Įkraunama...
Įkraunama...

Etiketės ant butelių

QUOTE(siauliete83 @ 2009 03 02, 18:11)
Tai cia reikia pries klijuojant nuimti sena atikete g.gif

Zinoma, kad taip. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės. Gal kas galėtų man pagelbėti su etikete ant šampano butelio? Greit 10 vestuvių metinės,reikia etiketės, o pasidaryt neišeina. Kadangi tai rožinės vestuvės norėtusi kažko su rožėm.
Atsakyti
Sveikos supermamos.


Man taip pat labai reikėtų etikečių šampano buteliams.... Labai prašau padėti jei kas mokat jas daryti (labai norėčiau su nuotrauka), nes aš pati nesu gabi tokiems darbeliams ax.gif o vestuvės jau čia pat... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(magnifica @ 2009 02 25, 20:11)
O jeigu ant paprasto popieriaus spausdinat etiketes. kokiais klijais klijuojat - pieštukiniais? blush2.gif

galite ir popieriniais klijais smile.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif
vestuviu proga mes gavom didelį vyno butelį: ant etiketės musų nuotrauka, gale žodžiai gažūs... wub.gif mums be galo patiko thumbup.gif
dabar mes norėtumėam taip nustebinti draugus, tik bėda kad vestuvės už dviejų sav. vyks, labai greitai bigsmile.gif
ar pavyktų suorganizuot taip greitai? mastau.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Gal kas turite, bent pagrinda ar ka senovines etiketes, tarsi butu po 50 metu is rusio istraukta? aprudusi, bet solidi ir ne "pigi". Viska pati pasidaryciau, bet pagrindo ar fono kokio panasaus niekur nerandu.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Zavinga1* @ 2009 02 28, 11:05)
As butelius pakisu po siltu vandeniu ir is karto su peiliu 'skutu etikete'. Nera sunku ir butelis nesusibraizo mirksiukas.gif

as tai butelius kriaukleje arba kibire uzmerkiu ir po gero laiko jos pacios nukrenta nieko gramdyt nereikia, tik senus klijus nuvalyt su skuduriuku, na kad slidu nebutu toj vietoj.
Atsakyti
labas mamytes, esu naujoke, ir dar nelabai gaudausi cia 4u.gif stebiuosi jusu kuribingumu ir sumanumu jus visos tokios saunuoles thumbup.gif
Atsakyti
O gal kas žinot kur rasti šalbonų etiketėm, niekur nerandu. smile.gif Kaip jas ten reikia padaryti?
Atsakyti
QUOTE(Inetookaz @ 2009 05 18, 16:26)
O gal kas žinot kur rasti šalbonų etiketėm, niekur nerandu. smile.gif Kaip jas ten reikia padaryti?

Paskaityk sia tema http://www.supermama...;#entry27033304
Cia daug visokiu sablonu.
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif
Gal kas gali pabelbet blush2.gif
Pas mano tevus uz keliu dienu bus sidabriniu vestuviu metines. As noriu padaryt etiketes ant sampano, bet niekaip negaliu rast etikeciu kad atrodytu kaip knyga. Nes noriu idet ju dvi nuotraukas. ax.gif
Atsakyti
Mano etiketės štai tokios:
Papildyta:
kažkodėl neeina įkelt.. doh.gif
Atsakyti