiu galeciau pasiziuret?


Gal pabandyk "Varkojis ir Ko" g.gif Tikrai žinau, kad medinius langus daro, o gal ir duris g.gif
Atsakyti
QUOTE(palang-mamyte @ 2007 10 12, 04:00)
gelbekit  verysad.gif  as taip pasimetus langai uzsakyti, vartus zinau kokius desiu, o paradiniu fasado duru neturiu nei sugalvojusi.
plastikiniu nesiulo ne patys langu gamintojai sako tipo nelabai sandarios ar panasiai  g.gif  sarvo durys man netiko nes asmodui pasirode kad bus sudetinga tvirtini i mano anga( pas mane klinkeris oro tarpas, puta 10cm ir blokelis)- tipo 200kg persunku ant ausu kabinti.
aliuminio durys bijau kad nebutu kaip ofisines  blink.gif
nu o tos klijuoto medzio ar tinka lauko fasadui? ir kur tokiu galeciau pasiziuret?

http://cgi.ebay.com/...;Category=85892
Sveikos, dar syki siulau medines klijuoto azuolo duris.
Atsakyti
QUOTE(palang-mamyte @ 2007 10 12, 13:00)
gelbekit  verysad.gif  as taip pasimetus langai uzsakyti, vartus zinau kokius desiu, o paradiniu fasado duru neturiu nei sugalvojusi.
plastikiniu nesiulo ne patys langu gamintojai sako tipo nelabai sandarios ar panasiai  g.gif  sarvo durys man netiko nes asmodui pasirode kad bus sudetinga tvirtini i mano anga( pas mane klinkeris oro tarpas, puta 10cm ir blokelis)- tipo 200kg persunku ant ausu kabinti.
aliuminio durys bijau kad nebutu kaip ofisines  blink.gif
nu o tos klijuoto medzio ar tinka lauko fasadui? ir kur tokiu galeciau pasiziuret?



O SKYDE nenori uzsakyti? AIshku kainyte padori g.gif Mes ryt vaziuosime uzsakineti ax.gif

Atsakyti
Agninga, gal gali parašyt truputį daugiau apie savo būsimas medines lauko duris - kuriam mieste, kokia mediena, kokie matmenys, kiek už jas paprašė? Jei tai jau buvo rašyta anksčiau, l. atsiprašau, kelis puslapius perverčiau, dabar visai neturiu galimybės daugiau paskaityt, trys vaikai ant galvos lipa... ax.gif

Ir dar: ar kas galėtų man atsakyt į klausimą, kaip paprastam žmogeliui atskirt klijuotos medienos duris nuo paprastai išdrožtų? Ar čia tik pasitikėjimo reikalas - jei prašo 4 tūkst., vadinasi, klijuotos... Klijuotų durų mediena, esą, prieš tai būna plėšyta. Gal kuri ar kuris išmanot, kas per technologija tas plėšymas?

Iš anksto ačiū.
Atsakyti
QUOTE(ner_ko @ 2007 10 12, 20:49)
Agninga, gal gali parašyt truputį daugiau apie savo būsimas medines lauko duris - kuriam mieste, kokia mediena, kokie matmenys, kiek už jas paprašė? Jei tai jau buvo rašyta anksčiau, l. atsiprašau, kelis puslapius perverčiau, dabar visai neturiu galimybės daugiau paskaityt, trys vaikai ant galvos lipa... ax.gif

Ir dar: ar kas galėtų man atsakyt į klausimą, kaip paprastam žmogeliui atskirt klijuotos medienos duris nuo paprastai išdrožtų? Ar čia tik pasitikėjimo reikalas - jei prašo 4 tūkst., vadinasi, klijuotos... Klijuotų durų mediena, esą, prieš tai būna plėšyta. Gal kuri ar kuris išmanot, kas per technologija tas plėšymas?

Iš anksto ačiū.

