Įkraunama...
Įkraunama...

"Tele bim-bam" studija

Ta prasme, kad apie kainas buvo rašyta anksčiau - prieš metus, pusmetį ir visų tų pasisakymų nebeliko schmoll.gif Keista, nes mano pasisakyme buvo kalbama ne vien apie kainas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerė @ 2007 12 07, 22:49)
Ta prasme, kad apie kainas buvo rašyta anksčiau - prieš metus, pusmetį ir visų tų pasisakymų nebeliko  schmoll.gif Keista, nes mano pasisakyme buvo kalbama ne vien apie kainas  g.gif







g.gif g.gif g.gif įdomu... ištrinti-teisę turi tik moderatoriai???
o kokiu pagrindu jie taip elgiasi? g.gif

ar gali pakartoti savo nuomonę? man tikrai įdomu? ar esi ten vedusi savo beibiuką?
Atsakyti
QUOTE(ilmantina @ 2007 12 08, 13:42)
g.gif  g.gif  g.gif  įdomu... ištrinti-teisę turi tik moderatoriai???
o kokiu pagrindu jie taip elgiasi? g.gif

ar gali pakartoti savo nuomonę?  man tikrai įdomu? ar esi ten vedusi savo beibiuką?


Nesu vedusi, nes fiziškai tai padaryti neįmanoma dirbant schmoll.gif Kad vesti reikia arba nedirbti, arba turėti tokį darbą, kai gali kada nori išeit, arba būt firmos savininku unsure.gif Jei man darbas baigiasi 17.00, tai 17.30 aš geriausiu atveju būnu prie darželio, o kur dar laikas nusigaut iki Naugarduko gatvės doh.gif O užsiėmimai prasideda 17.30 ir viskas, kito laiko nėra unsure.gif

Na, nieko tokio nerašiau - kainas, kada prasideda, kokie užsiėmimai, klausinėjau pas kitas mamytes, kaip sekasi... dar kažką, seniai tas buvo - ir žiūriu nei vieno pasisakymo nebeliko cool.gif
Atsakyti
Sveiki visi,

Mes tai lankėme šią studiją tik 4 mėnesius. Daugiau nervai neišlaikė schmoll.gif
Viskas, atseit daroma su šypsena, bet rezultatas - nulis. Dukrytė visko daug daugiau darželyje išmoksta. Nežinau, nesuprantu ir nepateisinu tokių nerealių pinigų ėmimo už šią mokyklėlę. Net koktu darosi, prisiminus. Mokytojai džiaugdavosi, kad vaikų ateidavo į užsiemimus mažiau, nes "tada ramiau būna..."
Dabar lankome būrelį kitoje vietoje, ir esame nerealiai patenkinti biggrin.gif
Visus atkalbinėjame nuo šios bimbanijos schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Šauni mama @ 2007 12 27, 12:42)
Sveiki visi,

Mes tai lankėme šią studiją tik 4 mėnesius. Daugiau nervai neišlaikė schmoll.gif
Viskas, atseit daroma su šypsena, bet rezultatas - nulis. Dukrytė visko daug daugiau darželyje išmoksta. Nežinau, nesuprantu ir nepateisinu tokių nerealių pinigų ėmimo už šią mokyklėlę. Net koktu darosi, prisiminus. Mokytojai džiaugdavosi, kad vaikų ateidavo į užsiemimus mažiau, nes "tada ramiau būna..." 
Dabar lankome būrelį kitoje vietoje, ir esame nerealiai patenkinti  biggrin.gif
Visus atkalbinėjame nuo šios bimbanijos  schmoll.gif


Ar tikrai visai nieko neišmoko per 4 mėn.? g.gif Mano nenuorama darželyj nelabai ką išmoksta, nes turbūt auklėtojos dėl grupės dydžio prie kiekvieno neprieina, neįstengia sudomint unsure.gif Todėl norėčiau kažkur leisti papildomai, kur sugebėtų sudominti ir mano nenuoramą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerė @ 2007 12 07, 20:49)
Ta prasme, kad apie kainas buvo rašyta anksčiau - prieš metus, pusmetį ir visų tų pasisakymų nebeliko  schmoll.gif Keista, nes mano pasisakyme buvo kalbama ne vien apie kainas  g.gif


Yra forumo ir šio skyrelio taisyklės - prašom pasiskaityti, kad žinotumėte, ką galima rašyti žinutėse, o ką tik AŽ mirksiukas.gif
Ir nebarkit moderatorių - jie atlieka savo darbą 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Kerė @ 2007 12 27, 20:29)
Ar tikrai visai nieko neišmoko per 4 mėn.?  g.gif Mano nenuorama darželyj nelabai ką išmoksta, nes turbūt auklėtojos dėl grupės dydžio prie kiekvieno neprieina, neįstengia sudomint  unsure.gif Todėl norėčiau kažkur leisti papildomai, kur sugebėtų sudominti ir mano nenuoramą  smile.gif

ir tai apie telebimbam...
Atsakyti
QUOTE(nmante @ 2008 01 05, 18:00)
ir tai apie telebimbam...


