Įkraunama...
Įkraunama...

Naminis katinas ir blusos

Noriu tiesiog pasiskųsti gyvenimu lotuliukas.gif

Grįžom iš kaimo su blusų dovanų, ten katytė lauke daug gyvena, tai mes ją pasistengėm nuo tų blusų pagydyt, o štai mūsų mažoji dabar jų irgi turi. Užlašinom vaistų, dabar galvoju gal reikėjo prieš tai geriau ją išmaudyt, nes maudytis ji mėgsta ir tai skamba efektyviau...šukuoju antra diena ir vis dar randu tų rupūžių ir mintyse kirba, kad matyt jos ir bute jau gyvena. Dar psichologinis diskomfortas prisideda...ir viskas būtų nieko tokio, taip sakant sutvarkoma...

BET aš taip baisiai tingiu daryti kapitalinį buto dezinfekavimą, kai pagalvoju tada viską VISKĄ reikės plauti man net silpna darosi. blink.gif

O tai jeigu katei gerai išnaikinsime, tai gal ir bute jos išnyks? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lilė_supynėse @ 2013 10 29, 20:39)
O tai jeigu katei gerai išnaikinsime, tai gal ir bute jos išnyks?  unsure.gif

Katinės/šuninės blusos pas žmones retai eina. Nesinervinkit stipriai smile.gif
Tik lau lašiukus pasilašinti reikės ilgesnį laiką, nes blusų kiaušinėlių gali likti aplinkoje ir, nustojus veikti apsaugai, jos vėl gali susikraustyti į katę (dėl to jai apsauga turi būti pastovi).
Atsakyti
QUOTE(kykute @ 2013 10 30, 10:19)
Katinės/šuninės blusos pas žmones retai eina. Nesinervinkit stipriai smile.gif
Tik lau lašiukus pasilašinti reikės ilgesnį laiką, nes blusų kiaušinėlių gali likti aplinkoje ir, nustojus veikti apsaugai, jos vėl gali susikraustyti į katę (dėl to jai apsauga turi būti pastovi).

Aš labiau dėl katino susinervinau, ne dėl savęs. Man tai tie padarai nėra labai jautrus klausimas, bet negaliu žiūrėti į savo katę, kuri vargšė kankinasi...
Todėl paėmiau ir išmaudžiau šiandien, nes jau net radau, kad nusikasė iki žaizdelių, o ta chemija ant kaklo nė velnio neveikia...dabar galvoju, kad išlėkus tam kaime į lauką buvo per lietų, po kelių valandų užlašymo, tai ar nebus nusiplovus taip.

Bet veterinarė sakė, kad dabar jų pilna visur ir visos katės jų turi. O mes turime namo prižiūrėtoją ir jos katę, kuri visur laisvai laksto...tai įtariu, kad čia bus pasaka be galo. Apsišarvuosiu visais purškalais, tepalais ir ginsiu savo mažąją Betty gun_smilie.gif
Atsakyti
katytei sulasinom lasiukus nuo blusu,tik iskilo klausimas,kada ja maudyti? ar galima maudyti su sampunu nuo parazitu? jai dabar 4menesiai,bijau,kad nepakenktu
Atsakyti
QUOTE(WarnaLesa @ 2013 11 11, 09:39)
katytei sulasinom lasiukus nuo blusu,tik iskilo klausimas,kada ja maudyti? ar galima maudyti su sampunu nuo parazitu? jai dabar 4menesiai,bijau,kad nepakenktu

Geriau būtų buvę išmaudyti ir tada sulašinti lašiukus, o dabar bent porą dieną negalima maudyti ir jei efektyvus reikalas, be maudymo jos išnyks.
Aš savo 4 mėn išmaudžiau ir nieko, svarbu, kad būtų neparašyta, kad netinka jaunesniems nei tam tikras amžius. Be to katytės maudymas ne visada gali būti labai jai malonus dalykas, tai jei ji nemėgsta, gal geriau vengti mirksiukas.gif Mano katytė pati į dušą lipa, kai vandenį paleidžiam, tai jai maudynės nekelia didelio streso, pastovi ramiai, pažaidžia, o išsidžiovinus vėl lipa. Žodžiu reikia žiūrėti pagal katiną.
Atsakyti
QUOTE(Lilė_supynėse @ 2013 11 11, 23:43)
Geriau būtų buvę išmaudyti ir tada sulašinti lašiukus, o dabar bent porą dieną negalima maudyti ir jei efektyvus reikalas, be maudymo jos išnyks.
Aš savo 4 mėn išmaudžiau ir nieko, svarbu, kad būtų neparašyta, kad netinka jaunesniems nei tam tikras amžius. Be to katytės maudymas ne visada gali būti labai jai malonus dalykas, tai jei ji nemėgsta, gal geriau vengti  mirksiukas.gif  Mano katytė pati į dušą lipa, kai vandenį paleidžiam, tai jai maudynės nekelia didelio streso, pastovi ramiai, pažaidžia, o išsidžiovinus vėl lipa. Žodžiu reikia žiūrėti pagal katiną.

