Įkraunama...
Įkraunama...

Naminis katinas ir blusos

QUOTE(Fonda @ 2006 09 16, 21:31)
Todėl manau, kad nuo front line katės įgauna kažkokį blusoms nepriimtiną kraujo skonį?


Fonda, jums paprasčiausiai pasiseka... Frontline, kaip ir kiti lašai nuo blusų veikia max tris mėnesius. Veiklioji vaisto medžiaga iš kraujo pasišalina ir tikrai negali veikti septynis metus...
Kadangi katėms lašų nuo blusų pasirinkimas ne toks didelis, kaip šunims, aš savo katei ir perku Frontline. Tačiau paskutiniu metu kažkaip veikimas netenkina: labai greitai vėl naujų blusų prieina, tai mąstau pereiti ant kitų lašų, tik nenusprendžiu ant kokių.
Atsakyti
gal teko neseniai pirkti front line, kokia jo kaina?
Įdomiausia tai, kad dabar ant kailio aš jų nematau, bet vis randu kur nors pridususias po vieną kitą sad.gif
Tik viena iš to į gera išėjo, kad katinas dažniau ateina prie rankų, nes nori būti kasomas, o šiaip jis individualistas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinuko @ 2006 09 16, 23:42)
gal teko neseniai pirkti front line, kokia jo kaina?


Katei kažkur apie 15 Lt.


QUOTE
Tik viena iš to į gera išėjo, kad katinas dažniau ateina prie rankų, nes nori būti kasomas, o šiaip jis individualistas smile.gif


Geriau tai turbūt tik jums. O katinui niežti – įsivaizduokite, kaip jam nemalonu... Ir šiaip katinai yra individualistai – jei norite padlaižūno, pastoviai jums į akis stebeilijančio padaro, kuris pagatavas padaryti viską, kad tik jums įtikti ir atlekiančio vos tik jums pašaukus – įsigykite šunį tongue.gif O kačių karališką individualumą reikia gerbti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kykute: 17 rugsėjo 2006 - 09:19
QUOTE(kykute @ 2006 09 17, 09:18)
Katei kažkur apie 15 Lt.
Geriau tai turbūt tik jums. O katinui niežti – įsivaizduokite, kaip jam nemalonu... Ir šiaip katinai yra individualistai – jei norite padlaižūno, pastoviai jums į akis stebeilijančio padaro, kuris pagatavas padaryti viską, kad tik jums įtikti ir atlekiančio vos tik jums pašaukus – įsigykite šunį  tongue.gif O kačių karališką individualumą reikia gerbti.

\nu tai man ir gaila jo vargsiuko, kad jis kasosi sad.gif
o kai pasiklausau kaip kitų katinai ateina į lovą miegoti po kaldromis ir pan. tai man net keista, nes manasis tai nei iš tolo smile.gif
Atsakyti
Lašiukus nuo blusų pirkau už 14,-Lt. Juos reikia sulašinti ant sprando. Vet. gydytojas sakė, kad taip ir palikti,neliesti kol susigers (kelias dienas),o jūs rašot kad reikia įtrinti. g.gif Na blusos tai tikrai greitai pradingo.
Atsakyti
O jums neatrodo, kad reiktų ir kambarius išvalyti, išpurkšti nuo blusų? Gal dėl to ir nepakanka vien gyvūnėlio gydymo, gal reiktų viską nuodugniai pereiti wink.gif
Sėkmės gydantis.
Atsakyti
QUOTE(gravel @ 2006 09 20, 15:52)
O jums neatrodo, kad reiktų ir kambarius išvalyti, išpurkšti nuo blusų? Gal dėl to ir nepakanka vien gyvūnėlio gydymo, gal reiktų viską nuodugniai pereiti wink.gif
Sėkmės gydantis.

