Įkraunama...
Įkraunama...

Lauko durys

jei ka sudomins, rasykit AZ
Atsakyti
QUOTE(melmel @ 2007 10 06, 16:19)
user posted image
siulau dekoruoti lauko duris, jei jos su stiklais. labai super atrodo smile.gif


Man tai jos neatrodo labai super ax.gif nelabai man tas baltas fonas g.gif bet čia tik mano nuomonė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sheshkiux @ 2007 10 08, 13:11)
Man tai jos neatrodo labai super  ax.gif nelabai man tas baltas fonas  g.gif  bet čia tik mano nuomonė  mirksiukas.gif


JEIGU KA, TAI FONAS NE BALTAS, O MATINIO STIKLO. CIA DEDAMA SPECIALI PLEVELE, KURI VADINAMA "ŠERKŠNU" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(melmel @ 2007 10 08, 15:04)
JEIGU KA, TAI FONAS NE BALTAS, O MATINIO STIKLO. CIA DEDAMA SPECIALI PLEVELE, KURI VADINAMA "ŠERKŠNU"  mirksiukas.gif


Aš suprantu, kad ŠERKŠNAS 4u.gif
Pas mano mamą vidinių durų stiklai tokie jau n metų tongue.gif
bet man schmoll.gif
P.s. pasikartosiu: "ČIA TIK MANO NUOMONĖ" mirksiukas.gif
Atsakyti
...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Braske06: 09 spalio 2007 - 09:56
QUOTE(Vikadi @ 2007 09 10, 15:24)
Tai kad jie tinklalapį skelbiasi kad durys daromos pagal užsakovo matmenis, pas mus jos irgi nestandartinės, tai aš jų negaliu tikėtis?



Taip, daro,bet virs 1,3 nedaro lauko duru. Ka tik vel skambinau, sake gali tik TOTUM ekonom pagaminti, bet jos saltesnes, ne tokios atsparios salciui, gali ishsikraipyti. Taigi, mums kol kas lieka skydo durys.
Atsakyti
Aš tuoj gausiu depresija nuo namo lauko durų paieškų. Negi jau nebeįmanoma normalesnių lauko durų mažiau nei už 10 000 litų susidėti ? Na aišku jos pas mus nestandartinės: vienos 1,4 X2,30, o kitos 1x2,1 (rodos) doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Braske06 @ 2007 10 09, 11:47)
Taip, daro,bet virs 1,3 nedaro lauko duru. Ka tik vel skambinau, sake gali tik TOTUM ekonom pagaminti, bet jos saltesnes, ne tokios atsparios salciui, gali ishsikraipyti. Taigi, mums kol kas lieka skydo durys.

Va man skydas sakė, apie 7 t. kainuos tos mano didžiosios. Na bet jos neblogai atrodo. Dar dar laukiam kol toks meistras paskaičiuos iš klijuoto medžio lauko duris
Atsakyti
QUOTE(Braske06 @ 2007 10 09, 11:17)
Taip, daro,bet virs 1,3 nedaro lauko duru. Ka tik vel skambinau, sake gali tik TOTUM ekonom pagaminti, bet jos saltesnes, ne tokios atsparios salciui, gali ishsikraipyti. Taigi, mums kol kas lieka skydo durys.


O tai kokios tos skydo durys? Šarvuotos ar kokios?
Atsakyti
QUOTE(Vikadi @ 2007 10 09, 11:53)
O tai kokios tos skydo durys? Šarvuotos ar kokios?


Sarvuotos, siltintos, ju yra keliu rusiu, bet skydas 2000 tipo kruciausios, lietus, sniega snebaisus, uztat kaina kaip rasiau. Nepamenu ar sitoje temoje.
Papildyta:
QUOTE(Agninga @ 2007 10 09, 10:21)
Aš tuoj gausiu depresija nuo namo lauko durų paieškų. Negi jau nebeįmanoma normalesnių lauko durų mažiau nei už 10 000 litų susidėti ? Na aišku jos pas mus nestandartinės: vienos 1,4 X2,30, o kitos 1x2,1 (rodos)  doh.gif
Papildyta:

Va man skydas sakė, apie 7 t. kainuos tos mano didžiosios. Na bet jos neblogai atrodo. Dar dar laukiam kol toks meistras paskaičiuos iš klijuoto medžio lauko duris



Musu 1,3x2,25 tai kainuos apie 6800 pacios geriausios skydo su abime dalim varstomom.
Atsakyti
Na mes uzsisakinesim tas klijuoto medzio lauko duris, kaina skiriasi dvigubai. Konkreciai as jau savo vyrui pradejau bambeti tipo,- gal jos labai prastos bus uz tokia kaina g.gif , Naturoje mes ju nemate

O tu Braske 06 sarvo uzsisakineji ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agninga: 10 spalio 2007 - 10:23
QUOTE(Agninga @ 2007 10 10, 10:22)
Na mes uzsisakinesim tas klijuoto medzio lauko duris, kaina skiriasi dvigubai. Konkreciai as jau savo vyrui pradejau bambeti tipo,- gal jos labai prastos bus uz tokia kaina  g.gif , Naturoje mes ju nemate

O tu Braske 06 sarvo uzsisakineji ?



Ko gero taip. Turiu kelias dienas apsispresti ir parasysiu kai tiklsiai uzsakysiu ax.gif Bet siaip manau uzsakysime, tik pakoreguosime kokios spynos, varstymus ir t.t mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Braske06 @ 2007 10 10, 19:43)
Ko gero taip. Turiu kelias dienas apsispresti ir parasysiu kai tiklsiai uzsakysiu  ax.gif Bet siaip manau uzsakysime, tik pakoreguosime kokios spynos, varstymus ir t.t  mirksiukas.gif

Mes ko gero dėsime to klijuoto medžio. Paskaičiavo, pigiau n kartų. Šiandien turi privežti parodyti kažkokį tai šabloną. Tai žiūrėsim, jei viskas tvarkoje, -užsisakysime.
Atsakyti