Įkraunama...
Įkraunama...

Lauko durys

QUOTE(masajugi @ 2007 08 22, 18:22)
Vi-zija, zadejei ideti duru ir langu nuotrauka. labai smalsu pasiziureti  blush2.gif

idesiu tai tikrai, tik reik nufotkint, sian nuvarem su santexniku, kol aiskinomes kur kas ir kaip bus, visai pamirsau kad fotika turiu , tik prie grizus namo prisiminiau kad nebuvo fotosesijos doh.gif
Atsakyti
Perskaičiau visą temelę ir nutariau: dėsim kuo paprasčiausias plastikines. Mūsų ir tėvai ir draugai turi, nė vienas nesiskundė. Ir patys esam į balkoną isidėję, tai šaltis eina per slenkstį (bet čia montuotojų klaida), o peršalt neperšalo.
gal kas galit patarti į kokią patikimą ir nebrangią plastikinių langų ir durų firmą Kaune? Mes prieš porą metų dėjomes Omnetus langus, tai pasibaisėjus aš montuotojų darbu. Atsiprašant "apšiko" man ir palanges ir namus su putom tom, o pro plyšius laukas matės. Vien žo kaka schmoll.gif
Atsakyti
sveikos. na as taip pat esu stadijoj langu ir duru(lauko) pasirinkimas. langus pasirinkau,turbut-hrono mahagoni spalva, duris kai pradejau ieskoti ziuriu kad kiek firmu tiek skirtingu tu mahagoni spalvos atspalviu g.gif kai pamaciau Asmodo duris tai galutinai susinervinau nes jie turi tik 4 spalvas su tipo isrevejimu(nu kur panasiausia i medi) o visos kitos spalvos atrodo nekaip,s... toks vaizdas kad skardines durys nudazytos ir tiek, o istikro atseit is medzio plokstes-kaina tai nemaza 3000lt
tai galutinai nusprendziau nesikankinsiu abi lauko fasado duris uzsisakysiu ten kur ir langus, ir spalva atitiks ir atrodys labiau medines, nei tos kurios atseit tikrai is medzio lotuliukas.gif
tos kurios jau turite plastiko duris ar daret stikla per visa duru plota ar kombinavot kaip kitaip.nenoreciau kad per duris is lauko matytusi mano batai vidui biggrin.gif nes veidrodis nera nepermatomas, vakare per ji visai neblogai matosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo palang-mamyte: 29 rugpjūčio 2007 - 16:23
QUOTE(palang-mamyte @ 2007 08 29, 17:21)
sveikos. na as taip pat esu stadijoj langu ir duru(lauko) pasirinkimas. langus pasirinkau,turbut-hrono mahagoni spalva, duris kai pradejau ieskoti ziuriu kad kiek firmu tiek skirtingu tu mahagoni spalvos atspalviu  g.gif  kai pamaciau Asmodo duris tai galutinai susinervinau nes jie turi tik 4 spalvas su tipo isrevejimu(nu kur panasiausia i medi) o visos kitos spalvos atrodo nekaip,s... toks vaizdas kad skardines durys nudazytos ir tiek, o istikro atseit is medzio plokstes-kaina tai nemaza 3000lt
tai galutinai nusprendziau nesikankinsiu abi lauko fasado duris uzsisakysiu ten kur ir langus, ir spalva atitiks ir atrodys labiau medines, nei tos kurios atseit tikrai is medzio  lotuliukas.gif
tos kurios jau turite plastiko duris ar daret stikla per visa duru plota ar kombinavot kaip kitaip.nenoreciau kad per duris is lauko matytusi mano batai vidui  biggrin.gif  nes veidrodis nera nepermatomas, vakare per ji visai neblogai matosi.

Dėti gali raštuotą stiklą.Pvz kaip mes.Tikrai nieko nesimato, tik siluetai.Pačiomis durimis esu patenkinta.
user posted image

Beje, durys iš Sabonio.Kai turėsiu laiko, viską surašysiu apie jas ir šitą firmą.Oi pašokinės dar man jie. fear.gif gun_bandana.gif .
Atsakyti
[quote=Caca*,2007 08 29, 07:35]Dėti gali raštuotą stiklą.Pvz kaip mes.Tikrai nieko nesimato, tik siluetai.Pačiomis durimis esu patenkinta.
[img]http://img255.imageshack.us/img255/4378/123075ku7.jpg[
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo masajugi: 29 rugpjūčio 2007 - 16:57
Caca, laai grazios durys, o ir su klinkeiruku super dera wub.gif

