Įkraunama...
Įkraunama...

Žindančiųjų prietarai

Šiaip įdomu ax.gif Ar yra kokie prietarai žindančioms/maitinančioms mamoms ar apie jas:hm Na, aš nieko nežinau. O jūs? mirksiukas.gif
Atsakyti
tikiuosi, kad nėra jau ir taip tų prietarų visur pilna biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
tiesą pasakius irgi negirdėjau nei vieno....
Atsakyti
girdėjau tik tokį prietarą, kad nujunkytą kūdikį negalima vėl pradėti žindyti, nes pas tokį vaiką bus NEGEROS AKYS.Tokie vaikai vadinami atžindžiais.
Atsakyti
Negirdėjau nei vieno g.gif
Atsakyti
QUOTE(Soni @ 2006 09 15, 11:02)
girdėjau tik tokį prietarą, kad nujunkytą kūdikį negalima vėl pradėti žindyti,  nes pas tokį vaiką bus NEGEROS AKYS.Tokie vaikai vadinami atžindžiais.

blink.gif siaubas... fear.gif
O kokio velnio nujunkyta vaika vel zindyti? Gi ir pienas po atjunkinimo turetu dingti, cia ir norint turbut nelabai pavyktu... g.gif
Idomus prietaras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Soni @ 2006 09 15, 11:02)
girdėjau tik tokį prietarą, kad nujunkytą kūdikį negalima vėl pradėti žindyti,  nes pas tokį vaiką bus NEGEROS AKYS.Tokie vaikai vadinami atžindžiais.


pasakykit man neismanelei, kas tas nujunkytas vaikas? blush2.gif
kiek suprantu tai toks vaikas, kai mama nustoja zindyti? g.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif manau,kad tikrai nėra nė vieno,nu bent jau aš negirdėjau
Atsakyti
QUOTE(Soni @ 2006 09 15, 11:02)
girdėjau tik tokį prietarą, kad nujunkytą kūdikį negalima vėl pradėti žindyti,  nes pas tokį vaiką bus NEGEROS AKYS.Tokie vaikai vadinami atžindžiais.


šita ir aš girdėjau mirksiukas.gif

o dar negalima nujunkyti vaiko, kai atskrenda ir išskrenda pauksčiai, tada vaikas bus nepastovus, neras vietos gyvenime mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Soni @ 2006 09 15, 11:02)
girdėjau tik tokį prietarą, kad nujunkytą kūdikį negalima vėl pradėti žindyti,  nes pas tokį vaiką bus NEGEROS AKYS.Tokie vaikai vadinami atžindžiais.


QUOTE(REGIGINUKAS @ 2006 09 19, 08:24)
o dar negalima nujunkyti vaiko, kai atskrenda ir išskrenda pauksčiai, tada vaikas bus nepastovus, neras vietos gyvenime  mirksiukas.gif


brrr.... kaip Jūs čia... ph34r.gif
Atsakyti
O as manau, kad kuo maziau prietaru zinosi, tuo paciai maziau galva skaudes lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš pati nelinkus tikėt JOKIAIS prietarais, betgi įdomu paskaitinėt, o jums ne?
QUOTE
girdėjau tik tokį prietarą, kad nujunkytą kūdikį negalima vėl pradėti žindyti, nes pas tokį vaiką bus NEGEROS AKYS.Tokie vaikai vadinami atžindžiais.

šitą girdėjau
QUOTE
o dar negalima nujunkyti vaiko, kai atskrenda ir išskrenda pauksčiai, tada vaikas bus nepastovus, neras vietos gyvenime mirksiukas.gif
o šito ne
mirksiukas.gif
Atsakyti