Įkraunama...
Įkraunama...

Naminis katinas ir blusos

QUOTE(Filia @ 2008 10 21, 08:04)
Matot, manau, kad blusose problema. Nes mūsų rūsyje jų pasirodo atsirado, gali būti, kad parnešėm netyčia iš rūsio, ir jos pas jį apsigyveno verysad.gif Vakar nupirkau lašinamus ant sprando už 19 Lt, matyt Frontline, nes Fron pradžia pavadinimo. Sulašinau. kaip jis vargšas kasėsi, kaip niekada, puse nakties davėsi verysad.gif  doh.gif Ryte sakyčiau nurimęs kasytis buvo. Gal galit kas pakomentuoti, kaip būna, kai tų vaistų ant keteros užpili? Nes jokio informacinio lapelio nedavė.


Gal jūsų katinui sualergizavo arba tikrai visai ne blusose problema. Aš irgi lašinau frontline kačiukui, kuris turėjo labai daug blusų. Tai labai greit jos visos išduso ir visai nebesikasė.
Atsakyti
QUOTE(Filia @ 2008 10 21, 08:04)
Gal galit kas pakomentuoti, kaip būna, kai tų vaistų ant keteros užpili? Nes jokio informacinio lapelio nedavė.


Būna, kad vaistai sudirgina odą. Jei ryte jau nurimęs - tada gerai. Visų registruotų veterinarinių vaistų instrukcijas galima rasti Internete, štai ir Frontline katėms
Atsakyti
QUOTE(kykute @ 2008 10 21, 09:27)
Būna, kad vaistai sudirgina odą. Jei ryte jau nurimęs - tada gerai. Visų registruotų veterinarinių vaistų instrukcijas galima rasti Internete, štai ir Frontline katėms



Ačiū. Atrodė nurimęs, gal vaistai kai veikė, tai blusos lakstė ir jį labai erzino? Šiaip blusų vizualiai nemačiau, nes jo kailis tankus, bet taip jau sutapo, kad kai kaimynai pasakė apie blusas rūsyje, po kokios dienos jis po truputį kasytis pradėjo. Ir vis intensyviau. O šiaip nieko jam nekeitėm, nei maisto, nei guolio, nieko. Žiūrėjau tas žaizdeles nusikasytas, tikrai į grybelį nepanašu, plaukai nekrinta, nešerpetoja. Tiesiog nusidraskyta.
Atsakyti
Vakar mano katinas buvo ramus, retsykiais pasikasydavo, prausėsi, bet tikrai ne pamišusiai ir baisiai. Miegojo visą naktį, ryte irgi ramus. Matyt padvėsė blusos.
O dabar sakykit, dar dirželį pirkom už 20 lt nuo blusų, tai jį dabar dėti ar vėliau, po kelių mėnesių. Bijau, kad vėl tos šlykštynės neužpultų.
Atsakyti
QUOTE(Filia @ 2008 10 22, 08:21)
Vakar mano katinas buvo ramus, retsykiais pasikasydavo, prausėsi, bet tikrai ne pamišusiai ir baisiai. Miegojo visą naktį, ryte irgi ramus. Matyt padvėsė blusos.
O dabar sakykit, dar dirželį pirkom už 20 lt nuo blusų, tai jį dabar dėti ar vėliau, po kelių mėnesių. Bijau, kad vėl tos šlykštynės neužpultų.


Jeigu neina į lauką, tai kam tą dirželį dėti? Ir ar tikrai ten pas jus tos blusos buvo.
Vaistai veikia apie porą mėn.
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2008 10 22, 08:27)
Jeigu neina į lauką, tai kam tą dirželį dėti? Ir ar tikrai ten pas jus tos blusos buvo.
Vaistai veikia apie porą mėn.


