Įkraunama...
Įkraunama...

Naminis katinas ir blusos

Valeri, Butox sudėtyje yra organinių fosforo junginių (na, kaip senąjame Dichlofose), o visi Jūsų katinuko elgesio pažymiai rodo nemažą apsinuodijimą. Tkrai yra daug civilizuotesnių priemonių blusoms naikinti (o katės aplamai yra jautruolės tokiems dalykams), tokius vaistininkus, kurie siūlo panašius preparatus katėms šaudyti reikia – kiek kačių nugaišo po tokių gydymų... beje, kurioje vaistinėje dar galima įsigyti BUTOX? Jo jau seniai Lietuvoje neturėtų būti...
Duokite gerti katinukui daug vandens. Taip pat žiūrėkite jo būklę – jei ji negerėja, BŪTINAI suraskite dirbantį veterinarą, nes gali reikti lašinės. Būtina stiprinti organizmą ir širdies darbą. Parašykit, kaip sekėsi.
Atsakyti
Cheery, blusos visuomet yra juodos – tokia jų spalva. Tai ne chameleonai, jos prie gyvūno kailio spalvos nesitaiko.
Atsakyti
Na šią vasarą butoksą leido vettarnyba karvėms nuo gylių ir mašalų purkšti. O jei vetgydytojo nerandat poilsio dienom, tai patys po oda leiskit po 15-20 ml ringeri kas 2-3 val. Ir nesibaiminkit, kad guzas iššoks, tuoj išsivaikščios. tai lašelinių pakaitalas esant pavojui.
Atsakyti
Ne šią vasarą, praeitą. Šia vasarą mašalų problemos kaip ir nebuvo... Betgi tik karvėms, Prie ko čia katės. Vaistininkai turėtų jausti daugiau atsakomybės už parduodamus vaistus.
Atsakyti
QUOTE
Valeri, Butox sudėtyje yra organinių fosforo junginių (na, kaip senąjame Dichlofose), o visi Jūsų katinuko elgesio pažymiai rodo nemažą apsinuodijimą. Tkrai yra daug civilizuotesnių priemonių blusoms naikinti (o katės aplamai yra jautruolės tokiems dalykams), tokius vaistininkus, kurie siūlo panašius preparatus katėms šaudyti reikia – kiek kačių nugaišo po tokių gydymų... beje, kurioje vaistinėje dar galima įsigyti BUTOX? Jo jau seniai Lietuvoje neturėtų būti...
Duokite gerti katinukui daug vandens. Taip pat žiūrėkite jo būklę – jei ji negerėja, BŪTINAI suraskite dirbantį veterinarą, nes gali reikti lašinės. Būtina stiprinti organizmą ir širdies darbą. Parašykit, kaip sekėsi.


Niu, kačiukas, dėkui Dievui, pasveiko biggrin.gif Pirmadienį kaip išprotėjusi laksčiau po veterinarines, išdėsčiau problemą, nupirkau vaistukų. Pasirodo, ne vienas vet. gydytojas teigė, kad tas Butox'as tinka net ir katėms, o aš jau buvau beužsipuolanti tą veterinarą, kuris man ir pasiūlė būtent šio preparato. Internete taip pat pasiskaitinėjau, kad jau daugiau kaip metai šis koncentratas sėkmingai naudojamas tiek kačių, tiek šunų blusų naikinimui ir yra ne mažiau civilizuotas nei kiti cheminiai vaistai nuo blusų. Aišku, jį reikia skiesti dideliu santykiu su vandeniu, o aš į 2 l vandens įpyliau beveik pusę mažulyčio buteliuko. Veterinaras sakė, kad kačiukas tikriausiai jautrus kokiai nors sudėtinei skysčio medžiagai, todėl ir sunegalavo, o mano paruoštas tirpalas tokiu santykiu tikrai neturėjo sukelti panašių problemų schmoll.gif Galbūt prieš n... metų "Butox" ir buvo totalus nuodas, bet šiandien, ne vieno veterinarijos gydytojo ir šiaip draugų bei pažįstamų, auginančių kates, teigimu, šis vaistas nuo blusų nepavojingas, žinoma, jei tik naudojamas pagal instrukciją ir paskirtį mirksiukas.gif ir, jei gyvūnėlis nealergiškas kuriai nors tirpalo sudėtinei daliai.
Atsakyti
QUOTE(Valeri @ 2006 11 22, 20:29)
... šis vaistas nuo blusų nepavojingas, žinoma, jei tik naudojamas pagal instrukciją ir paskirtį mirksiukas.gif ir, jei gyvūnėlis nealergiškas kuriai nors tirpalo sudėtinei daliai.