Mes nusprendeme fasadines duris detis sarvuotas, o kitas metalines, tik spalva reikes pasirinkti. Tik dabar dar tiklsiai neuzsakinejame nes dar nepamurytas namas, bet jau ishsirinkome, o paskui beliks tik numushti kaina ir uzsakyti wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Braske06: 29 rugpjūčio 2007 - 17:13
[quote=masajugi,2007 08 29, 07:52]
[quote=Caca*,2007 08 29, 07:35]Dėti gali raštuotą stiklą.Pvz kaip mes.Tikrai nieko nesimato, tik siluetai.Pačiomis durimis esu patenkinta.
[img]http://img255.imageshack.us/img255/4378/123075ku7.jpg[
[/quote]
sory sory
Papildyta:
QUOTE(masajugi @ 2007 08 29, 08:07)

labai atsiprasau, kazka ne taip paspaudziau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Braske06 @ 2007 08 29, 18:05)
Caca, laai grazios durys, o ir su klinkeiruku super dera  wub.gif

Mes nusprendeme fasadines duris detis sarvuotas, o kitas metalines, tik spalva reikes pasirinkti. Tik dabar dar tiklsiai neuzsakinejame nes dar nepamurytas namas, bet jau ishsirinkome, o paksui beliks tik numushti kaina ir uzsakyti wink.gif

ax.gif Ačiū ačiū.Man irgi gražu.Bet langai dar gražiau atrodo. ax.gif wub.gif
Laukiu MB, tai durimis pasiskųsiu, tiksliau meistrais.Duris įdėjo kreivai, prašėm stiklo paketo vienoje pusėje, o padarė kitoje, aišku, sutarties, patys kalti, kad žmoniškai nepatikrinome,blogai sureguliavo-teko kaimynui langistui taisyti, pritvirtino visą šitą gargarą tik 5 skardelėm ir belekur, neįdėjo besiplečiančios tarpinės, nors ir buvo sutarta, t.p. nemažai nubrozdinimų yra, baltas plastikas šviečiasi.Neleido parą durų darinėt po montavimo, tai MB nelabai ką blogo matė, bet kitą dieną aš, ragana, atvažiavau... doh.gif Susikaupsiu ir rytoj į kovą su Saboniu. box.gif Gerai, kad dar pinigų nė cento nemokėjom. mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Caca*,2007 08 29, 18:35]
Dėti gali raštuotą stiklą.Pvz kaip mes.Tikrai nieko nesimato, tik siluetai.Pačiomis durimis esu patenkinta.
nu tikrai gerai atrodo durys, o kaip su tuo rastuotu stiklu ar jo grubleta puse i lauko puse ar atsukta i vidu? man siule ta rasta apsukti kad grubleta puse butu vidui(kameros) vien tam kad patogu butu valyti. kazin ar aiskiai cia paaiskinau smile.gif
Atsakyti
[quote=palang-mamyte,2007 08 29, 18:22]
[quote=Caca*,2007 08 29, 18:35]
Dėti gali raštuotą stiklą.Pvz kaip mes.Tikrai nieko nesimato, tik siluetai.Pačiomis durimis esu patenkinta.
nu tikrai gerai atrodo durys, o kaip su tuo rastuotu stiklu ar jo grubleta puse i lauko puse ar atsukta i vidu? man siule ta rasta apsukti kad grubleta puse butu vidui(kameros) vien tam kad patogu butu valyti. kazin ar aiskiai cia paaiskinau smile.gif
[/quote]
taip, grublėta viduje, tai su valymu problemų nebus.
Tik va kaip su atėjusio svečio pamatymu. g.gif Teks per virtuvės langą veizėt arba kamerą įrengt. g.gif
Atsakyti
QUOTE(palang-mamyte @ 2007 08 29, 17:21)
nenoreciau kad per duris is lauko matytusi mano batai vidui  biggrin.gif 


Buna kad nuo apacios tos plastmases daugiau deda, pvz. viena-du sprindzius, tada ir batai nesimatys ir apacia ne taip tepsis 4u.gif Man ir saugiau atrodo, jei kada su koja duris palaikysi ar "pastabdysi".
As tai nezinau ka daryt su duru prilaikymu, pvz. vaikai kai paleis tas duris arba kada labai vejuota, kad jos nuo trinktelejimo nesuduztu. Buna tokie"laikikliai, kurie ramiai tas duris uzdaro, tikiuosi suprantat apie ka kalbu.
O sioj foto irgi nera jokios uzuovejos nei tamburiuko, neisples, nesudauzys vejas tu duru kada kai atidarinesit?
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2007 08 29, 17:35)
Dėti gali raštuotą stiklą.Pvz kaip mes.Tikrai nieko nesimato, tik siluetai.Pačiomis durimis esu patenkinta.
user posted image

Beje, durys iš Sabonio.Kai turėsiu laiko, viską surašysiu apie jas ir šitą firmą.Oi pašokinės dar man jie. fear.gif  gun_bandana.gif .

Gal galima sužinot koks bendras šitų durų+lango plotis?
Atsakyti