Nupirkau kažkokio naujo Fronlaino, už 17 Lt, kuris ne tik blusas, bet ir kiaušinėlius kailyje ir aplinkoje naikina. Žiūrėsim.
Šiaip ir prieš lašindama ant kailio nemačiau, kad lakstytų, bet jis nuolat kasydavosi, nors ir dabar kasosi sad.gif
Atsakyti
Aš prieš savaitę maždaug sulašinau tą ampulytę nuo blusų, bet vakar vėl radau 3 verysad.gif doh.gif Tai man dar vieną nusipirkt, ar čia taip ir turi būt? Gal tos bjaurybės po truputį išdvesia? g.gif
Atsakyti
mano Kašakui tai per kelias dienas irgi pranyko.Buvau jau irgi sunerimus, nes vois rasdavau leisgyvių. Aš kaip sakiau, kad pirkau tą, kur ir kiaušinėlius naikina. Dabar jau nematau. Bet ir diržiuko nenuimu smile.gif
Atsakyti
Kraustausi iš proto, nes nežinau, kas nutiko mane katinukui. Jam apie pusę metų amžiaus, skiepytas, bet nekastruotas. Turime laukinį katiną, kuris kasdien grįžta į namus, tai nuo jo mažasis užsikrėtė blusomis. Veterinarijos vaistinėje įsigijau preparato "Butox 50" nuo parazitų. Vakar juo pagal instrukciją ištepiau savo katinėlį, vėliau išmaudžiau. Visą naktį jis kniaukė nesavu balsu, tarsi kūdikis, lipo užuolaidomis, atrodo labai įbaugintas, beveik neišlipa iš savo dėžutės su kraiku, mažai ėda ir nežaidžia, ką visai neseniai su malonumu darydavo. Bijau, kad nuo tų vaistų blusoms naikinti jis nebūtų apsinuodijęs, vis vien kažkiek laižė savo kailiuką, kai buvo išteptas. O gal toks sutapimas, kad morčius prasinėjo, nes lyg ir panašu g.gif ? Nebežinau, net ką galvoti schmoll.gif doh.gif Šiandien vežėm pas veterinarą, bet jau nebedirbo, tai teks laukti pirmadienio, jei nepraeis toks katinėlio elgesys doh.gif Jis purto galvytę ir ausytes, staiga pašoka lyg būtų smarkiai išgąsdintas, kai glostai, ir bėga pasislėpti. Gal galit ką patarti? Gal kas panašaus ir Jūsų katukui buvo nutikę? Labai prašau padėti verysad.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Valeri @ 2006 11 18, 18:30)
Kraustausi iš proto, nes nežinau, kas nutiko mane katinukui. Jam apie pusę metų amžiaus, skiepytas, bet nekastruotas. Turime laukinį katiną, kuris kasdien grįžta į namus, tai nuo jo mažasis užsikrėtė blusomis. Veterinarijos vaistinėje įsigijau preparato "Butox 50" nuo parazitų. Vakar juo pagal instrukciją ištepiau savo katinėlį, vėliau išmaudžiau. Visą naktį jis kniaukė nesavu balsu, tarsi kūdikis, lipo užuolaidomis, atrodo labai įbaugintas, beveik neišlipa iš savo dėžutės su kraiku, mažai ėda ir nežaidžia, ką visai neseniai su malonumu darydavo. Bijau, kad nuo tų vaistų blusoms naikinti jis nebūtų apsinuodijęs, vis vien kažkiek laižė savo kailiuką, kai buvo išteptas. O gal toks sutapimas, kad morčius prasinėjo, nes lyg ir panašu g.gif ? Nebežinau, net ką galvoti schmoll.gif  doh.gif Šiandien vežėm pas veterinarą, bet jau nebedirbo, tai teks laukti pirmadienio, jei nepraeis toks katinėlio elgesys doh.gif Jis purto galvytę ir ausytes, staiga pašoka lyg būtų smarkiai išgąsdintas, kai glostai, ir bėga pasislėpti. Gal galit ką patarti? Gal kas panašaus ir Jūsų katukui buvo nutikę? Labai prašau padėti verysad.gif  4u.gif

Sveika,
atrodo, kad tikrai kačiukas buvo labai išgasdintas tokia procedūra. Maudytis maži katinėliai nelinkę. Antra, jei laižėsi išteptą kailiuką, tai tokiam mažam tiek ir tereikėjo. Visgi insekticidas. Galbūt padauginot? Jei jau taip rėkė visą naktį - tik iš skausmo taip rėkia. Reikia į 1 litrą vandens pilti ne daugiau kaip 0,5 ml butokso. Bet vistiek tai nėra pats geriausias vaistas nuo blusų, nes po kurio laiko vėl blusų atsiras, nes neveikia jų kiaušinių. Geriau naudoti front line ar stronholda. Ir maudyti nereikia, kaip tokios drastiškos priemonės. Tiek čia daug ir nuosekliai aprašyta apie blusų civilizuotą naikinimą, kad tik belieka pasiskaitinėti. O kad purto galvytę, tai matyt ten vandens pribėgo? Todėl reikėtų išvalyti ausytes sausai. O jei ne vanduo, o tas tirpalas - tai ir drėgnai išvalyti. Nieko kito jau nepadarysit, nes kas padaryta-padaryta. Telieka laukti, ramiai panešioti, glostyti katinėlį, kad nusiramintų. Ir suprasti savo klaidą... Ir duokit gerti vandenuko daugiau.
Atsakyti
iškart atsiprašau, jei klausimas kam nors pasirodys kvailas blush2.gif
bet ar gali pas baltą katiną būti juodos blusos? ax.gif jos niekaip neprisitaiko prie katino kailio spalvos? blush2.gif
Atsakyti