Įkraunama...
Įkraunama...

"Tele bim-bam" studija

Na, bet atsiprasau kainos tai kosmines!!!!! Ka jus norit ta sakykit, yra ne ka prastesniu mokykleliu nei si, o be to ir menesinis mokestis mazesnis! Gerai kala pinigelius is reklamos!!!!
Atsakyti
QUOTE(Zifke @ 2009 03 16, 23:03)
Na, bet atsiprasau kainos tai kosmines!!!!! Ka jus norit ta sakykit, yra ne ka prastesniu mokykleliu nei si, o be to ir menesinis mokestis mazesnis! Gerai kala pinigelius is reklamos!!!!


nu zinokit as pritariu, labai jau brangu... tipo lygis i bim bam leisti, uztat kainos kosmines doh.gif
Atsakyti
Tai vis dar lygis? Aš manau, kad jau senokai nebe. rolleyes.gif "Lygį" tempia iš ankstesnių laikų.

Lygis yra leisti vaiką į specializuotus teminius būrelius - mokyklėles, o ne į imitaciją, kai viskas krūvoje, o realiai nulis naudos.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 04 13, 15:28)
Tai vis dar lygis? Aš manau, kad jau senokai nebe. rolleyes.gif "Lygį" tempia iš ankstesnių laikų.

Lygis yra leisti vaiką į specializuotus teminius būrelius - mokyklėles, o ne į imitaciją, kai viskas krūvoje, o realiai nulis naudos.



ar tikrai vis dar lygis? ir aš manau,kad jau seniai nebe
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

o ar girdekot kanors apie planuojama atidaryti telebimbam privatu darzeli?
jei turit kokios info idomu butu smile.gif
Atsakyti
Apie telebimbam...cia bus mano nuomone ir tik mano, abai asmenine. bet pritariu toms, kurios rase, kad ten yra kose makalose...ir to, ir to ten yra: truputi padainuojam truputi papiesiam, truputi teatro, truputi muzikos, makalavimasis po tas mokyklos klases...Na ne, tikrai vardas daug daugiau veza nei pats mokykloles "vidus"...ir "dvasia"...Nera ten tos dvasios, kaip kazkas teisingai pasake "gerai uzsukta verslo masina"...
Manau, kad mes nebelankysim, nes ir vaikai kazkok nesiverzia...esam lanke tikrai nemazai muzikos pamoku, del to galime is pasirinkimo drasiai teigti, kad tai nera "kazkas tokio"...
Na, nebent, mamytes svajoja, kad ju vaikuti parodys per TV. As irgi visai noreciau, bet kai pamaciau kokio lygio ten murdymasis vyksta, tai nezinau ar tempsim...Man per sunku ir as griztu is ten nusikalus, susimakalavus, nei viena dainele galvoj neskamba...kose...visko daug po truputi...
Vienintele faina pamoka teatro.
viskas.
Atsakyti

o kur butu galima nueiti su 1.5m vaikuciu? vilniuje ir uz prieinama kaina?
aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
sestadieni eisime susipazinti su mokyklele bigsmile.gif tikiuosi patiks mano nenuoramom wub.gif
drauges mergyte lanko,tai sake labai patinka
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 03 29, 23:39)
sestadieni eisime susipazinti su mokyklele  bigsmile.gif tikiuosi patiks mano nenuoramom wub.gif
drauges mergyte lanko,tai sake labai patinka

Laukiam pasidalinant ispudziais mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(renite @ 2011 04 10, 17:06)
Laukiam pasidalinant ispudziais mirksiukas.gif  4u.gif

Siaip labai smagu vaikam smile.gif
maziukas tai nubrokavo,dar visgi gal permazas
o vyresnelis tai jau atsibodo,vis klausineja kada eisime biggrin.gif nes dabar vasaros atostogos biggrin.gif
labiausiai maniskiui tai patinka daile,galetu visada ten tupeti wub.gif
Atsakyti
Mes lankom kelis mėnesius, bet sutinku su nuomone, kad makalynių makalynė, dar tas pinigų surinkinėjimas taip ne subtiliai. Manau yra tikrai geresnių būrelių.
Atsakyti