Įkraunama...
Įkraunama...

Etiketės ant butelių

Kadangi kuriu etiketes, is savo patirties galiu pasakyti, kad nuo rasaliniu printeriu poto nubega dazai ir saldytuve atsaldytas sampanas jei paguli, tas paprastas popierius nelabai atrodo ir laikosi.

Vis del to geriausi lipdukai yra spausdinti ant lipnaus popieriaus, palaikai vandenyje butelaiti, nuimi senus lipdukus, su skudureliu nuvalai, priklijuoji ir super atrodo ir super laikosi thumbup.gif



Atsakyti
kas mokate pasikoreguoti etiketes su kompu (ypac Photoshopu) thumbup.gif
Etikeciu rojus
Atsakyti
Gal kam idejoms prireiks

Atsakyti
mes etiketes darėmės patys, kadangi vestuvės buvo lietuviškos tradicinės tai ir etiketės buvo su senoviniais lietuviškais vaizdeliais ir pavadinimais, tokiais kaip pamergėlių saldžioji, pabroliukų svaigioji, piršlio kraujas, jaunosios ašaros, mamulės pinigėliai. o nuotraukas ėmėm iš senų nuotraukų albumų senelių ir interneto.
Atsakyti
pas mus buvo tokios 4u.gif user posted image
Atsakyti
o kur gauti programa, kuri turi tuos sablonus? gal galit pavadinima pasakyti? netikiu, kad visi su paint tik redaguojat,...
Atsakyti
Alliza, gatavu sablonu programos neturi 4u.gif

Viskas kuriama, deliojama, piesiama nuo 0, arba redaguojama, kazkas is interneto, bet cia viskas daroma rankomis, reik zinoti kur ka spausti, kur ka patraukti, koki efekta panaudoti ir t.t. Deja nera stebuklingo sablono ir mygtuko, kur paskaudus gausis grozis. Dauguma kuria su Photoshopo ar Corel Drow programomis 4u.gif
Atsakyti

Gal kas turit sios etiketes Lietuviska varianta labai prasau nes man neiseina pasidaryti

user posted image
user posted image help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif
Atsakyti
merginos gal katra turite sampano etikeciu lietuviskai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(murka2008 @ 2008 07 08, 10:35)
Kadangi kuriu etiketes, is savo patirties galiu pasakyti, kad nuo rasaliniu printeriu poto nubega dazai ir saldytuve atsaldytas sampanas jei paguli, tas paprastas popierius nelabai atrodo ir laikosi.

Vis del to geriausi lipdukai yra spausdinti ant lipnaus popieriaus, palaikai vandenyje butelaiti, nuimi senus lipdukus, su skudureliu nuvalai, priklijuoji ir super atrodo ir super laikosi  thumbup.gif



labai graziai atrodo, gal gali patarti kaip man tokius pasidaryt 4u.gif
Atsakyti
Vat ir as galvoju ar tai grazu g.gif g.gif g.gif
Man graziau kai uzrasyta pvz.- Vestuvine degtine...tik be jaunuju nuotrauku schmoll.gif
Atsakyti
Na, aš norėčiau kelis butelius 'papuošti 'etiketėmis su jaunaisiais ax.gif
Tik bėda ta, kad švęsime restorane ir alkoholį pirksim iš jų... Kaip mums tada tuos butelius papuošti? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(magnifica @ 2008 11 09, 16:53)
Na, aš norėčiau kelis butelius 'papuošti 'etiketėmis su jaunaisiais ax.gif
Tik bėda ta, kad švęsime restorane ir alkoholį pirksim iš jų... Kaip mums tada tuos butelius papuošti? blink.gif



tas etiketes padaryti ant lipnaus popieriaus ir susitari su padavejais, kad pries nesant ant stalo gerimus etiketes uzklijuotu ant buteliu smile.gif o susitarti tikrai susitarsit mirksiukas.gif
Atsakyti