Įkraunama...
Įkraunama...

Naminis katinas ir blusos

QUOTE(pliukšt @ 2008 08 22, 16:15)
Labas, išleidom katuką į lauką, nors ir su anktkaliuku, bet parsinešė blusų, tai vakar vaistinėj rekomendavo ampolę, kurią ant keteros reikia užpilt, tai taip ir padarėm. Gal buvo per stipri dozė ar kažkas, nes mažius pradėjo skystokai reikalą daryt  blink.gif  ar normalu? dar tik para praėjo, gal praeis  g.gif

biggrin.gif cia tai nieko. Man vaistineje pardave toki Ectifo nuo blusu biggrin.gif mano katinukui buvo vos 3 menesiai. Pasake, kad visa buteliuka sulasinciau (2ml) i ketera. Kita diena teko veterinara kviestis. Katinas jau paskutines isgyvendavo. Pasirodo, kad tas Ectifo yra skirtas sunims ir 20-ciai kilogramu svoriui biggrin.gif. Mano katinas maza, kad apsinuodijo nulaizes to sudo, tai dar ir nudegino visa spranda. Katina atgaivinom. bet i ta vaistine daugiau nei kojos. Nors ir katinas toks misrunas, bet vistiek draugas. O isivaizduokit jei buciau koki katina uz kokius kelis simtus euru pirkus ir per ziopluma uztaikyciau ant tokios "vaistininkes"..... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Shatura @ 2008 10 18, 00:16)
Nors ir katinas toks misrunas, bet vistiek draugas. O isivaizduokit jei buciau koki katina uz kokius kelis simtus euru pirkus ir per ziopluma uztaikyciau ant tokios "vaistininkes"..... doh.gif

Galit pykt, bet nesusilaikau. Jei sužalojot mišrūną, vadinasi, smulkmena, o jei būtų už kelis šimtus eurų - tai jau nuostolis cool.gif Trūksta žodžių, kokie žmonės gyvena tarp mūsų blink.gif
Nuoširdi užuojauta Jūsų katinui verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2008 10 18, 12:59)
Galit pykt, bet nesusilaikau. Jei sužalojot mišrūną, vadinasi, smulkmena, o jei būtų už kelis šimtus eurų - tai jau nuostolis cool.gif  Trūksta žodžių, kokie žmonės gyvena tarp mūsų blink.gif
Nuoširdi užuojauta Jūsų katinui verysad.gif

drinks_cheers.gif
Nesuprantu vieno, kodėl ŽMONĖS GALVOJA, KAD JEI AUGINA MIŠRŪNĄ, JAM NEREIKIA GEROS PRIEŽIŪROS IR T.T.???? blink.gif
aš irgi nesusilaikiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dženė: 18 spalio 2008 - 12:06
QUOTE(Dženė @ 2008 10 18, 13:06)
drinks_cheers.gif
Nesuprantu vieno, kodėl ŽMONĖS GALVOJA, KAD JEI AUGINA MIŠRŪNĄ, JAM NEREIKIA GEROS PRIEŽIŪROS IR T.T.????  blink.gif
aš irgi nesusilaikiau.

Gal todėl, kad vertę (ne tik gyvūno - apskritai) matuoja pinigais g.gif Vadinasi, vertinga tik tai, kas daug kainuoja verysad.gif
Atsakyti
blink.gif Ir jums ta istorija apie katinelio baigti kelia juoka?? Kuom skiriasi mišrūno ir veislinio katino mirtis ?
Atsakyti
Aš šoke - mano naminis, niekur iš namų neiškeliantis kojų katinas pradėjo kasytis. Na, neypatingai baisiai, bet iki kraujo nusidrąskė paausius, kakliuką. O jau prausias, net čepsi. Gal kokią blusą parnešėm ant batų? Šiandien pirkau vaistinėje vaistų nuo blusų, ant keteros lašinamų, sakė tik ant žaizdos neužlašinti. O ką su žaizdelėm daryti? Gal jas kaip dezinfekuoti? Kaip jam padėti? verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Filia: 20 spalio 2008 - 15:30
Filia manau keliaukit pas veta - gali kasytis visai ne dėl blusu.
Gali būt odos liga, alergija ar dar koks velnias..
Atsakyti
QUOTE(Filia @ 2008 10 20, 16:29)
Aš šoke - mano naminis, niekur iš namų neiškeliantis kojų katinas pradėjo kasytis.  Na, neypatingai baisiai, bet iki kraujo nusidrąskė paausius, kakliuką. O jau prausias, net čepsi. Gal kokią blusą parnešėm ant batų? Šiandien pirkau vaistinėje vaistų nuo blusų, ant keteros lašinamų, sakė tik ant žaizdos neužlašinti. O ką su žaizdelėm daryti? Gal jas kaip dezinfekuoti? Kaip jam padėti? verysad.gif

Gali taip būti ir nuo netinkamo sauso maisto,vitaminozės,inkstų nepakankamumo
Atsakyti
ka galit pasakyti apie kazkokias ampules kurias reikia atskiesti vandeniu, itrinti juo katuka ir palaikyti kazkiem minuciu tada ismaudyti. mum veterinarinei vaistinei patare nuo blusu bet kad kai pirkom suniu jis mum beveik nepadejo g.gif
Atsakyti
QUOTE(sinse:P @ 2008 10 20, 17:47)
ka galit pasakyti apie kazkokias ampules kurias reikia atskiesti vandeniu, itrinti juo katuka ir palaikyti kazkiem minuciu tada ismaudyti. mum veterinarinei vaistinei patare nuo blusu bet kad kai pirkom suniu jis mum beveik nepadejo g.gif

aš tokių nenaudoju smile.gif ar nepapraščiau nusipirkti kokio Frontline ir sulašinti ant sprando g.gif Paskui pamiršti pusmečiui mirksiukas.gif O ir rūpesčių kiek doh.gif ištrinti laikyti kad nesilaižytų,paskui išmaudyti doh.gif .O kur garantija kad gerai išsiplaus tie vaistai verysad.gif Aišku šitie vaistukai brangesni ,bet jie rimtesni ir netokie pavojingi.Tik reik sulašinti ten kur katinėlis nepasieks nusilaižyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sinse:P @ 2008 10 20, 17:47)
ka galit pasakyti apie kazkokias ampules kurias reikia atskiesti vandeniu,


Pigu, bet nepatogu - katė gali prisilaižyt ir apsinuodyt (nors rašoma, kad nelabai pavojingas). Lašinami ant sprando lašai gal ir brangesnis, bet geroookai efektyvesni, patogesni ir ilgiau veikia.
Atsakyti
Matot, manau, kad blusose problema. Nes mūsų rūsyje jų pasirodo atsirado, gali būti, kad parnešėm netyčia iš rūsio, ir jos pas jį apsigyveno verysad.gif Vakar nupirkau lašinamus ant sprando už 19 Lt, matyt Frontline, nes Fron pradžia pavadinimo. Sulašinau. kaip jis vargšas kasėsi, kaip niekada, puse nakties davėsi verysad.gif doh.gif Ryte sakyčiau nurimęs kasytis buvo. Gal galit kas pakomentuoti, kaip būna, kai tų vaistų ant keteros užpili? Nes jokio informacinio lapelio nedavė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Filia: 21 spalio 2008 - 07:06