Čia ne apie telebimbam, o apie darželį smile.gif Apie Telebimbam klausiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Šauni mama @ 2007 12 27, 14:42)
Sveiki visi,

Mes tai lankėme šią studiją tik 4 mėnesius. Daugiau nervai neišlaikė schmoll.gif
Viskas, atseit daroma su šypsena, bet rezultatas - nulis. Dukrytė visko daug daugiau darželyje išmoksta. Nežinau, nesuprantu ir nepateisinu tokių nerealių pinigų ėmimo už šią mokyklėlę. Net koktu darosi, prisiminus. Mokytojai džiaugdavosi, kad vaikų ateidavo į užsiemimus mažiau, nes "tada ramiau būna..." 
Dabar lankome būrelį kitoje vietoje, ir esame nerealiai patenkinti  biggrin.gif
Visus atkalbinėjame nuo šios bimbanijos  schmoll.gif



prisidedu
Atsakyti
QUOTE(Šauni mama @ 2007 12 27, 12:42)
Mes tai lankėme šią studiją tik 4 mėnesius. Daugiau nervai neišlaikė schmoll.gif
Viskas, atseit daroma su šypsena, bet rezultatas - nulis.

g.gif Nors lankem laabai mazai, del ligu vis tekdavo daugiau laiko praleisti namie nei mokyklelej, bet man ir mano mergyte ten patiko. Aisku, yra pvz fizinio pamoka maziukams, kuri visiskai beverte. Vaikai per diena ir taip buna nusikale, tas fizinis jiems ne motais. Bet teatro pamokeles, dainavimo - grynu gryniausias geris. Aisku, piesimas mums buvo kazkoks nesusipratimas. Mes namie turim super gera aukle. Mums visi klijavimai, karpmai jau praeitas etapas, o ten 3-4 metu vaikams tai dieiama kaip kazkokia "naujove".
Cia gal ne mokyklele kalta. Kiekvienas zmogus skirtingai priima naujus kolektyvus. Gal jusu mergaites ir "bimbamo" biolaukai nesutapo.
As toje mokykleleje maciau viena minusa. Tai vaiku mamos! doh.gif Vat joms tai reiktu ne tai kad telebimbama, bet kokius psichologijos kursus praeiti, kad labiau sususipazinti su vaiku psichologija, elgesiu ir pacioms ismokti siek tiek daugiau i vaikus atsizvelgti. ax.gif

Nors is kitos puses sakiau ir sakysiu, nera profesionalesniu bureliu kaip Mokytoju namuose. Tik aisku, ten geriau leisti jau "paaugintus" vaikus, bent jau nuo 5m.
Atsakyti
Musu mazyle lanko paciu maziausiuju grupele ir jai laaabai patinka. Vaikai laaabai visi laukia teatro ir dainavimo pamokeliu, per daile aisq dirba daug ir tevai smile.gif bet ismokina net tokiu dalyku kur suauge nebande. Na tik su sportu sudetinga, nesutelkia ten vaiku, laksto ir duodasi jie mazieji, bet nieko si viena pamoka neatima is mazuju noro ten lankyti. O kad Neringa neveda pamoku tai nera beda ir be jos ten yra nuostabiu mokytoju.
Atsakyti
4u.gif
Visad maniau,kad si mokyklele viena populiariausiu,bet,kad labai jau mazai atsiliepimu sad.gif o taip noretusi daugiau suzinoti ax.gif ketinu savo suneli vesti nuo rudens.mums ji arti namu,o ir programa pasirode viena priimtiniausiu.manau,kad kaina tikrai nera kazkokia nenormali.Juk pamokeliu tikrai nemazai per savaite.ir nesuprantu nepasitenkinimo,kad ne Neringa tas pamokeles veda smile.gif na,kas gi ta Neringa?taip,ji viso sito reikalo ikureja,telebimbam veidas.bet negali vienas zmogus buti visu galu meistras. juk su vaikuciais dirba,mano nuomone,tikri savo srities zinovai.
apskritai,teko pastebeti(ne is temos postu,is gyvenimo smile.gif ),kad kaikurios mamytes is sios mokykleles tikisi vaika i tv"prastumti".tada gal ir svarbu Neringa ar dar kazkas..man asmeniskai svarbiausia muzikos ir teatro pamokos.daile ir siaip seimoje "nebrokyjama" smile.gif
tai tokie mano lukesciai smile.gifo kaip ten patiks vaikuciui ir ar jam bus idomu-pagyvensim-pamatysim.
Atsakyti