Įkraunama...
Įkraunama...

Etiketės ant butelių

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Bandysiu ikelti keleta etikeciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Martynos mama: 19 vasario 2008 - 11:45
Idedu dar, nors daguma ju butent is sio skyrelio ir yra paimtos mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Pas mane bus tokios etiketes smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rasike1982 @ 2008 04 25, 09:56)
o taj gal gali ymesti y pasto dezute, buciau lb dekinga.... nelabai as cia moku is sito puslapio y savo kompa persimes.... buk gerute, pagelbek.... ACIU

uzeik ant paveiksliuko, spausk desine peles klavisa ir paspausk "save picture as" 4u.gif
Atsakyti
Gal kas man neismaneliai galetu paaiskinti kaip pakeisti uzrasa ant paveiksliuko blush2.gif Busiu labai dekinga 4u.gif
Atsakyti

 ! 
Ši tema skirta paveikslėlių, kuriuos galima atspausdinti ant etikečių, talpinimui. Visus pageidavimus, jei norite, kad žinučių autorės atsiųstų el. paštu, rašykite joms asmeninėmis žinutėmis ir neterškite temos su begaliniais prašymais.
Atsakyti
QUOTE(welkom1 @ 2007 08 20, 15:11)


Sveiki,
Buk gerute padaryk kad butu Jaunuju Sampanas, please... Dekui!
Atsakyti
wokiek daug graziu ideju, aciu jums labai thumbup.gif drinks_cheers.gif pasisemiau ir as is jusu ir namuose bandysiu pritaikyti sau mirksiukas.gif
Atsakyti
nemeluosiu,tikrai neskaiciau visos temeles 4u.gif kur man spausdinti tas etiketes ?spalvotas,ir ant kokio popieriaus geriausia?na o jus ant originaliu etikeciu sitas klijuosite?ir ar ant visu buteliu? 4u.gif oj kiek as cia klausimu uzdaviau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilga222 @ 2008 06 12, 18:35)
nemeluosiu,tikrai neskaiciau visos temeles 4u.gif kur man spausdinti tas etiketes ?spalvotas,ir ant kokio popieriaus geriausia?na o jus ant originaliu etikeciu sitas klijuosite?ir ar ant visu buteliu? 4u.gif oj kiek as cia klausimu uzdaviau blush2.gif

smilga juk tik 8 lapai perskaityt ir pasisemt ideju laiko daug neuzims smile.gif aciu visoms uz idejas ir etiketes, gal dar turit nepademonstruotu ir galetute atsiust?rasykit tada i az,nuosirdus ir didelis ACIU mirksiukas.gif
Atsakyti