Įkraunama...
Įkraunama...

Lauko durys

sveikos, noreciau pasiulyti grazias duris parsiplukdinti is amerrrikos. jos yra klijuoto medzio, azuolines.
http://stores.ebay.c...819710QQfrsrcZ1
kitas adresiukas butu
www.nicksbuilding.com
jeigu susidarytu daugiau norinciu tai galetume uzsakyti ir issiusti.
Atsakyti
QUOTE(masajugi @ 2007 08 29, 18:43)
sveikos, noreciau pasiulyti grazias duris parsiplukdinti is amerrrikos. jos yra klijuoto medzio, azuolines.
http://stores.ebay.c...819710QQfrsrcZ1
kitas adresiukas butu
www.nicksbuilding.com
jeigu susidarytu daugiau norinciu tai galetume uzsakyti ir issiusti.

brangioj lietuvelei uz tokias apie 10 stuku sumoketum, plukdyk thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2007 08 29, 18:39)
Gal galima sužinot koks bendras šitų durų+lango plotis?

Galima. bigsmile.gif
Plotis 900+464, aukštis 2310.
Papildyta:
QUOTE(Dukra @ 2007 08 29, 18:33)
O sioj foto irgi nera jokios uzuovejos nei tamburiuko, neisples, nesudauzys vejas tu duru kada kai atidarinesit?

blink.gif Nu dar negirdėjau, kad vėjas kam nors duris išplėšęs būtų, dabar gi nemažai kas tokias dedasi. g.gif Tada reiktų bijoti ir dėl terasinių durų-ten stiklo dar daugiau, bent jau pas mus. ax.gif
Aš kol kas labai patenkinta, kad darėm stiklines, nes labai nemažai šviesos duoda. thumbup.gif Tambūras numatytas, bet dar nežinom kokias duris iš jo į namą darysim, gal t.p. panašias.
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2007 08 29, 18:35)
Dėti gali raštuotą stiklą.Pvz kaip mes.Tikrai nieko nesimato, tik siluetai.Pačiomis durimis esu patenkinta.
user posted image

Beje, durys iš Sabonio.Kai turėsiu laiko, viską surašysiu apie jas ir šitą firmą.Oi pašokinės dar man jie. fear.gif  gun_bandana.gif .


caca,
gal gali parasyti, koks cia klinkeris (spalva.plytos pavadinimas)
Aciu
Papildyta:
QUOTE(Caca* @ 2007 08 29, 18:35)
Dėti gali raštuotą stiklą.Pvz kaip mes.Tikrai nieko nesimato, tik siluetai.Pačiomis durimis esu patenkinta.
user posted image

Beje, durys iš Sabonio.Kai turėsiu laiko, viską surašysiu apie jas ir šitą firmą.Oi pašokinės dar man jie. fear.gif  gun_bandana.gif .


Caca,
gal gali parasyti, koks pas tave klinkeris (spalva/plytos pavadinimas ar gamintojas)
Aciu
Atsakyti
QUOTE(pavasariukas @ 2007 08 30, 10:20)
Caca,
gal gali parasyti, koks pas tave klinkeris (spalva/plytos pavadinimas ar gamintojas)
Aciu

Prašom, Jantar-melanž, yra ir Senukuose, o gamina lenkai- My Webpage, yra ir kainos. mirksiukas.gif
Atsakyti
kurios durys butu geresnes Totum ar Dorvilos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2007 08 30, 11:33)
Prašom, Jantar-melanž, yra ir Senukuose, o gamina lenkai- My Webpage, yra ir kainos.  mirksiukas.gif



kiek mokejote uz plyta ir kur pirkote?
Atsakyti
QUOTE(pavasariukas @ 2007 08 30, 20:09)
kiek mokejote uz plyta ir kur pirkote?

OT mes čia. blush2.gif
Pirkom ankstyvą pavasarį, prieš pabrangimą, tuomet mokėjom 1,66lt. už plytą.UAB *Piliakalnis*, čia Kaune.
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2007 08 30, 22:30)
OT mes čia. blush2.gif
Pirkom ankstyvą pavasarį, prieš pabrangimą, tuomet mokėjom 1,66lt. už plytą.UAB *Piliakalnis*, čia Kaune.



nu taip, kainos gerokai skiriasi, optimistinis variantas tokia plyta dabar nupirkti uz 2.10...
Atsakyti
QUOTE(pavasariukas @ 2007 08 31, 08:45)
nu taip, kainos gerokai skiriasi, optimistinis variantas tokia plyta dabar nupirkti uz 2.10...

unsure.gif Nu taip, kainos auga nežmoniškai.Bet kai pirkom savo plytas iš *piliakalnio*, senukuose jos kainavo po 1,90lt.,24ct. brangiau,taip kad nepraraskit vilties. 4u.gif
Atsakyti
labukas 4u.gif ziuriu visi deda sarva arba plastika... ar yra tokiu kurie dejos azuolines duris, labai noreciau suzinot kokie atsiliepimai ax.gif
Atsakyti
masajugi fainos durys rolleyes.gif bet mes, kad ir detume tokias, -tai tikrai dar ne metu begyje. man grazios durys labai daug reishkia name rolleyes.gif
fainai butu i kompanija, nes noriu graziu duru, bet pradziai desime eilines, nes yra kitu planu..

nezinau kokio medzio susidejo mano giminaiciai. storas medzio masyvo dvigubas duris, bet praejus 5 metams pasikraipe.. sunkiai uzsidaro. tai manau vistiek i kiema geriau jau tinkancias musu oro salygoms 4u.gif

Atsakyti