Įkraunama...
Įkraunama...

Visos mano parašytos žinutės

QUOTE(liebedich @ 2008 10 18, 18:26)
o as norejau paklausti ar imanoma panaikinti pavo profilyje funkcija "rasti visas vartotojo zinutes"? pas kai kuriuos narius nemaciau tokios funkcijos  g.gif

Neįmanoma panaikint. Nematot jūs pati tik senbuvių žinučių smile.gif Pririnksit daugiau žinučių ir jums rodys.
Atsakyti
Sveiki,
Noriu nusikopijuoti visas savo zinutes, nes daugiausia bendraamziuose snekam ir kazkada gautusi neblogas vaikucio dienorastukas. Taciau kai paspaudziu rast visas mano zinutes, jas randa, bet rodo ne visa zinutes teksta. Norint pamatyti pilna citata, reiketu ant kiekvienos zinutes nuorodos eiti, ja atidaryti ir kopijuot. Ar imanoma kazkaip padaryti kad iskart pilnai tas zinutes atidarytu.. priesingu atveju visu zinuciu atsidaryti ir susikopijuoti butu neimanoma, nes ju labai daug.. O tos zinutes apie vaikucio auginimas kazkada bus labai idomios...Be to juk kas kazkiek laiko visi sie plepesiai yra trinami...
Padekite lens.gif
Atsakyti
O gal kas žinote, kaip pažiūrėti kiek kas temoje parašė žinučių? Yra tokia funkcija, kartą netyčia kažką paspaudžiau tai išoko tokia lentelė, bet dabar negaliu rasti...
Atsakyti
QUOTE(Niurzgike @ 2008 11 03, 12:53)
O gal kas žinote, kaip pažiūrėti kiek kas temoje parašė žinučių? Yra tokia funkcija, kartą netyčia kažką paspaudžiau tai išoko tokia lentelė, bet dabar negaliu rasti...

Įėjus į skyrelį, kur išvardintos temos, yra sekanti grafa "Atsakymai", ten rodo skaičiukus, kiek žinučių toj temoj parašyta. Paspauskit ant skaičiuko ir parodys wink.gif

Laukine25, vienintelis būdas ir yra, kad eiti per savo žinutes ir kopijuot doh.gif
Atsakyti
Laukine25, vienintelis būdas ir yra, kad eiti per savo žinutes ir kopijuot doh.gif [/color]
[/quote]

Jus ka, ponai, fool.gif ?

nejau negalima nieko techniskai padaryti? Juk sitokia informacija kazkada bus labai vertinga... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laukine25: 04 lapkričio 2008 - 22:23
QUOTE(Laukine25 @ 2008 11 04, 22:22)
Jus ka, ponai, fool.gif ?

nejau negalima nieko techniskai padaryti? Juk sitokia informacija kazkada bus labai vertinga... verysad.gif

Kažin ar plepalai apie orą, maistą ir pan turi išliekamą vertę g.gif Todėl tokios ir trinamos po kelių dienų pabaigimo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2008 11 05, 16:44)
Kažin ar plepalai apie orą, maistą ir pan turi išliekamą vertę g.gif Todėl tokios ir trinamos po kelių dienų pabaigimo rolleyes.gif


Tie plepalai apie 'ora' tures labai didele verte, kai auginsiu sekanti mazyli ir galesiu perskaityti visas aptartas dabar dideles ir mazas problemas bei rupimus klausimus.

Gaila, kad to padaryti neimanoma lengviau..
Atsakyti
QUOTE(Laukine25 @ 2008 11 05, 22:18)
Tie plepalai apie 'ora' tures labai didele verte, kai auginsiu sekanti mazyli ir galesiu perskaityti visas aptartas dabar dideles ir mazas problemas bei rupimus klausimus.

Gaila, kad to padaryti neimanoma lengviau..

Tam skirta skyrelis Motinystė ir tėvystė.

O kur siūlot saugot n šimtais temų iš bendraamžių? doh.gif Jos nemažai užima vietos, jau ir taip striginėja forumas per didelio užkrovimo...
Atsakyti
man shiandien staiga uzhstrigo zinuciu didejimas... ir visai nerasiau tose temuose, kur jos ir shiaip nebedideja... kas nutiko?
Atsakyti
QUOTE(Gubernija @ 2008 11 25, 21:50)
man shiandien staiga uzhstrigo zinuciu didejimas... ir visai nerasiau tose temuose, kur jos ir shiaip nebedideja... kas nutiko?

Jūsų žinutės pagrinde parašytos Paplepėjimuose ir Bendraminčiuose, kur žinučių sk neskaičiuojamas rolleyes.gif

Atsakyti
laba diena smile.gif
nerandu temos del zinuciu skaiciaus nedidejimo, tai rasau cia smile.gif
Tikiuosi atsakysit.
Kodel uzstrigo zinuciu skaicius ties 61 ir ju nedaugeja. Bendrauju pagrinde forume - Nesciuju pasnekesiai. Zinuciu skaicius siame forume turetu kisti.
Ka man daryti?
Aciu!
Atsakyti
QUOTE(mama_Carina @ 2009 08 09, 13:09)
laba diena smile.gif
nerandu temos del zinuciu skaiciaus nedidejimo, tai rasau cia smile.gif
Tikiuosi atsakysit.
Kodel uzstrigo zinuciu skaicius ties 61 ir ju nedaugeja. Bendrauju pagrinde forume - Nesciuju pasnekesiai. Zinuciu skaicius siame forume turetu kisti.
Ka man daryti?
Aciu!

Nesiskaičiuoja ten. http://www.supermama...howtopic=287557
Atsakyti