Įkraunama...
Įkraunama...

Naminis katinas ir blusos

QUOTE(dillia @ 2008 11 04, 08:41)
kazkokias ampules kikoje pirkau... pavadinimo net nemaciau... kazkoks kosmaras... net dvi sulasinau... bet vistiek jos gyvos..


Reikėjo geriau vet vaistinėje pirkti. Ar skaitėte tų lašų anotaciją?
Aš lašinau Frontline combo, tai už valandos jau visos išdusę buvo.

Šitą naudojote:
http://www.kika.lt/i...p;itemId=899461
Ten parašyta žūsta po 3-5 dienų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fenddi: 04 lapkričio 2008 - 08:48
QUOTE(fenddi @ 2008 11 04, 09:45)
Reikėjo geriau vet vaistinėje pirkti. Ar skaitėte tų lašų anotaciją?
Aš lašinau Frontline combo, tai už valandos jau visos išdusę buvo.

Šitą naudojote:
http://www.kika.lt/i...p;itemId=899461
Ten parašyta žūsta po 3-5 dienų

reikes snd nupirkti ir vel uzlasinti... kazkoks kosmaras... bet tai mano supratimu blusos ar isgyvena kambario aplinkoje? ar tas vaistas ir is aplinkos isnaikina?
Papildyta:
QUOTE(dillia @ 2008 11 04, 09:49)
reikes snd nupirkti ir vel uzlasinti... kazkoks kosmaras... bet tai mano supratimu blusos ar isgyvena kambario aplinkoje? ar tas vaistas ir is aplinkos isnaikina?

joa sita... sh... paskutinis... jau savaite praejo ir vistiek kasosi...ir niekas nedingo...
Atsakyti
QUOTE(dillia @ 2008 11 04, 08:51)
reikes snd nupirkti ir vel uzlasinti... kazkoks kosmaras... bet tai mano supratimu blusos ar isgyvena kambario aplinkoje? ar tas vaistas ir is aplinkos isnaikina?
Papildyta:

joa sita... sh... paskutinis... jau savaite praejo ir vistiek kasosi...ir niekas nedingo...


Pasiklauskite vet vaistinėje ar galima pakartotinai lašinti. Gali būti per daug.
Nemanau, kad blusos išgyvens kambario aplinkoje, jos gi minta krauju.
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2008 11 04, 09:53)
Pasiklauskite vet vaistinėje ar galima pakartotinai lašinti. Gali būti per daug.
Nemanau, kad blusos išgyvens kambario aplinkoje, jos gi minta krauju.

Na tikiuosi kad galima... pas mane katinukas tai ilgo plauko..gal todel taip sunkiai issinaikina... gal tie vaistai per silpni buvo... nzn... bet namai tu parazitu pilni...
Atsakyti
QUOTE(dillia @ 2008 11 04, 08:55)
Na tikiuosi kad galima... pas mane katinukas tai ilgo plauko..gal todel taip sunkiai issinaikina... gal tie vaistai per silpni buvo... nzn... bet namai tu parazitu pilni...


Tikrai neturi reikšmės plaukas.Netinkami vaistai Kikoje.
O ar tikrai jų vis dar turi? Vaistai galėjo ir sualergizuoti, už tai ir kasosi.
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2008 11 04, 09:59)
Tikrai neturi reikšmės plaukas.Netinkami vaistai Kikoje.
O ar tikrai jų vis dar turi? Vaistai galėjo ir sualergizuoti, už tai ir kasosi.

Taip, turi. Snd ryte mano katinukas pasisase ant patalu,tai klodama lova ir radau ju... gyvu!
Atsakyti
QUOTE(dillia @ 2008 11 04, 08:51)
bet tai mano supratimu blusos ar isgyvena kambario aplinkoje? ar tas vaistas ir is aplinkos isnaikina?


Reikia žinoti blusų vystymosi ciklą: blusa-kiaušinėlis-lėliukė. Suaugusi blusa gyvena kailyje, dvi kitos stadijos - ne ant gyvūno, o aplinkoje - kilimuose, grindų plyšiuose, smėlyje ir t.t. Dėl to blusomis užsikrėsti labai lengva. Jei skaičiais, tai 5% blusų gyvena gyvūnų kailyje, 95% - aplinkoje. Blusų lėliukės aplinkoje gali išlaukti 4–12 mėnesių, kol atsiras akstinas išsiristi.

Todėl gyvūną nuo blusų tinkamais vaistais gydyti reikia pastoviai. Papildomai galima apdirbit ir aplinką - yra purškalų, parduodamų vet. vaistinėse, arba galima katinui pirkti kad ir Frontline Combo lašiukus - šitie, skirtingai nuo paprasto Frontline, veikia ir aplinkoje esančias blusų stadijas.

Atsakyti
QUOTE(kykute @ 2008 11 04, 10:09)
Reikia žinoti blusų vystymosi ciklą: blusa-kiaušinėlis-lėliukė. Suaugusi blusa gyvena kailyje, dvi kitos stadijos - ne ant gyvūno, o aplinkoje - kilimuose, grindų plyšiuose, smėlyje ir t.t. Dėl to blusomis užsikrėsti labai lengva. Jei skaičiais, tai 5% blusų gyvena gyvūnų kailyje, 95% - aplinkoje. Blusų lėliukės aplinkoje gali išlaukti 4–12 mėnesių, kol atsiras akstinas išsiristi.

Todėl gyvūną nuo blusų tinkamais vaistais gydyti reikia pastoviai. Papildomai galima apdirbit ir aplinką - yra purškalų, parduodamų vet. vaistinėse, arba galima katinui pirkti kad ir Frontline Combo lašiukus - šitie, skirtingai nuo paprasto Frontline, veikia ir aplinkoje esančias blusų stadijas.

Apie purskalus tai pirma karta girdziu. Reikes snd nupirkti. ir bandyti daryti tvarka namuose cool.gif nes jau nebegaliu...
Atsakyti
QUOTE(kykute @ 2008 11 04, 09:09)
Todėl gyvūną nuo blusų tinkamais vaistais gydyti reikia pastoviai. Papildomai galima apdirbit ir aplinką - yra purškalų, parduodamų vet. vaistinėse, arba galima katinui pirkti kad ir Frontline Combo lašiukus - šitie, skirtingai nuo paprasto Frontline, veikia ir aplinkoje esančias blusų stadijas.


Ir man dabar iškilo klausimas smile.gif Buvau parsinešusi blusuotą kačiuką. Ir katei ir jam sulašinau Frontline Combo. Tai taip išeina, kad po poros mėnesių vėl savo katei turėsiu lašinti nuo blusų g.gif
Atsakyti
yra purškalų aplinkai, vet. vaistinėje klauskite, višrš 20 Lt mokėjom gerokai, 50 kv. m. apdoroja.
Atsakyti
QUOTE(Filia @ 2008 11 04, 10:25)
yra purškalų aplinkai, vet. vaistinėje klauskite, višrš 20 Lt mokėjom gerokai, 50 kv. m. apdoroja.

na ir kaip ? veiksmingi buvo?
Atsakyti
QUOTE(dillia @ 2008 11 04, 10:31)
na ir kaip ? veiksmingi buvo?


mums jų neprireikė, taip ir stovi nepradėtas flakonas, bet vaistinėje sakė, kad šitie iš efektyviausių, vaistininkės reikėtų teirautis.
Atsakyti