kaip tik pries pora dienu katyte ismaudem su sampunu nuo parazitu, uz 2 dienu pastebejau blusas,sulasinau lasiukus,jau 4 dienos,o poveikio nematyt...
Atsakyti
Mes ir neatsikratom blusu niekaip, katinas lauke nebuves nei karto, davem geriamu tableciu, iskrito nemazai, bet liko, tada purskem gal tris/ keturis kartus, dabar uzlasintas Frontline jau 3 dienos, bet katinas kasosi ir kandzioja sau kojytes, tai vadinasi dar turi gyvu parazitu, namus purskiau spec. priemone 4 kartus, jau nebezinau kaip kovoti verysad.gif gal turit kas minciu, kaip isnaikint tas blusas, dar paskaiciau kad gali but dermatitas likes nuo blusu, uztai ir kasosi, bet man kazkaip nesitiki.
Atsakyti
QUOTE(Heida @ 2013 11 12, 12:35)
Mes ir neatsikratom blusu niekaip, katinas lauke nebuves nei karto, davem geriamu tableciu, iskrito nemazai, bet liko, tada purskem gal tris/ keturis kartus, dabar uzlasintas Frontline jau 3 dienos, bet katinas kasosi ir kandzioja sau kojytes, tai vadinasi dar turi gyvu parazitu, namus purskiau spec. priemone 4 kartus, jau nebezinau kaip kovoti  verysad.gif  gal turit kas minciu, kaip isnaikint tas blusas, dar paskaiciau kad gali but dermatitas likes nuo blusu, uztai ir kasosi, bet man kazkaip nesitiki.

mano katukas dar mazas,tai isvis labai nesmagu,kai matai,jog taip vargsta jis:( ir zaizdeles kelios atsirado,nezinau ar nuo ikandimu ar nuo vaistu lasinimo:( skambinau vetui, kartosim lasiukus po savaites
na ir bjaurus padarai tie vabaliuksciai blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo WarnaLesa: 12 lapkričio 2013 - 20:48
O jūs nebandėte namus kaip reikalas išdezinfekuoti? Mes išpurškėme priemone nuo blusų visus namus, ypatingai grindis ir palikome namus valandai, o tada prasidėjo didysis namų valymas. Net sofų užvalkalus išploviau...plius frontline ir ramu! Jeigu blusų jau yra namie, tada bus labai sunku atsikratyti...dar MB skaitė, kad gerai labai su garais visus namus išplaut (bet visus!!!), išžudo ir blusas, ir kiaušinius!
Atsakyti
As purskiau visus namus, lovas, baldus, kilimus, grindis, visur zodziu, patalynes virinau , bet va pas katina vis yra ju, ir kaip suprantu geresnio vaisto uz Frontline jau nera ? g.gif Rytoj vel purksiu namus ir patalus imsiu, ech unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Heida @ 2013 11 13, 00:18)
As purskiau visus namus, lovas, baldus, kilimus, grindis, visur zodziu, patalynes virinau , bet va pas katina vis yra ju, ir kaip suprantu geresnio vaisto uz Frontline jau nera ?  g.gif  Rytoj vel purksiu namus ir patalus imsiu, ech  unsure.gif

O kokį tu puškalą naudoji? Gal jis nėra labai efektyvus? g.gif
Bet žinok tikrai man atrodo, kad už frontline nėra geresnio. Mes ne LT gyvenam ir vis tiek čia visi rekomenduoja kaip geriausią frontline.
Atsakyti
QUOTE(Lilė_supynėse @ 2013 11 13, 01:15)
Gal jis nėra labai efektyvus? g.gif


Gal ir nelabai efektyvus , pirkau visus tris skirtingus, paziuriu kuris parasyta kad efektyvumas 100% , veikia puse metu va ir perku. Dabar laukiu kol atsius Indorex, nes po sito kaip supratau, geresnio irgi nieko nera rolleyes.gif
Va tokius turejau
http://www.amazon.co... spray for home

http://www.amazon.co... spray for home

http://www.amazon.co... spray for home
Papildyta:
Pamaciau dar toki dalyka, labai idomu ar efektyvus g.gif
http://www.amazon.co...rds=flea killer
Atsakyti