Įkraunama...
Įkraunama...

Etiketės ant butelių

o ant paprasto popieriaus istiesu gerai gaunasi thumbup.gif aciu visoms uz nuosirdzius patarimus clap_1.gif as jau atpirsliavau draugu vestuvese rugpjucio pradzioj ir cia rasta informacija nerealiai padejo clap.gif del laiko stygiaus etiketes nusipirkau vilniaus antuokos rumuose yra ten toks skyrelis, bet si karta padedu kitu dragu vestuvems pasiruosti rolleyes.gif

o welcom tai tikrai didelis didelis ACIUUUUUU 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
O stai ir musu buteliukai su etiketemis smile.gif
Papildyta:
QUOTE(K_margo @ 2007 11 30, 00:27)
O stai ir musu buteliukai su etiketemis smile.gif


Papildyta:
QUOTE(K_margo @ 2007 11 30, 00:28)
O stai ir musu buteliukai su etiketemis smile.gif
Papildyta:

Atsakyti
Ačiū ačiū, labai pagelbėjo jūsų darbeliai! drinks_cheers.gif būsiu svočia prieš pat Naujuosius metus. noriu gerai pasiruošti. kaip priklauso, kad smagu būtų. juk tuokias geri mūsų draugai biggrin.gif
Atsakyti
Mes irgi darėmės su photoshopu ir klijavome su paprastais klijais ant butelių
Atsakyti
QUOTE(murka2008 @ 2007 12 09, 19:47)
Mes irgi darėmės su photoshopu ir klijavome su paprastais klijais ant butelių


Mes pirkome lipnu popieriu, labai patogu. Atsispausdini etiketes, sukarpai, nuemi apsaugini lapeli nuo popieriaus ir klijuo\ji ant butelio smile.gif
Atsakyti
O kur glaima nusipirkti to lipnaus popieriaus? g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmutute @ 2007 12 19, 16:16)
Sveika,
skaitau kad padedi daryti etiketes? ir keik uz tokia paslauga reikia moketi? smile.gif


Sveikos, mergickos. prisipazinsiu temos eigos nuosekliai neskaiciau, todel klausimas gali buti nevisai vietoj... Bet kam jums leisti pinigus lipniam popieriui, jei galima spausdinti ant paprasto popieriaus, o veliau ji lipalu (arba PVA klijais) uzklijuoti ant butelio. Is patirties galiu pasakyti, kad laikosi puikiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Martynos mama @ 2008 01 10, 15:06)
Sveikos, mergickos. prisipazinsiu temos eigos nuosekliai neskaiciau, todel klausimas gali buti nevisai vietoj... Bet kam jums leisti pinigus lipniam popieriui, jei galima spausdinti ant paprasto popieriaus, o veliau ji lipalu (arba PVA klijais) uzklijuoti ant butelio. Is patirties galiu pasakyti, kad laikosi puikiai thumbup.gif


drinks_cheers.gif
nebutinai net PVA, nes jie turi gan daug dregmes ir gali "surauksleti" plona popieriu wink.gif
As kaledoms vienai firmai ruosiau sampano butelius su spec etiketem, tai su elementariais piestukiniais klijais puikiausiai prikibo thumbup.gif
beje, ant blizgaus lipdukinio popieriaus spausdinant lazeriniu spausdintuvu gali atsokti dazai. Turėkite tai omeny mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uItra: 10 sausio 2008 - 21:59
ačiū pačiū už info - nekantrauju koki vieną variantą išbandyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(leksyra @ 2007 12 18, 20:47)
O kur glaima nusipirkti to lipnaus popieriaus? g.gif bigsmile.gif


kanceliarinese parduotuvese
Atsakyti
Sveikos! ar galite man neismanelei paaiskinti kai ka ax.gif Esu ne is Vilniaus,tad noriu suzinoti ar Elstera prekiauja tik didmenine prekyba? O gal Vilniuje yra tiosiog Elsteros parduotuve? Radau graziu daikciuku savo sventei,tad atvaziuociau i Vilniu,bet is sio psl.nelabai man aisku ar cia parduotuve didemenine prekyba ar siaip parduotuve? g.gif

http://www.elstera.l....php/pageid/373

Dekoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(deimi @ 2008 01 15, 11:43)
Sveikos! ar galite man neismanelei paaiskinti kai ka  ax.gif Esu ne is Vilniaus,tad noriu suzinoti ar Elstera prekiauja tik didmenine prekyba? O gal Vilniuje yra tiosiog Elsteros parduotuve? Radau graziu  daikciuku savo sventei,tad atvaziuociau i Vilniu,bet is sio psl.nelabai man aisku ar cia parduotuve didemenine prekyba ar siaip parduotuve?  g.gif
 
http://www.elstera.l....php/pageid/373

Dekoju  smile.gif


girdejau kad vienetinius gaminius daro. ten gi yra ju info, pasiskambink irt suzinosi smile.gif
Atsakyti