Įkraunama...
Įkraunama...

Naminis katinas ir blusos

Ar gali buti, kad kate alergiska tam antkakliui nuo blusu? Kartais prie jo ar ji pakaso, tai kilo tokia mintis. Dabar nuemiau, ziuresiu kaip ten kas g.gif
Atsakyti
Mano irgi kambarinis, bet turi verysad.gif ir aš pati esu sukasta, nes jis ateina prie manęs atsigulti. Lašinam tas ampules, ko tik nedarom ir kambarius išpurškėm, bet apsiramino kuriam laikui ir vėl vakar pastebėjau... žiauru ph34r.gif vėl visa ceremonija bus iš naujo, o jis tų vaistų nemėgsta, eina visas kaip apdujęs ir paskui mūsų bijo, nes galvoja, kad vėl lašinsim unsure.gif
Atsakyti
Neapsišvietus šitu klausimu - iš kur sveikam naminiam katinui gali atsirast tų blusų?
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2008 12 13, 21:19)
Neapsišvietus šitu klausimu - iš kur sveikam naminiam katinui gali atsirast tų blusų?

Cia jau ne katinas kaltas schmoll.gif Jei kanda zmogui,tai cia kitos blusos- jos yra apsigyvenusios kazkur namie- kilime,balduose,ar plysiuose.Ir kol ju neisnaikinsit,tol jos ir visur sokines.Katinines nesokineja ir zmonem nekanda blink.gif Katino kailyje jos tik kaip tarpininke.
Atsakyti
"Kaimiškose vietovese paplitusios įvairių rūšių blusos, įskaitant ir žmoginę. Buvo manoma, kad pastaroji rūšis jau išnykusi Lietuvoje, bet 1998 m. jų gausiai aptikta Biržų rajone."

Cia tiems kas sake, kad zmogiskosios blusos isnykusios.
Atsakyti
mamos, gal kas priglaustumėt katytę? Laiptinėj prieš dvi sav radau dvi nabagėles, išsigandusias, bijančias žmogaus.. nu negalėjau palikt, parsinešiau, bet bėda, kad mano šunys nemėgsta kačių, Lora net buvo sužeidusi mūsų senają katę (ją teko išvežti mamai), tai didelė problema laikyti jas.. skambinau į Nuarą, Lesę, Pifą, nėra laisvų narvų, o Nuare pasiūlė atvežti ir užmigdyti, bet neleidžia man širdis.. Dabar katytės jau daro į dėžutę, nebėra baugščios, valgo viską ir būtų labai geros draugės.. Padėkit surasti joms namučius.. abi mažytės, baltoji kiek didesnė.. Gal kas iš pažįstamų ar draugų sutiktų turėti naują gyventoją..? galime atvežti į kitus miestus, susitartume..

user posted image

user posted image

http://www.facebook....mp;l=0c657dd5e9
Atsakyti
QUOTE(kykute @ 2008 11 08, 15:59)
Frontline blusas sunaikina per dvi paras, vaistas turi pasklisti kailyje. Antros pipetės nelašinkit - apnuodysit katiną. Anksčiausiai vaistus galima lašinti tik po mėnesio.

Vakar parsivežiau savo katą iš kaimo, o ten bebudama prisigaudė blusų, tai Frontline ištepiau žiurėsim kas toliau bus, bet dabar bijau kad nebutu namie šių blusų turiu mažą vaiką, dabar katė vienam kambarį uždaryta, o tai poto ar gali būt tam kambarį blusų ką daryt ??????????????

Atsakyti
QUOTE(aura. @ 2009 10 21, 16:16)
Vakar parsivežiau savo katą iš kaimo, o ten bebudama prisigaudė blusų, tai Frontline ištepiau žiurėsim kas toliau bus, bet dabar bijau kad nebutu namie šių blusų turiu mažą vaiką, dabar katė vienam kambarį uždaryta, o tai poto ar gali būt tam kambarį blusų  ką daryt ??????????????

gali but prikrite kiausineliu tu blusu ar leliukiu. Gerai sutvarkykit kambarius, isplaukit, issiurbkit kruopsciai. nusipirkit purskala skirta purksti kambarius nuo blusu. Patarciau firmos Virbac "Indorex spry". Juo ispurskus dar apsaugo jis 6-12 menesiu. Man jis patiko dar del to, kad jis pats sausas ir del to pasiskirsto placiai, didesnis plotas nusipurskia.
Ir nepanikuokit 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @zemuoge@: 21 spalio 2009 - 16:59
QUOTE(@zemuoge@ @ 2009 10 21, 17:57)
gali but prikrite kiausineliu tu blusu ar leliukiu. Gerai sutvarkykit kambarius, isplaukit, issiurbkit kruopsciai. nusipirkit purskala skirta purksti kambarius nuo blusu. Patarciau firmos Virbac "Indorex spry". Juo ispurskus dar apsaugo jis 6-12 menesiu. Man jis patiko dar del to, kad jis pats sausas ir del to pasiskirsto placiai, didesnis plotas nusipurskia.
Ir nepanikuokit 4u.gif

o kur jo buna pirkt?
o išpurškus reik palaikyt ir išvėdint?
nebegaliu man atrodo kad ant manęs jos vaikšto, bet manau čia psichologiškai
Atsakyti
QUOTE(aura. @ 2009 10 21, 17:06)
o kur jo buna pirkt?
o išpurškus reik palaikyt ir išvėdint?
nebegaliu man atrodo kad ant manęs jos vaikšto, bet manau čia psichologiškai

Nepanikuokit taip biggrin.gif nieko tos blusos blogo. Aisku nemalonus dalykas, bet iveikiamas, juo labiau kad jau uzlasinot vaistu katei ir ka tik parsivezet ja.
To purskalo buna vet. vaistinese. Gali tekt uzsakinet. Bet as kaune Vetmoj pirkau. Va jis http://www.vetma.eu/...aratai/indorex/
ispurskus as palaikiau 1 valanda kambari vedinama. Aisku paciai su kate irgi nereikia ten but
Atsakyti
QUOTE(@zemuoge@ @ 2009 10 21, 18:26)
Nepanikuokit taip biggrin.gif nieko tos blusos blogo. Aisku nemalonus dalykas, bet iveikiamas, juo labiau kad jau uzlasinot vaistu katei ir ka tik parsivezet ja.
To purskalo buna vet. vaistinese. Gali tekt uzsakinet. Bet as kaune Vetmoj pirkau. Va jis http://www.vetma.eu/...aratai/indorex/
ispurskus as palaikiau 1 valanda kambari vedinama. Aisku paciai su kate irgi nereikia ten but

AČIŪ
Bet įdomu kaip čia bus su ta kate, ehh, kad tik mano pastangos nenueitu veltui, ji buvo ištremta kaiman už sisiojimą vaiko lovon, ir jei vėl po visko tas pats bus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(aura. @ 2009 10 21, 17:46)
AČIŪ
Bet įdomu kaip čia bus su ta kate, ehh, kad tik mano pastangos nenueitu veltui, ji buvo ištremta kaiman už sisiojimą vaiko lovon, ir jei vėl po visko tas pats bus  verysad.gif

nu bet nejaugi tikrai zadat migdyt kate, jeigu sisios? neskubekit.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @zemuoge@: 21 spalio 2009 - 17:58