Smagu, kad pasveikot 4u.gif Sutinku, kad vaistas gal ir nieko, bet jam jautrios yra nemažai kačių – kam rizikuoti, kai tikrai yra pakankamai naujesnių, patogesnių ir mažiau pavojingų lašiukų?
Atsakyti
Pas namini katina atsirado blusu. Manau parnese vaikai, istisai po pievas laksto. Kazin, gal kas zinot ar tas tepalas, toks mazytem tiubelem parduodamas, kuri siulio zooparduotuvese, geras, ar geriau kokiom kitom priemonem naikinti. O paskui patepus, ar reikia kaip nors kailiuka plauti, nes man atrodo, kad labai jau sulipins.
Atsakyti
Apie kokį tepalą šnekate? Galiu įsivaizduoti, kad tai lašai nuo blusų (tūbelėje). Jei taip, tuomet veikimas priklauso nuo pavadinimo (geriau tokių lašų ieškoti veterinarijos vaistinėje, ne zooprekių parduotuvėje, nes lašai yra vaistai ir zooparduotuvės jais prekiauti negali). Lašiukai kailį sulipina tik kol skystis išdžiūsta, po to maudyti nereikia (48 val. netgi negalima), kad nenuplautumėt vaistų.
Atsakyti
QUOTE(jurgija @ 2007 08 22, 11:54)
Ir dar, ka gali galetumete pasakyti apie antkaklius nuo blusu kaciukams, ar jie veiksmingi


Antkakliai irgi būna dvejopi: repelentai (atbaidantys) ir naikinantys blusas. Antrieji irgi yra vaistai ir turėtų būti parduoduodami tik veterinarijos vaistinėse. Bet antkaklių veikimas silpnesnis nei lašų, plius jie smirda, plius katės aplamai jautrios cheminėms medžiagoms ir antkaklis ilgai būdamas ant kaklo gali sukelti odos sudirgimus, plius man asmeniškai katė su antkakliu yra negražu (tai kažkaip žemina katės padėtį) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kykute @ 2007 08 22, 13:27)
Antkakliai irgi būna dvejopi: repelentai (atbaidantys) ir naikinantys blusas. Antrieji irgi yra vaistai ir turėtų būti parduoduodami tik veterinarijos vaistinėse. Bet antkaklių veikimas silpnesnis nei lašų, plius jie smirda, plius katės aplamai jautrios cheminėms medžiagoms ir antkaklis ilgai būdamas ant kaklo gali sukelti odos sudirgimus, plius man asmeniškai katė su antkakliu yra negražu (tai kažkaip žemina katės padėtį)  4u.gif

Tai va, ir man kazkaip nelabai norisi katei antkakali deti, bet jei su tom blusom taip bus, tai nezinau, ka cia reiks daryti... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgija @ 2007 08 22, 14:02)
Tai va, ir man kazkaip nelabai norisi katei antkakali deti, bet jei su tom blusom taip bus, tai nezinau, ka cia reiks daryti... unsure.gif


Nu ir kaip bus? Užsilašinat lašus ant kupros ir keliems mėnesiams ramu. Kokios problemos?
Atsakyti
Pas savo katinuką irgi pastebėjau blusų, gydysimės dabar, bet paklausti norėjau truputį ne apie tai blush2.gif O įmanoma nuo gyvūno užsikrėsti žmogui? blink.gif Nes pagalvojau jei po katino kailį taip bėgioja, tai gal gali ir žmogaus plaukuose gyvent... blush2.gif
Atsakyti