Tai va aš Kaune, durys 1,4 X2,45, ir kitos 1x2,1. Medis uosis. Tos pirmos yra ir su stikliukais, matiniais. Kainuos abi apie 4 t., na ryt poryt žinosiu labiau, nes šiandien permatavo.
O kaip atskirti dar neišsiaiškinau. Gal kas plačiau paaiškins
Atsakyti
Gal kas galėtų paaiškinti kuom skiriasi Totum durys nuo kitų gamintojų (Štalmeta, Vartų pasaulis ir kt.) siūlomų durų su jūros fanera ax.gif ?
Kol kas man aišku tik tai, jog Totum duryse nėra "šalčio tilto", o daugiau kaip ir nebežinau unsure.gif O kainos skiriasi maždaug 700 Lt doh.gif

Papildyta:
Dar vat klausimas iškilo: o Totum ekonom nuo Totum lauko labai skiriasi g.gif Gal užtektų ir ekonom, juolab, kad vidinę pusę galima dengti kitokia faneruote rolleyes.gif Ar visgi geriau imti tas lauko doh.gif
Atsakyti
Ačiū, kad parašei. Ar čia tik man taip nebrangiai atrodo? Durys didelės, medis, kaip gamintojai vadina, prestižinis (ne pušis), ir su stikliukais, abi už 4 t.? Gal ne taip supratau, ir čia vienos už 4 t.?
Mus su vyru dabar jau juokas ima. Manėm, kad medinės (klijuotos pušies) lauko durys bus pats pigiausias variantas, ir neblogas. Pasirodo, medis prie brangiausių, o jei uosis, ąžuolas, tai išvis (na, jei nežiūrėsim šveicariškų, austriškų ar kitokių ypatingų durų, tos dar brangesnės). Radau, kad Šveicarijos kaime gamina duris. Maniau, kaimas, bus pigiau. Pasiskambinu, sako, pušinės nuo 3 t., uosinės ir ąžuolinės nuo 5 t.! Va tau ir kaimas... blink.gif

QUOTE(Agninga @ 2007 10 12, 21:34)
Tai va aš Kaune, durys 1,4 X2,45, ir kitos 1x2,1. Medis uosis. Tos pirmos yra ir su stikliukais, matiniais. Kainuos abi apie 4 t., na ryt poryt žinosiu labiau, nes šiandien permatavo.
O kaip atskirti dar neišsiaiškinau. Gal kas plačiau paaiškins

Atsakyti
Dažytos lauko duris , ne metalinės, spec. lauko sąlygom (jau 2 žiemas atbuvo) pirkau DORvila yra tokia įmonė. Mokejau su montazu apie 1500 lt. Jokiu pretenziju, pirko ir ne vienas kaimynas, nes visi prisiklause, kad lauko durys kaprizingos, bet taip ir yra, teko visokiu kalbu girdeti. O kas pardavineja po 3000-4000 lt, tai nieko naujo jie tose duryse neparodo, gal tik daugiau imantrybiu ir spalvotos makulaturos gauni.
Atsakyti
http://www.fauga.lt/...ak_4_copy_2.jpg mes dėjom lauko duris tokias tik spalva žalia pagal stogo spalvą. Šiaip kol kas kokybe patenkinti, matysim kaip po žiemos.
Atsakyti
Taip tikrai, niekuo labai nesiskiria šarvuotos durys schmoll.gif Konstrukcija beveik ta pati, reikia tik išsirinkti apdailą, modelį ir spynas rolleyes.gif Beje ir kainos panašios, tiek, kad apdaila ir spynos gali jas padidinti mirksiukas.gif
Tačiau, kiek išsiaiškinau, tai Totum "lauko" nuo kitų skiriasi, nes ten stakta iš fanieros (tik iš lauko pusės yra metalinis rėmas tvirtumui) ir viduje ne metalinė konstrukcija, o du plieno lakštai, o prie krašto vėl gi faniera, kai tuo tarpu kitose šarvotose duryse yra metaliniai vamzdžiai, o plieno lakštas tik iš lauko pusės. Netgi atidarius duris ties spyna matosi dažytas metalo rėmas (kai kurie gamintojai juos gali apdailint). Tad dėl to rėmo ir metalinės staktos durys ir rasoja doh.gif
Todėl mes nusprendėm laukti du mėnesius ir atgailėti pinigėlius totum durims smile.gif Gaila tik, kad nėra daugiau tokių durų pasirinkimo ir tenka taikytis prie tokių sąlygų doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristik: 15 spalio 2007 - 17:33
o as galutinai apsisprendziau pirksiu aliuminio duris(silto profilio) tinkamas lauko fasadui su veidrodiniu stiklo paketu, jau ir kaina paskaiciavo apytiksliai bus apie 3000lt.
Atsakyti