Įkraunama...
Įkraunama...

Help! Po skiepo skauda kojytę

Imunitetas toks dalykas, kuo daugiau ji treniruoji tuo geriau. Kodel maziau serga vaikai, kuriuos tevai prastai prizuri, valgo miega su suniukais ir kaciukais... Ir ziurek nei slogos, nei jokiu alergiju ... O musu siltnamiu geleles, kas nusiciaudejo salia, jau ziurek ir serga...sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabrielė Milda @ 2005 10 27, 09:55)
mažiukas ką tik paskiepytas užmigo. Grįžome iš poliklinikos, oi, kaip užkniso eilės... sad.gif na dabar žiūrėsim, pasiteisins mokami skiepai, ar ne. Tiesa, tik išėjusi iš poliklinkos susigriebiau, kad nepaklausiau gydytojos,  doh.gif kaip dabar bus su vaiko imunitetu. Girdėjau, kad jis tampa silpnesnis? Gal kas žinote?

Cia kazkas rase, kad jis buna silpnesnis pora dienu. as tai po skiepo visada idedu paracetamolio zvakute(gydytoja patare), o paskui jau pagal situacija, bet merginai daugiau ir neprireikdavo.
Atsakyti
QUOTE(Helga @ 2005 10 27, 08:06)
Cia kazkas rase, kad jis buna silpnesnis pora dienu. as tai po skiepo visada idedu paracetamolio zvakute(gydytoja patare), o paskui jau pagal situacija, bet  merginai daugiau ir neprireikdavo.



O ka galima duoti paracetamolio, nors temperatura ir nepakilusi?
Atsakyti
QUOTE(Aura_G @ 2005 10 27, 11:13)
O ka galima duoti paracetamolio, nors temperatura ir nepakilusi?



Kiek zinau, paracetamolis ir skausma malsina, man irgi gydytoja patare ikisti zvakute, jei bus irzlus, blogai jausis, bet neprireike. Pagaliau maniskis ir siaip nera didelis optimistas, as pripratusi, kad jis nuolat paverkslena... cry.gif
Atsakyti
sutinku imunitetą stiprinti reikia... Tačiau kaip sako mano mama, jei jau kažką dėl sveikatos darai - tai netaupyk. Ne tas ,,daiktas". Todėl ir skiepai, manau, yra kokybiškas imuniteto treniravimas. Juk nevalkiosi vaiko po miestų smėlio dėžes ir neliepsi glostyti kiemų kačių... nekenčiu katinų. Vieną turi mano anyta - toks šlykštus padaras. Man kartą į batus pridarė schmoll.gif
Atsakyti
Tiesa, nepklausiau, iki kada gali pasireikšti tie pašaliniai reiškiniai, nes kol kas mano angelėlis pučia į ūsą kaip pabučiuotas... Net nežinau, kišti jam paracetamolio žvakutę, kai tik atsibus, ar palaukti reakcijų?
Atsakyti
QUOTE(Gabrielė Milda @ 2005 10 27, 08:21)
...nekenčiu katinų. Vieną turi mano anyta - toks šlykštus padaras. Man kartą į batus pridarė  schmoll.gif



...ir as nekenciu. kazkoks kontaktas su katinais man "padovanojo" toksaplazmoze... Suzinojau apie tai, kai laukiausi savo pagranduko. Buvau tiek prigasdinta, geriau stiprius antibiotikus pries pat gimdyma... ir savo vaikams neleidziu jokiu katinu glostymu. Sunys visai kas kita...
Atsakyti
vakar vakare mano Rokutis tapo irzlus, vis reikalavo, kad imčiau ant rankų. Buvau pasiruošusi paracetamolio žvakutę, tačiau galvytė nebuvo karšta. Šį rytą irgi temperatūros neturime... O ir vaikas linksmesnis. Tai, ko gero, tiesa, kad švaresni skiepai yra švaresni. cool.gif
Tiesa, vakar paskambino puseserė iš Kauno, tai, kai užsiminiau, kad vaikui skiepus pirkau, ji net supyko. Sako, kam pinigus vėjais leisti... Atseit, skiepas yra nuodas, ir dar už jį mokėti? Ji dabar ten kažkokioj žaliųjų veikloj dalyvauja. Prižiūri gyvūnus... Tai net nežinau... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Aura_G @ 2005 10 27, 10:13)
O ka galima duoti paracetamolio, nors temperatura ir nepakilusi?

Paracetamolis malsina skausma, o ir pvz. kai esam nescios, maitinam MT kudiki taip pat vos vienintelis vaistas kuri galima gerti ir nuo skausmo ir nuo temperaturos yra paracetamolis.
Atsakyti
QUOTE(Gabrielė Milda @ 2005 10 27, 10:21)
sutinku imunitetą stiprinti reikia... Tačiau kaip sako mano mama, jei jau kažką dėl sveikatos darai - tai netaupyk. Ne tas ,,daiktas". Todėl ir skiepai, manau, yra kokybiškas imuniteto treniravimas. Juk nevalkiosi vaiko po miestų smėlio dėžes ir neliepsi glostyti kiemų kačių... nekenčiu katinų. Vieną turi mano anyta - toks šlykštus padaras. Man kartą į batus pridarė  schmoll.gif

o as pati laikau kate ir net labai ja kenciu smile.gif
Atsakyti
O čia tai bent!!! Aš tokių žmonių visada paklausiu: o savo šunį nuo pasiutligės skiepijate?
Gabriele, paklausk jos šitaip. Kartais žmonės tiesiog nesusimąsto ir nesugeba atsirinkti, kas yra svarbiau.


Atsakyti
QUOTE(Gabrielė Milda @ 2005 10 28, 08:09)
Tiesa, vakar paskambino puseserė iš Kauno, tai, kai užsiminiau, kad vaikui skiepus pirkau, ji net supyko. Sako, kam pinigus vėjais leisti... Atseit, skiepas yra nuodas, ir dar už jį mokėti? Ji dabar ten kažkokioj žaliųjų veikloj dalyvauja. Prižiūri gyvūnus... Tai net nežinau...  schmoll.gif



Esu isitikinusi, kad bet koks krastutinumas yra blogai. Ir ypac kai dar zmones persa savo nuomone be jokiu argumentu. Vaikus skiepyti reikia, kitas klausimas, kokia vakcina geriau. Jeigu turi pinigu, tik tavo reikalas, ka uz juos pirkti: katei edalo smile.gif ar mokama vakcina. Maziau kreipk demesio i visokias pusseseres... tongue.gif
Atsakyti