Įkraunama...
Įkraunama...

Help! Po skiepo skauda kojytę

QUOTE(Gita L. @ 2005 10 28, 11:42)
O čia tai bent!!! Aš tokių žmonių visada paklausiu: o savo šunį nuo pasiutligės skiepijate? 
Gabriele, paklausk jos šitaip. Kartais žmonės tiesiog nesusimąsto ir nesugeba atsirinkti, kas yra svarbiau.



irgi negaliu atsistebeti kai kuriais zmonemis. Sunims katems negaili pinigu, juk visi savo augintinius nuo pasiutliges paskiepija, zalioji jau turetu tokius dalykus zinoti, o vaikui mat skiepai nuodas, visai trenkta. man visos tokios aktyvistes ir atrodo panasios i senmerges arba be vieno sulo... blink.gif
Atsakyti
oi, mergaitės, kad jūs žinotumėt, nuo vaikystės kalamės su pusesere. Ji visada buvo už mane ir drūtesnė, ir stipresnė. Vaikystėje už savo nuomonę nuo jos esu ir į kailį gavusi... Jaučiu, kad geriau skiepų temos su ja nevystyti. Juk vargu ar užsispyrusiam žmogui galima įrodyti, kas geriau. Nebent pati akivaizdžiai pamatytų. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabrielė Milda @ 2005 10 28, 15:54)
oi, mergaitės, kad jūs žinotumėt, nuo vaikystės kalamės su pusesere. Ji visada buvo už mane ir drūtesnė, ir stipresnė. Vaikystėje už savo nuomonę nuo jos esu ir į kailį gavusi... Jaučiu, kad geriau skiepų temos su ja nevystyti. Juk vargu ar užsispyrusiam žmogui galima įrodyti, kas geriau. Nebent pati akivaizdžiai pamatytų. sad.gif


Kai kurie mokosi tik iš savo klaidų, kai verčiau jų išvengtų... Siūlau puseserei parodyti sukurtą dokumentinį filmą , kaip atrodo, laiku nepaskiepyti sergantys vaikai.. (paprašykite pas savo gydytoją). Nereikės jokių argumentų - faktai akivaizdūs
Atsakyti
Šiaip po skiepo galima Viburcol'io žvakutes padėliot. Jos apramina vaikutį šiek skaudant (nestipriai), esant nedidelei temperatūrai. Nebūtina paracetamolio iškart dėt.
Atsakyti
QUOTE
Kai kurie mokosi tik iš savo klaidų, kai verčiau jų išvengtų... Siūlau puseserei parodyti sukurtą dokumentinį filmą , kaip atrodo, laiku nepaskiepyti sergantys vaikai.. (paprašykite pas savo gydytoją). Nereikės jokių argumentų - faktai akivaizdūs


Mes irgi pasimokėm iš savo klaidų - pasiskiepijom.Tai tokias rekcijas apturėjom, kad niekam nelinkim. Mokama vakcina. Reikėtų dokumentinį filmą apie tokius kenčiančius vaikus sukurti, tada skiepų biznis gal neatrodytų toks pasiaukojantis.
Atsakyti
As saviskes abi pataikiau paskiepyk su pirmom partijom (tipo, pristatymas ir nemokamos biggrin.gif ), bet reikejo po savaite pildyti pozymius visokius. Dickei buvo viskas gerai, o maziukei - siaubas. Is Silainiu poliklinikoj skiepytu 119 vaikau, jai pasireiske visi baisus pozymiai ir dar vienam vaikiukui pora savaiciu laikesi paraudimai (ir daugiau nieko). Tai as isivaizduoju, kas butu jei butu skiepyti neisvalytu skiepu blink.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mingaude: 30 lapkričio 2005 - 11:05
Na ir baisus tas skiepas blink.gif Uz poros dieneliu ir mes darysimes. Pasiskaiciusi, pradejau baimintis reakcijos i skiepa verysad.gif
Atsakyti
aš uždėjau ledo ant kojytės ir įdėjau paracetamolio žvakutę ir viskas buvo puiku, jokių reakcijų thumbup.gif
Atsakyti
1. butinai apie tokia reakcija pasakyti gydytojai, kad irasytu i kortele. Jos nelabai nori to daryt, bet privalo.
2. Ibufenas arba Ibuprofenas yra net tik antipiretikas bet ir alangetikas. Taigy net jei nera temperaturos, galima duoti, kad sumažinti skausma.
Vibrucolis irgi gera iseitis.
Atsakyti
mes irgi vakar pasiskiepijom tuo skiepu kyr 18 men, skiepijo i rankyte desine, o idomu tai kad siandien jai pakilo tempa 37.8 ir pradejo slubcioti desine kojyte, idomu ar cia taip gali buti?
Atsakyti
Sesutė vėl siūlo skiepyti vaiką... o aš taip paniškai bijau visokių adatų, brrr... verysad.gif Net silpna pasidaro, kiek gi tą vaiką galima badyti? Jis taip rėkia, skauda gi žmogui...

O gal galima apseiti iš vis be skiepų, nes, man atrodo, kad pagrindinius jau suskiepijo.. g.gif
Atsakyti
pritariu tau stropi mamyte, aš irgi iš tų Begemotų, kurie bijo skiepų... O ypač reakcijos po jų... Kiek žinau yra visokių skiepų - daug mes jų jau ir praėjom... o nuo ko seselė siūlo skiepyti? unsure.gif
Atsakyti