Įkraunama...
Įkraunama...

Etiketės ant butelių

Sveikutės, na man taip pat prireikė pagalbos doh.gif
Sesers vestuvės ne už kalnų, tai aš apsiėmiau puošti šampano butelius, gal gali kuri man padėti ax.gif
Atsakyti
Man irgi reikia pagalbos ax.gif Etiketes turiu, bet reikia, kad kažkas uždėtų foto ant jų blush2.gif
Atsakyti
o aš norėjau paklausti - ar įmanoma kažkaip su kokia paprasčiausia programyte įkomponuoti foto ant paruošto šabloniuko etiketės? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2010 09 15, 17:29)
o aš norėjau paklausti - ar įmanoma kažkaip su kokia paprasčiausia programyte įkomponuoti foto ant paruošto šabloniuko etiketės? smile.gif



su photoshop lb gražiai galima padaryti
Atsakyti
QUOTE(aciai @ 2010 09 15, 18:16)
su photoshop lb gražiai galima padaryti

bet legalų normalų nemokamai rasti neįmanoma turbūt biggrin.gif Labai kažko šustro nenoriu vien dėl šitų visokių rėmelių.. Nes teisybę pasakius su foto programomis man sunkoka dirbti, mėginau Gimp, tai pasijutau visai žalia doh.gif
Atsakyti
LABUTIS MAMYTES IR NE TIK lotuliukas.gif

laaaabai laaaaaabai prasau Jusu pagalbos. man reikia LENKISKOS etiketes ant sampano butelio, 75 metu proga. niekaip nerandu, bandziau issivertusi i lenku kalba ieskoti google, bet be vestuviniu etikeciu nieko ten nebuvo (bent as nemaciau, nemoku lenkiskai) blush2.gif gal kas turit kokiu, ar zinot kur gauti? nesvarbu, ar yra vieta foto ar ne, ir kas parasyta visiskai nesvarbu. is anksto dekui mirksiukas.gif
Papildyta:
aaisku, kad tik nebutu vestuvines unsure.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tylingoto @ 2010 09 29, 15:38)
LABUTIS MAMYTES IR NE TIK  lotuliukas.gif

laaaabai laaaaaabai prasau Jusu pagalbos. man reikia LENKISKOS  etiketes ant sampano butelio, 75 metu proga. niekaip nerandu, bandziau issivertusi i lenku kalba ieskoti google, bet be vestuviniu etikeciu nieko ten nebuvo (bent as nemaciau, nemoku lenkiskai)  blush2.gif  gal kas turit kokiu, ar zinot kur gauti?  nesvarbu, ar yra vieta foto ar ne, ir kas parasyta visiskai nesvarbu. is anksto dekui mirksiukas.gif
Papildyta:
aaisku, kad tik nebutu vestuvines  unsure.gif  lotuliukas.gif


user posted image

Jei reik didesnes kokybes parasyk
Atsakyti
labai labai dekui, fantastiskai grazi etikete thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tylingoto @ 2010 10 11, 12:46)
labai labai dekui, fantastiskai grazi etikete  thumbup.gif  biggrin.gif


Labukas, gal kuri darėt etiketę šampano buteliui su boso diena?
Atsakyti
QUOTE(Martynos mama @ 2007 08 16, 13:45)
Sveikutes. As irgi turiu keleta, dar is labai senu laiku, kai mano tevai pirsliavo likusiu, bet tikrai gana idomiu etikeciu. Deja, kolkas negaliu ideti paveikslelio. Tad, kam reiketu - rasykite - persiusiu tiesiai i pasto dezute, o jus jau galesite viesai visiems parodyti thumbup.gif

sveikute gal gali man atsiusti 4u.gif sabaliauskien.gintare@gmail.com
aciu is anksto
Atsakyti
Skaitau, bet niekaip neatrandu atsakymo i klausimą: kaip pasidaryt etiketes pačiai, su kokia programa idet nuotrauku, kaip padaryt grazias etiketes, is kur paimt sablonu?
Atsakyti
QUOTE(olinka @ 2011 02 02, 12:26)
Skaitau, bet niekaip neatrandu atsakymo i klausimą: kaip pasidaryt etiketes pačiai, su kokia programa idet nuotrauku, kaip padaryt grazias etiketes, is kur paimt sablonu?

pvz. atsisiunti iš interneto šabloną norimos etiketes, tada per fotošopą įsidedi nuotrauką, ką nori parašai. Atsispausdini mirksiukas.gif
Atsakyti