Įkraunama...
Įkraunama...

Naminis katinas ir blusos

musu mazge irgi buvo pilna blusu, veterinarkej nupirkom ampole, sake, kad kazkokia ekologiska, bet jau smarve doh.gif ir po triju savaiciu vel blusos doh.gif , siandien uzdejau antkakli nuo tu bjaurybiu, tikiuosi isnyks
Atsakyti
QUOTE(jurg@ @ 2008 07 30, 20:49)
musu mazge irgi buvo pilna blusu, veterinarkej nupirkom ampole, sake, kad kazkokia ekologiska, bet jau smarve doh.gif ir po triju savaiciu vel blusos doh.gif , siandien uzdejau antkakli nuo tu bjaurybiu, tikiuosi isnyks


Antkaklis nenaikina blusu o tik apsaugo nuo ju. Pirma turite isnaikinti. Dar viena ampole sulasinkite. Nezinau ka jus ten lasinote, bet jos tikrai neturi kvapo.
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2008 07 30, 21:13)
Antkaklis nenaikina blusu o tik apsaugo nuo ju. Pirma turite isnaikinti. Dar viena ampole sulasinkite. Nezinau ka jus ten lasinote, bet  jos tikrai neturi kvapo.

nepamenu pavadinimo, buvo tokia laso formos, permatoma ampole ir smirdejo kokiom levandom, ar kazkuo panasiai
Atsakyti
jeigu antkaklis nenaikina blusu, tai kodel tos bjaurastys gala gavo, uzdejau sesta val. vakare, o dvylikta jos pradejo kristi negyvos?
Atsakyti
QUOTE(jurg@ @ 2008 07 31, 17:10)
jeigu antkaklis nenaikina blusu, tai kodel tos bjaurastys gala gavo, uzdejau sesta val. vakare, o dvylikta jos pradejo kristi negyvos?


Todel, kad lasai veikia menesi gal du. Jeigu daug blusu po menesio reikia kartoti.
O jus naudojote lasiukus lasinamus ant sprando, ar tiesiog maudete, pagare tirpala is ampuoles?
Matyt antkaklis padejo jas pribaigti, bet dar nereiskia, kad isnaikins visai.
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2008 07 31, 17:17)
Todel, kad lasai veikia menesi gal du. Jeigu daug blusu po menesio reikia kartoti.
O jus naudojote lasiukus lasinamus ant sprando, ar tiesiog maudete, pagare tirpala is ampuoles?
Matyt antkaklis padejo jas pribaigti, bet dar nereiskia, kad isnaikins visai.

aisku, naudojau lasiukus ant sprando, o kai uzdetas antkaklis ar galima lasinti, ar reikia ji nuimti
Atsakyti
QUOTE(jurg@ @ 2008 07 31, 17:20)
aisku, naudojau lasiukus ant sprando, o kai uzdetas antkaklis ar galima lasinti, ar reikia ji nuimti


Jeigu lasinsite lasiukus, tai antkaklio nebereikia.Man atrodo lasiukai veikia 2 menesius.Poto galetumete deti antkakli. Bet gal dabar nebelasinkite, palikite su antkakliu.Gal pakaks jo.
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2008 07 31, 17:23)
Jeigu lasinsite lasiukus, tai antkaklio nebereikia.Man atrodo lasiukai veikia 2 menesius.Poto galetumete deti antkakli. Bet gal dabar nebelasinkite, palikite su antkakliu.Gal pakaks jo.

labai aciu uz patarimus aciuks.gif
Atsakyti
SOS!!!

MAMOS, LABAI REIKIA PAGALBOS VIENAM KACIUKUI

http://www.supermama...;#entry18867347
Atsakyti
Labas, išleidom katuką į lauką, nors ir su anktkaliuku, bet parsinešė blusų, tai vakar vaistinėj rekomendavo ampolę, kurią ant keteros reikia užpilt, tai taip ir padarėm. Gal buvo per stipri dozė ar kažkas, nes mažius pradėjo skystokai reikalą daryt blink.gif ar normalu? dar tik para praėjo, gal praeis g.gif
Atsakyti
QUOTE(patricia @ 2008 07 09, 16:10)
perskaiciau viska apie blusas supermamoj, bet atsakymo i savo klausima neradau. tai va apturejau tokia laime, kad mane sukandziojo blusos. ikandimu daug, patine, su pulinga virsunele. gal zinote is savo patirties gera tepala-vaista? nusikasau baisiausiai, sugyja tik po dvieju savaiciu kazkur. kiekvienais metais taip kai nuvaziuoju i kaima man taip atsitinka nuo kaciu ir sunu.  verysad.gif  help.gif

Mane tai kiek kando katės blusos, tai niekad nieko ant odos tokio nelikdavo... Pas jus tikriausiai alergija blusoms, tai gal kokie vaistai nuo alergijos padėtų...
Atsakyti
Gal ir senai buvo klausta, bet nuo nezejimo po blusu ikandimu galyt pabandyt tepala "Fenistil". Jis yra naudojamas po uodu ir visokiu vabzdziu ikandimu, maniciau tiks ir po blusu.
Atsakyti