Juk jisai visada naminis buvo, o blusų atsirado namo rūsyje, kuriame mūsų sandėliukas, ir matyt ant kojų jam parnešėm. Taigi ir bijau, kad vėl nepasikartotų istorija. Bet bijau perdozuoti vaistų, todėl ir klausiau, ar dirželį galima dėti po frontline ar ne.
Jeigu po Frontline katinas nustojo kasytis, jokių kitų požymių ligai nėra, tai kas daugiau, jeigu ne blusos?
Beja, vet. vaistinėje sakė, kad rudenį blusos ypač suaktyvėja ir dabar labai paklausios prekės nuo blusų. Vien prie manęs 3 žmonės buvom ir pirkom nuo blusų 2 katėm ir 1 šuniui. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Filia @ 2008 10 22, 10:01)
Juk jisai visada naminis buvo, o blusų atsirado namo rūsyje, kuriame mūsų sandėliukas, ir matyt ant kojų jam parnešėm. Taigi ir bijau, kad vėl nepasikartotų istorija. Bet bijau perdozuoti vaistų, todėl ir klausiau, ar dirželį galima dėti po frontline ar ne.
Jeigu po Frontline katinas nustojo kasytis, jokių kitų požymių ligai nėra, tai kas daugiau, jeigu ne blusos?


Man atrodo, kad antkaklis labai nepatogu bus katinui. Beto gali jį alergizuoti ir man atrodo kvapą skleidžia. Atsiras, tai vėl lašiukų užlašinsite. Daug efektyviau lašiukai.
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2008 10 22, 10:06)
Man atrodo, kad antkaklis labai nepatogu bus katinui. Beto gali jį alergizuoti ir man atrodo kvapą skleidžia. Atsiras, tai vėl lašiukų užlašinsite. Daug efektyviau lašiukai.


Mūsiškiui 2 kartus buvau uždėjusi, kai praeitais metais kaime atostogavom, tai jis tam visai neprieštaravo, net nereagavo į jį. Tačiau aš dėl vaiko bijau, nes skaičiau, kad nečiupinėti ir pan. to antkaklio, o kaip gi nečiupinėti, kai katinas dėmėsio reikalauja??? lotuliukas.gif
Atsakyti

QUOTE(J_Vaida @ 2008 10 30, 11:49)
Na visu pirma atsiprasau, jei jau tokia tema buvo ir uzvedziau nauja.  4u.gif  tai va... vasaros pabaigoje isigijau katyte. Ji labai tvarkinga. Bet turime beda. Kai ja parsiveziau, pamaciau kad turi blusyciu. Maudau ja daznokai. Ji kambarine, i lauka neiseina. Bet laaabai gaila ziuret kaip ji kankinasi del tu blusyciu. Maudymas nepadeda, antkaklis taip pat, ampoles pirkt dar negaliu, nes vaistineje sake tik nuo puses metu, o jai keturi su puse men. gal kas galite patarti kaip jai padeti? O kas svarbiausia, kai maudau stengiuosi daug galvytes neslapint, o tada tos parazitkos visos subega i galvyte.



QUOTE(gravel @ 2008 10 30, 12:01)
Nuo blusų tikrai jau galite naudoti Frontline:
http://www_vetmed_lt...prasymas-10.php

Jis skirtas nuo 2 mėnesių kačiukams.
Prieš tai kačiuką reiktų pasverti ir naudoti rekomenduojamą normą. Tai turėtų padaryti veterinaras.


Jeigu sveria virs 1 kg jau galima lašinti.Pirkau Frontline combo ir visą turinį užlašinau apie 2 mėn kačiukui.
Atsakyti
Sveikos mergaites. Turiu labai didele beda! net labai didele! gal jus patarti galit... verysad.gif zodziu taip, nupirkau katinukui ir sulasinau vaistuju i kaili nuo parazitu, bet jos visos issokinejo ant kilimo ant patalu, nu zodziu visur. Kaip jas is namu isnaikinti? nes jos jau ir mus kandzioja....
Atsakyti
QUOTE(dillia @ 2008 11 04, 08:35)
Sveikos mergaites. Turiu labai didele beda! net labai didele! gal jus patarti galit... verysad.gif  zodziu taip, nupirkau katinukui ir sulasinau vaistuju i kaili nuo parazitu, bet jos visos issokinejo ant kilimo ant patalu, nu zodziu visur. Kaip jas is namu isnaikinti? nes jos jau ir mus kandzioja....


Tai, kad jos visos turėtų būti negyvos.
Ką lašinote?
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2008 11 04, 09:39)
Tai, kad jos visos turėtų būti negyvos.
Ką lašinote?

kazkokias ampules kikoje pirkau... pavadinimo net nemaciau... kazkoks kosmaras... net dvi sulasinau... bet vistiek jos gyvos..
Atsakyti