Įkraunama...
Įkraunama...

Žindančiųjų prietarai

QUOTE(Nerytė @ 2006 09 15, 20:11)
pasakykit man neismanelei, kas tas nujunkytas vaikas? blush2.gif
kiek suprantu tai toks vaikas, kai mama nustoja zindyti? g.gif

Nujunkytas vaikas, tai vaikas atpratintas nuo krūties smile.gif
Atsakyti
na pritarsiu kitai forumietei, kuo mažiau žinosim visokiu prietaru tai tuo mažiau galvas skaudes bigsmile.gif
Atsakyti
Tikra tiesa, maziau prietaru zinosit, maziau galva skaudes!!!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
as irgi girdejau ,jei jau para nedavei tai ir nebeduok, nes vaikas atseit kazkoks keistas bus smile.gif nu nezinau kaip ten yr taip uosve sake biggrin.gif
Atsakyti
prietarais ir uosvem netikek biggrin.gif as girdejau, jei buteliuka gauni dovanu, tai pieno nebus. nesamone, gavau 2 ir zindau 5men.
Atsakyti
Idomi tema thumbup.gif
O man sake, kad negalima atiminet is vaiko papulio bevalgant ir saugotis, kad niekas neisgasdintu bezindant, nes vaikas gali mikcium buti blink.gif
Speju, kad dalis tiesos tuose prietaruose yra. Na, galimos pasekmes "nurodymu" nesilaikant tai gal ir hiperbolizuotos g.gif
Papildyta:
QUOTE(jurate4 @ 2007 08 08, 23:27)
prietarais ir uosvem netikek  biggrin.gif  as girdejau, jei buteliuka gauni dovanu, tai pieno nebus. nesamone, gavau 2 ir zindau 5men.


Cia geras prietaras biggrin.gif
Nu va, ir tiesos dalis yra. Jei jau gavai buteliuka, tai anksciau ar veliau ji panaudosi, tai ir vaikas "gero" isbandes traukti nebenores, tai ir pienas gali uzsibaigti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurate4 @ 2007 08 08, 23:27)
prietarais ir uosvem netikek  biggrin.gif  as girdejau, jei buteliuka gauni dovanu, tai pieno nebus. nesamone, gavau 2 ir zindau 5men.


As ir gavau buteliuka Avent gymdymo namuose ir nusipirkus visa komplekta buvau, bet dukryte buteliuko neima schmoll.gif ir soskes neima schmoll.gif su buteliuku tik zaidzia, netgi jei arbatos ten pripilsi tongue.gif
O del prietaru tai kartais verta zinot g.gif
Atsakyti
Kažkur buvau girdėjusi, kad vaiko nereikėtų nujunkyti rudenį ir pavasarį. Čia gal dėl tų paukščių? g.gif O šiaip tai tie prietarai dažnai lieka tik prietarais, nors aš kai kurių prisisaugau ax.gif
Atsakyti
As tikiu prietarais...kurie mediciniskai ir moksliskai paaiskinami tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pelyte mazyte: 11 lapkričio 2007 - 00:55
man močiutė sakė, kad nujunkyti negalima kai medžiai jau be lapų blink.gif , tai čia gaunasi rudenį negalima, ir tada kai medžiai dar be lapų, reiškia pavasarį.
nežinau dėl ko.
aš natūraliai atjunkiau rugpjūčio mėn (pagal visas taisykles hihihi.gif ), nes taip sutapo.
Atsakyti
Prieš kokius metus buvau sužavėta "Virsmų knyga" ten labai įdomiai rašo apie senovės lietuvių vestuvių, laidotuvių papročius, taip pat apie gimdymą ir gimimą. Buvo rašyta ir apie tai, kad senovės lietuviai ypač vengė vėl žindyti atjukytą kūdikį ir paaiškinimas kodėl taip labai įdomus: gyvenime nuolat vyksta virsmai po kurių nėra kelio atgal, o bandant grįžti į buvusį etapą sujaukiama (tavo pačios, bendruomenės, pagaliau pasaulio) tvarka. Lygiai taip atjunkymas yra vienas iš virsmų. Kas įdomiausia ten parašyta, kad moteris, norinti atjunkyti vaikutį laikinai (berods savaitei) pasitraukdavo iš šeimos, kad pagailėjus vaikučio neduotų jam krūties, t.y. nepadarytų jo "atžindu", kas buvo laikoma ypač didele blogybe, nes žmogus "teisingai" neįvykdęs vieno virsmo, negali teisingai vykdyti kitų.
Atsakyti
QUOTE(Adatuke @ 2007 11 10, 08:27)
Kažkur buvau girdėjusi, kad vaiko nereikėtų nujunkyti rudenį ir pavasarį. Čia gal dėl tų paukščių? g.gif



logiskai paaiaskinciau taip, kad pavasari ir rudeni vyksta oru kaita , o nujunkius mazesnis imunitetas+ prisideda vaikui stresas del atimto papulio ir tada galbut didesne tikimybe susirgt ax.gif Juk ir medikai nerekomenduoja nujunkyti esant stresinei situacija, vaikui sergant ir t.t. Ta prasme vaikas, manyciau, siuo laikotarpiu yra jautresnis rolleyes.gif Ir tie pauksciai cia bus prie to pacio mirksiukas.gif
Atsakyti